Niedorozwój narządów płciowych (infantylizm)

Niedorozwój narządów płciowych (infantylizm)

Niedorozwój narządów płciowych (Ta sytuacja jest również nazywany infantylizm ) – Typu opóźnionego rozwoju organizmu ludzkiego. W tym przypadku, pacjent dojrzałego roku odnotowano występowanie anatomicznych i funkcjonalne, które są obecne w normalnej rozwoju w dzieciństwie lub w okresie dojrzewania.

Niedorozwój narządów płciowych, jak jest?

W medycynie infantylizm są podzielone na dwa rodzaje. Eksperci określają Ogólnie infantylizm (Stan, w którym opóźnia rozwój wszystkich układów i narządów człowieka), a częściowe infantylizm (Opóźnionych w rozwoju jednego z systemów, takich jak niedorozwój układu rozrodczego).

Wydany kilka etapów infantylizm. W embrionalizme u wcześniaków objawy kiełków utrzymywać. W dziecko lub infantylizm dzieci starsze dzieci są zapisywane pewne cechy niemowląt.

W puerilism dziewczęta i chłopcy są znaki, które są charakterystyczne dla dzieci w wieku szkolnym. Yuvenalizm Jest to stan, w którym objawy dojrzewania obserwuje się u osób dorosłych.

Infantylizm u dzieci i dorosłych przejawia pewne objawy, w zależności od systemu, które mają wpływ, jaki powód był decydującym momencie jej wystąpienia. Infantylizm jest przewlekła.

Mężczyzna infantylizm  wyrażona drogą płciową tyle. Człowiek nie ma wystarczającej powstawanie drugorzędowych cech płciowych, takich jak silniejsze seksu i braku rozwoju narządów płciowych. Ci ludzie, którzy mają zaznaczone infantylizmu seksualne wygląd, nie odpowiada prawdziwej wieku.

Taka osoba nie pokazuje te znaki seksualności, które są zwykle: pożądanie seksualne, wytrysk w nocy, spontanicznie zamienia erekcji. Czasami mężczyzna formacja genitalia występuje normalnie, ale jest to wynikiem niedorozwoju umysłowego infantylizmu. W tym przypadku człowiek jest bardzo trudne do ustalenia emocjonalną więź z kobietą do zaangażowania jej w stosunku płciowego.

Członkiem niedorozwój przynosi wiele męskich problemów psychologicznych. Niedorozwój prącia stwarza poważny brak zaufania, że ​​w rezultacie prowadzi do dwóch porażek i problemów społecznych w swoim życiu osobistym. Maldevelopment penisa sugeruje, że ludzkie ciało ma nieprawidłowości w dokrewny i rozrodczy Systemy. Dlatego mikropenisa u dzieci – powód, aby natychmiast udać się do lekarza, który zdiagnozuje i przepisze skuteczne metody korygowania tego problemu. Leczenie dorosłego mikropenisa celowe, jeśli wielkość penisa męskiego wynosi 2,5 razy mniejsza niż średnia długość penisa.

Jeśli małe prącie zdiagnozowana przed ukończeniem 14 lat, a następnie leczenie będzie bardziej skuteczne.

Narządów płciowych u kobiet niemowląt mogą mieć różne kształty. Zdecydowany infantylizmu seksualnej, która łączy się z pewnym stopniem niedorozwoju kobiecego ciała i infantylizmu seksualnej, która wyraża się wyłącznie słabo rozwinięte genitalia.

Jest określona przez kilka stopni infantylizmem seksualnym. Narządów infantylizm 1 stopień wyznacza się w szczątkowej macicy, których długość nie przekracza 3 cm, a najbardziej korpusu przyjmuje szyjkę. Takie przypadki w praktyce lekarskiej są rzadkie.

