Neocate Advance / Neocate Advance

Neocate Advance / Neocate Advance

Sucha mieszanka w bankach, 400 g

Unikalna mieszanka dla niemowląt aminokwasów Neocate Advance (Neocate Advance) w terapii i diagnostyce diety alergii pokarmowej i atopowego zapalenia skóry u dzieci w wieku od 1 roku. W mieszaninie Neocate Advance (Neocate Advance) białka jest w 100% antyalergiczne podstawione aminokwasy, więc nie ma wpływu na układ odpornościowy i prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji alergicznej. Skład mieszaniny Neocate Advance dostosowany do potrzeb dzieci w wieku jednego roku.

Możesz kupić Neocate Advance (Neocate Advance) w naszym sklepie internetowym.

Skuteczność kliniczna produktu Neocate Advance określone, przede wszystkim, a zwłaszcza jej (odpowiednik białka w postaci wolnych aminokwasów) białka, a także tłuszczów, węglowodanów, witamin i mikroelementów kompozycji. Pełny, zbilansowany skład, który zaspokaja potrzeby organizmu dziecka, pozwala na korzystanie z Neocate Advance u dzieci w wieku od 1 do 10 lat jako jedyne źródło pożywienia na czas nieokreślony.

Mieszanka aminokwasów w oparciu hipoalergiczny zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (omega-3 i omega-6) oraz dodatkowe wapnia, żelaza i fosforu dla optymalnego wzrostu i rozwoju dzieci powyżej 1 roku. Tłuszczu składnikiem mieszaniny – pochodzenia roślinnego tylko, składa się z 35% trójglicerydów o średniej długości łańcucha.

Nie zawiera białko włókna, gluten, laktozę, sacharozę, fruktozę, cholesterolu GMO. Proszku dla dzieci Neocate Advance zarejestrowane i certyfikowane w Federacji Rosyjskiej. Sprawdź ceny i kupić produkt w postaci mieszaniny Neocate Advance (Neocate Advance) w każdej aptece w Twoim mieście.

Wskazania do stosowania

Neocate Advance (Neocate Advance) został opracowany nie tylko jako produkt terapii diety, ale także jako środek diagnostyczny dla dzieci w wieku od 1 do 10 lat w następujących sytuacjach:

 • Alergia na białko mleka krowiego;
 • Polyvalent alergia pokarmowa, jego przejawy: atopowe zapalenie skóry, problemy z przewodu pokarmowego (uporczywy niedomykalności, wymioty, biegunka, krew w stolcu), alergiczny nieżyt nosa, ataki astmy.

Neocate Advance (Neocate Advance) może być stosowany jako produkt specjalistycznego żywienia różnych chorób i stanów, kiedy komórka jest pokazany dietą (np ciężkie złego wchłaniania / złego wchłaniania, jelitowa, masywny chirurgii przewodu pokarmowego, i in.).

Przeciwwskazania

Warunki, w których niemożliwe jest żywienie dojelitowe (obfite krwawienia z przewodu pokarmowego, perforacja przewodu pokarmowego, niedrożność jelit, ciężka sepsa brzucha).

Ostrzeżenie

 • Mieszanka dla niemowląt aminokwas Neocate Advance (Neocate Advance), nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.
 • Mieszanina Neocate Advance powinny być stosowane z uwzględnieniem potrzeb dziecka w wieku od energii, składników odżywczych i płynów, z uwzględnieniem tolerancji produktu, stopień dojrzałości pokarmowego i układów wydalniczych, chorób współistniejących i charakteru poprzedniego karmienia.
 • Dziecko powinno korzystać z żywności Neocate Advance pod nadzorem lekarza.

Instrukcja użytkowania Neocate Advance (Neocate Advance)

Zdrowia Twojego dziecka zależy od właściwego przygotowania i stosowania mieszaniny.

Niewłaściwe stosowanie produktu może zaszkodzić dziecku.

Aby uniknąć ryzyka zakażenia się białko i zawsze używać czystych naczyń.

Do wytwarzania mieszanek dla niemowląt Neocate Advance z zalecanym stężeniem dla każdego z gałką (25 g), suchego proszku, Neocate Advance potrzebne 85 ml wody. Przy tym rozcieńczeniu należy uzyskać 100 ml przygotowanego roztworu.

 • Umyć dokładnie ręce i przygotować miejsce do mieszania. Sterylizować butelki i smoczki.
 • Zagotuj wodę i pozostawić do ostygnięcia na 30 minut.

  Sprawdzić temperatura może być spada kilka kropli na nadgarstku. Wlej w wymaganej ilości wody do butelki.

 • Wypełnij dostarczonego miarka (używać wyłącznie dostarczonego miarka!) I usunąć slajd, czystej i suchej nóż.
 • Dodaj wymaganą ilość Neocate Advance (Neocate Advance) w wodzie. Zamknąć butelkę i wstrząsać do rozpuszczenia mieszaniny.

  Przed podaniem, upewnij się, że mieszanina powinna być temperatura spada kilka kropel na nadgarstku.

 • To pozostaje w butelce karmienia godzinę recyklingu. Powtarzające palenia ogrzewanie.

Dobra higiena jamy ustnej jest ważna dla niemowląt i dzieci, tak długo i często karmienia przez smoczek zwiększa ryzyko próchnicy.

Podczas karmienia Neocate Advance zasilania (Neocate Advance) nie można ponownie rozgrzać.

Nie można gotować niemowląt Neocate Advance (Neocate Advance) i korzystać z kuchenek mikrofalowych i mikrofalowe do gotowania lub podgrzewania potraw.

Jeśli gotowanie Neocate Advance z góry, należy natychmiast po przygotowaniu, szybkie schłodzenie mieszaniny, należy go przechowywać w lodówce w temperaturze 2 – 4 ° C i zużyć w ciągu 24 godzin po przygotowaniu. Podgrzać mieszaninę przed karmienie powinno być nie więcej niż 15 minut.

Oblicz objętość preparatu dla niemowląt Neocate Advance (Neocate Advance) dla konkretnego dziecka posiadanych przez lekarza lub dietetyka dla wieku, masy ciała, stanu odżywienia, współistniejących chorób i dolegliwości.

Warunki przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci w temperaturze 5 – 25 ° C

Zawsze szczelnie zamknąć pokrywę słoik z mieszaniną Neocate Advance (Neocate Advance).

Po otwarciu słoika wziąć do 30 dni.

Kup Neocate Advance (Neocate Advance) w Moskwie w każdej aptece lub w naszym sklepie internetowym.

Postać produktu

400 g suchego proszku w metalowej puszce z membraną, zewnętrzna pokrywa oraz kapturek (25 g)

Produkowane i pakowane: SHS International Ltd. 100 Wavertree Boulevard, L7 9 RT, Liverpool, Wielka Brytania.

Importer: LLC „Nutricia Advance”, Federacja Rosyjska, 143421, Moscow region, powiat Krasnogorsk, 26 km od drogi „Bałtyk” centrum biznesu „Riga Land” Struktura B.

Tel. / Fax (495) 228 -33-88.

Share →