Nazwa wesel w ciągu roku od 0 do 100 lat

Nazwa wesel w ciągu roku od 0 do 100 lat

Dzień ślubu dla wielu najbardziej radosny dzień w życiu. Albo jeden z tych, z powodu urodzenia dziecka – to znacznie więcej szczęścia. Nazwa wesel ma bardzo głębokie korzenie i jeszcze lepiej wymyślić nowoczesnych wykształconych umysłów nie może zrobić.

Rzeczywiście, w dawnych czasach, ludzie czują się znacznie lepiej, a przez określenie charakteru każdego człowieka do prawdy jest, że nowoczesne psychologowie być nauczane w szkołach. Nazwy danych rocznice ślubu określa również i prezenty, które sprawiły, obdarzyć małżonków.

Ale co to robi? Po tym wszystkim, współczesny człowiek jest przyzwyczajony do uczczenia rocznicy ślubu po prostu nie daje wartości pośrednie. Wcześniej, ludzie już nie wierzą w wróżby, które nauczał ich przodkowie i ściśle stosować się do nich. Być może siła perswazji, a może jakaś wyższa siła pozostaje w związku małżeńskim, którzy zrobili wszystko, co w przepisach.

Dlatego nazwy rocznic ślubu przez lata wiedzieć absolutnie wszystko, a wyróżnienie nie są one wymagane.

Współczesny człowiek musi wyjaśnić, dlaczego nazwa wesela jest zawarte ze szczególnym przymiotnika. I robi to. Tak, nazwa wesela:

Dzień ślubu jest nazywany zielonym. Dlatego młoda rodzina zieleni, które podobnie jak w dawnych czasach były porównaniu żadnego początek, bardzo piękne, świeże, lekkie, ale jednocześnie delikatne i niedojrzałe. Lepiej, jeśli tego dnia zostaną przekazane do dużo kwiatów z zielenią.

1 rok – bawełniane ślubu. Ten materiał ceniony za ich lekkość i cienka, ale w tym samym czasie co dzień i było wystarczająco niskie. A rodzina jeszcze nie dojrzał, ale romans z pierwszych miesiącach małżeństwa już zaczyna odchodzić, a to odbywa się codzienne życie. Ten dzień jest bardzo ważny, więc teraz jest otwarcie butelki szampana, który został powiązany z biurka młodych ślub z inną butelkę.

Nawiasem mówiąc, drugi otwór na pierworodnych w małżeństwie. Prezenty powinny być perkal.

Druga rocznica – papieru. Naturalnie, kruche sojusz, że jest w stanie wytrzymać koleje tylko w gęstej kępy. W tym dniu małżonkowie napisać siebie litery na kolorowym papierze lub karty z deklaracją miłości. Druga nazwa wesela, które ukuty w tym jubileuszowym – szkło, ale jest rzadko używane, więc nie ma innej rocznica tej samej nazwie. Wiąże się również z kruchością materiału.

Małżonkowie muszą wymieniać figurki ze szkła, ucieleśnieniem miłości. Prezenty od szkła lub papieru (kieliszki, karafki, tapety, obrazki, itp)

3 lata po wielki dzień przychodzi Leather ślub. Małżonkowie w tym momencie powinien czuć się dobrze o sobie. Dlatego porównanie było z przodkami skóry.

Zawiera odpowiednio od skóry.

4 lata po ślubie – pościel lub liny. W tym dniu, małżeństwo, związane z liny na rękach i stopach na stojący obok krzesła. Jeśli nie mogli sobie pozwolić na zewnątrz, to ich związek jest silny i długo.

Prezenty: elementy bielizny lub tkania.

5 lat. Drewniane termin. Pierwszy dzień rocznicy.

Co do zasady, rocznica ta pojawiła się pierwszego dziecka. Dlatego jego nazwa otrzymała od wiecznego symbol płodności i nowego życia rozkwicie. Narodziny dziecka jest zawsze kontrasygnaty Unii i żonę do siebie rosną korzenie. Również w tym czasie miał być ich własny dom i meble w nim.

Pamiątki z drewna.

6 lat żył w harmonii – żeliwo ślubu. Metal ten zawsze był ceniony za swoje właściwości żaroodpornych, ale był bardzo kruche pod wpływem uderzenia. A sama rodzina.

W celu wzmocnienia Unii, tego dnia było uważać, aby wydostać się z domu i zwrócić szczególną uwagę na wszystkich przedmiotów żelaznych. Goście są zawsze mile widziane.

6,5 roku. Unia cynku. W tym okresie często nieporozumienia. Dlatego, jak naczynia ocynkowane czasami wcierać do połysku i Polski Związek powinien kochać i opiekę od siebie. Data zauważyć, że zawsze pokazują gościom, że mają one wszystko doskonale.

Prezenty są zwykle ocynkowane elementy.

7 lat po ślubie. Ślub miedzi. Miedź jest cennym metalem, ale nie odnosi się do szlachetnego.

Dlatego kilka wszystkie papiery przyjść. Lepiej jest, jeśli ktoś da gościom symbol bogactwa i dobrobytu – miedzi podkowy.

8 lat mieszkali razem. Cyna termin. W tym czasie, życie rodzinne jest pełne ciepła i stabilności, a także silnym cyny metalu.

Prezenty z cyny będzie najbardziej odpowiednia opcja.

9 lat życia małżeńskiego zwane rumianku lub porcelany ślubu. Rumianek jest od dawna uważany za kwiat prawdziwej miłości. Również fajansu zawsze zawarte dostatniej Unii.

