Nazwiska dziewcząt na znak zodiaku

Nazwiska dziewcząt na znak zodiaku

Macierzyństwo . 19 października 2012 120

Do wszystkich nazw dziewczyny garnitur przetargu i piękne. Jednym z najlepszych jest, aby wybrać nazwę dla dziewczyny na jej birthstone. On jest w stanie nie tylko, aby ułatwić proces podejmowania decyzji, ale również pomóc położyć w przyszłości dziecka wiarę w szczęście.

Ale staram się rozważyć wszystkie możliwości, które pomogą wzmocnić pozytywną energię, nieodłącznie związanego z nazwy i znaków zodiaku.

Wybierając nazwę dla dziewczyny birthstone pomoże wzmocnić ochronną polevashey dziecko.

Krótki opis nazw Baran, Byk i Bliźnięta

Znaki zodiaku cyklu kalendarzowego zaczyna z jedną z najjaśniejszych – owiec. Baran – znakiem silnych, upartych i wybitne osobistości. I nazwa dziewczyny powinny odzwierciedlać te cechy owce. Dla dziewczyn, które urodziły się pod znakiem Byka, pamiętaj stoisko przeprowadzić potężną energię, która nadaje im przez naturę.

Jeśli wybrać odpowiednią nazwę, zapamiętaniu i samą energię wykorzystaną w odpowiedni sposób, sukcesu zawodowego w przyszłości nie będzie długo czekać. Twins nosić dualizm, więc w związku z tym muszą się komunikować. Ich nazwy powinny być łatwe do zapamiętania i być przewiewne. Najbardziej odpowiednie nazwy dla Bliźniąt będzie Nadii i Anastazji.

Imiona dla dziewczynek Rakov, Lwów, Panny i Wagi

Nowotwory Dziewczyny tyle krajowy, kochający komfort i ciepło. Dlatego ich nazwiska powinny posiadać miękkość, a także brzmi jak imię Julia. Leo wśród liderów wśród znaków zodiaku.

Muszą mieć imiona, które są przechowywane, na przykład, Aurora, Eliza. Dla Dev powinien wybrać prostych nazw związanych z odwiecznej rosyjsku – Masza i Tatiana. Waga znakiem zodiaku jest bardzo spokojna. A dziewczyny są dość zrównoważone skale, i starają się zapewnić uzasadnione w danej sytuacji. A ich nazwy muszą być takie same – Albina, Xenia.

Imiona dla dziewczynek Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika, Ryb

Scorpions – osobą bardzo emocjonalną, a nazwy ich lepiej wybrać ekstrawaganckie. Nazwy Yasmin lub Rada może dostosować lepiej. Ale dziewczyny Strzelec najlepiej jest wybrać nazwę koniecznie dźwięczny i piękne. Katarzyna, Diane, Jeanne, Leah może dopasować lepiej.

Dla kóz najlepiej jest wybrać nazwy, które były w niektórych znanych osób lub bliskich przodków.

Jeśli twoja rodzina ma tradycję nazywania dzieci po ich przodkach, dla znaku zodiaku Koziorożca – jest to akceptowalne. Dla innych znaków takie tradycje są najlepiej unikać. Aquarius wyboru nazwy powinien być bardzo ostrożny i wybrać lepszą nazwę niezwykłego.

Dla dziewczyn, które urodziły się pod znakiem Ryb, zatrzymać swój wybór na nazw delikatną i czułą.