Lepiej jest, jeśli zaznaczyć ten dzień w przyrodzie. A jeśli pogoda na to nie pozwala, w domu musi być bukiet stokrotek.

10 lat zwanych różowy lub cyny rocznica. Drugi dzień rocznicy zauważyć niekoniecznie tych, którzy uczestniczyli w ślubie. Czerwone róże zostały uznane samo passiflory i cyny – elastyczne metalowe, w porównaniu z par, które są w stanie dostosować się do siebie, aż do teraz.

Prezenty czerwony, czerwony lub różowy kolor wskazuje życzenia miłości i namiętności, i cyny – wzajemnego zrozumienia i tolerancji.

11-letnie małżeństwo. Ślub stali. Unia już przeszły proces hartowania, po którym tylko śmierć może rozdzielić.

12,5 lat przyjęta z okazji ślubu niklu. Najczęściej jest to zaznaczone na 12 lat małżeństwa.

13 lat od daty ślubu – Lace lub Landysheva. Liczba ta od dawna uważane pecha, ale nazwa – aluzja romansu i piękna w każdym czasie i dla jakichkolwiek kłopotów.

14 lat małżeństwa. Agat ślubu. Gem, choć nie bardzo drogie.

15 lat małżeństwa – Glass ślubu. Proporcje w tym czasie powinny być przejrzyste i równe.

Jeśli mieszkali razem od 18 lat. Turkusowa ślubu. Zazwyczaj w tym roku małżeństwa pierwsze dziecko staje się dorosłe i rodziny rozpoczął się nowy etap życia.

20 lat razem. Porcelana ślubu. Ciepłe i przytulne, Unia domu.

21 lat po ślubie. Opal termin. Piękny kamień, który reprezentuje miękkie i silne relacje.

22 Data uhletnyaya – Brązowy ślubu. «Nagroda» rocznica, która poprzedza bardziej szlachetne termin. Wartościowe i trwały związek.

23. Beryl rocznica.

24 lat po ślubie sam znak dzień czasu Satin. Miękki i czuły związek, ale nie na tyle szlachetny lub hartowane. Mimo, Atlas jest bardzo cenione za piękno i miękkość.

To było rzeczy na wakacje.

25 roku – Srebrny Jubileusz rocznica. Szlachetna postawa.

26 lat po dacie ślubu z Jade.

27 miletny Unia nazywa – Ślub mahoń. Szlachetność i wartość takiej unii.

29 roku – Data Velvet. Bardzo cenne w starożytnym razy materiału. Nawet nie mógł aksamitu brokatem usunąć z szafy osób wybitnych.

30 lat po ślubie – Pearl. Stopniowo w latach stworzył sojusz. Wieloletnie relacje, które w końcu okazać się prawdziwym skarbem.

31 lat, mieszkał w miłości – śniady ślub. Rocznica, która pokazuje wszystkie prace prowadzone na mocy małżeńskiej rodziny.

34th anniversary ehletnyaya Amber. Również cenne kamień naturalny, który pokazuje i terminy i piękno miłości.

35. Koral pościel lub data rocznicy. Rzeczy lniane zawsze silny i wytrzymały.

Coral – uosobienie wieczne.

37 lat po dacie muślinu małżeństwa.

37,5 lat – Aluminium Unii. Bardziej popularny niż poprzedni i jest sześć miesięcy wcześniej.

38 lat od daty ślubu Merkury ślubu. Miękkie i sypkie, ale nie niezniszczalna.

39 szczęśliwych lat małżeństwa – krepy. Data

40 kaletnie związek – Ruby Jubileusz rocznica. Kamienie szlachetne – szlachetny i honorowy unii.

’44 Data cywilny umowa zwana topaz.

W 45 lat nastąpił czerwony szafir lub rocznicę.

46 lat od daty ślubu nazywa – Lawenda ślubu.

47 lat po ślubie – to rocznica Cashmere.

48 lat od daty ślubu – data Violet.

Jeśli mieszkał 49 lat razem, rocznica ślubu lasu.

50-letnia krok milowy – Golden Data rocznica. Noble Unia i bardzo honorowe w każdej chwili.

55 lat małżeństwa nazywa – Emerald ślubu.

60 lat razem – lub platyny diamentu. Trwała metalu i kamieni szlachetnych.

W 65 lat nie aktualne kolejowy. Silny, przyprawione zawodowych.

W 67,5 – Kamień-lecia. Jak góra, która jest w stanie zniszczyć tylko raz.

70 lat miłości – wdzięczność i data łaska. Dzięki mieszkali razem od lat, dla dzieci i wnuków. Płodne, więc wszystko co musisz jeść i tylko bliscy szczęścia.

Po 75 latach warto zauważyć, Korona ślub. Korona związane z władzą i honoru.

80 lat nazywa Oak Unii. Silniejszy dąb nie było. Ale jest ciepło i wieczne.

100 lat – to nie tylko wiekiem razem, ale Red rocznica ślubu. Data, zaznacza jeden Ageev rodziny. Te stulatków mieszkają razem od ponad wieku i wieku unii nazwie Red.

Po tym wszystkim, zanim uznano czerwony kolor piękne, eleganckie, świąteczne i znak osób szlachetnych.

Rocznice ślubu obchodzone co 5 lat. Mimo to, wielu zauważyć je w skromnym społeczeństwa rodziną, bo starszej rodziny, tym bardziej rodzime osób: dzieci, wnuki, prawnuki.

Ale bez względu na nazwę wesele, niech twoja rodzina króluje wieczną miłość. Życzymy wzajemnego zrozumienia i razem przeżyć wieku od daty ślubu!

Share →