Imiona dla dziewczynek birthstone

 1. Dla dziewcząt – Rams pasować te nazwy: Agnes, Adelajda, Agata, Alexander, aza, Alice, Helen, Anastasia, Alla Bożena, Asię, Barbara, Valeria, Galina, Vasilisa, Zoe, Catherine, Hope, Larissa, Raisa, Olesya, Yaroslav, Svetlana.
 2. Do Byki lepiej wybrać nazwy Antonina i Angela, Wandy i Beata, Wenus i Vasilisa, Wiktorii i Weroniki, Galina i Victoria, Ewy i Daria, Maya i Karina, Marina i Marianne, Natalii i Pauliny i Hope, Oksana, Tatiana i Tamara.
 3. Dziewczyny – Bliźnięta. Anastazja i Alina, Valeria i Angela, Weronika, Eugene i Glafira, Inessa i Evdokia, Klaudiusz i Kaleria, Xenia i Christina, Margaret i Eliza Nadzieja i Marta, Olga i Oxana, Regina i Pelagia.
 4. Dziewczyny pod znakiem Rak pasuje: Julię i Bogdan, Elena i Diana, Lydia i Elizabeth, Lily, Mediolan i Louise, Selena i Olesya, Silva i Seraphim, Jan i Julia.
 5. Bardziej odpowiednie dla dziewcząt urodzonych pod znakiem Lew Nazwy są: Adelajda i piekło, Alla i Aleksander, Antonina, Angela, Bella, Bożena i Berta, Daria i Dan Lada i Laura, Lidia i Jeanne, Marguerite, Miłość, Natalie, Nadzieja, Snezana i Rosa Elvira i Ella, i Ian Emma.
 6. Do Dev Twój wybór na: Alevtina, Augusta, Asi, Anastasia, Victoria Valentina, Dina, Diana, Elizabeth, Evdokia, Zoe, Zinaida, Inessa, Inge, jej, Irina, Xenia, Christine, Hope, Lydia, Tatiana i Thais.
 7. Devochkam- Wagi Możesz wybrać nazwy: Albina, Elena, Angela, Alina, Veronica Bella, Violet, Victoria, Juliet, evdokia i Eugene, Karelia, złoto, Harmonia, Louise, Lily, Nick Love, Olesya, Olga, Oksana, Pauline, Pelagia, Snezana i Svetlana.
 8. Girls- Scorpions pasuje: Aza i Agata, Alice i Alevtina, Wiktoria i Vasilisa, Elizabeth i Catherine, Zinaida i Jeanne, Larissa i Isabella, Louise i Zoe, Ludmila i Miłość, Mary and Margaret, Maya i Praskovja, Rose i Rice, serafinów i Sarah.
 9. Do Muszkieterowie dziewcząt jedną z następujących nazw : Bert i Alice, Vera i Vasilisa, Vladislav i Violetta, Catherine i Diane, Joan i Elizabeth, Irene i Isabel Margarita i Maya, Marta i Marina, Oksana i Serafin, Stella i Sofia, Tatiana i Tamara.
 10. Alexander, Ada, Wanda, anyż, Vasilisa, Barbara, Greta, Wiara, Dean, Daria, Zinaida, Catherine, Irina, Inna, Cyrus, Inga, Xenia, Kristina, Natalia, Maria, Nora, Nonna, Rima, Olga – Nazwy te są odpowiednie dla dziewczyny Koziorożec .
 11. Girls- Wodnik pasuje: Albina, Alina, Anna, Anita, Valentine, Bella, Vladislav, Valery, Inga, Galina, Lydia, Larissa, Ludmiła, Laura, Nonna, Natalia i Svetlana, Olga, Evelyn, Stella, Ella.
 12. Devochkam- Ryba lepiej wybrać imiona: Antonina, Anna, Barbara i Valentine, Violet i wiary, Inna i Ewa, Lily i Irina, Marina i Maria, Natalia, Marta, Nonna Nina, Renata i Paulina, Tamara i Rima.

Wybierz nazwę przyszłości dziecka jest zawsze odpowiedzialne i ważne. To może wpłynąć na różne przyczyny i zdarzenia (dla wierzących będzie użyteczne artykuły informacyjne Nazwy dziewcząt w kalendarzu prawosławnym). Nikt nie może powiedzieć z pewnością, że wpływa na to jak jest przyszłość dziecka, ale korzystać z wszystkich opcji na rzecz birthstone dziewczynki, którą znamy na pewno będzie pomocne.

Share →