Kobieta jest całkowicie nieobecne miesiączki, lub okresowo obserwowano jedynie podobieństwo miesiącu. Ten stopień infantylizmu jest uważany za anomalię rozwoju jako pełnego odzyskania funkcji seksualnych mężczyzn w tym przypadku nie jest możliwe.

Narządów infantylizmu 2 stopnie – jest stopień niedorozwoju macicy podczas jego zakres wielkości od 3 cm w tym szyi i ciała macicy jest związana jak przypadku dziewczynek przed dojrzewaniem, tj. 3: 1 Jajniki są bardzo wysokie. Jajowody są długi, kręty. Skąpe miesiączki, a kobiety często cierpią z powodu bólu.

Leczenie narządów infantylizm 2 stopnia jest to możliwe, ale wymaga długotrwałego leczenia.

W Trzeci stopień infantylizm notatki niedorozwój macicy. Długość ciała wynosi 6-7 cm. Stan ten występuje z powodu tej choroby zapalne narządów płciowych w naturze dzieciństwa i wczesnej młodości. Czasami ta patologia zniknie na własną rękę, kiedy kobieta staje się aktywna seksualnie lub ciąży.

Infantylizm pregnancy macicy i połączone tylko wtedy, kiedy trzeci stopień infantylizm seksualne u kobiet, czy leczenie macicy infantylizmu 2 stopnie zostały wykonane prawidłowo.

Były dwie formy infantylizmem seksualnym u kobiet: niewydolność jajników z lub bez niewydolności hormonalnej jajników. Najczęstsze objawy infantylizmu seksualnej wyrażona skąpe i bolesne miesiączki, w którym kobieta może pojawić się nudności, omdlenia, bóle głowy. Kobieta obniżony popęd płciowy.

Słabo rozwinięte gruczoły sutkowe, nie może być żadnych intymnych ciała, włosy pod pachami, wąskie miednicy. Narządy płciowe są również słabo rozwinięta. Często nie jest możliwe do wyobrażenia takiej patologii jest poronienie.

Dlaczego niedorozwój narządów płciowych objawia?

Niedorozwój narządów płciowych kobiet i mężczyzn może wynikać z przewlekłego zatrucia, zaburzenia funkcjonowania gruczołów dokrewnych, chorób przewlekłych, hipowitaminozę. u pacjentów w dzieciństwie lub w okresie dojrzewania.

Kobieta infantile macicy i innych narządów układu rozrodczego w wyniku opóźnienia jajników oraz zmniejszenia ich funkcji. Lekarze mówią, że teraz nawet drobne choroby, która cierpiała w dzieciństwie, może w końcu doprowadzić do infantylizmu seksualnej. Jako czynnik, który negatywnie wpływa na rozwój układu rozrodczego jest trwałe ograniczenie w diecie, dieta . że kobiety wykorzystywane w okresie dojrzewania.

A zatem, rozwój narządów płciowych jest opóźniony pod wpływem niekorzystnych warunków, które występują w dzieciństwie lub w okresie dojrzewania. Oprócz powyższych czynników, niedorozwój narządów płciowych, mogą później wystąpić osoba przez patologicznego przebiegu ciąży, obecności chorób extragenital, ze względu na negatywny wpływ na płód w okresie pierwszych miesięcy po zapłodnieniu.

Jak pozbyć się niedorozwój narządów płciowych?

Leczenie narządów niedorozwój zależy przede wszystkim od tego, co dokładnie Opis niedorozwój układu rozrodczego zdiagnozowano u pacjenta. Tak więc, leczenie narządów infantylizmu zależy od wyrażone niedorozwój narządów płciowych.

Ważne jest ustalenie diagnozy, ponieważ leczenie infantylizmu dzieci jest bardziej skuteczna niż leczenie infantylizmu u dorosłych. Więc rodzice w pierwszym podejrzeniu obecności patologii narządów płciowych dziecka należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

Nowoczesne metody leczenia pozwalają traktować infantylne macicy u kobiet, oraz prowadzenia skutecznej terapii niedorozwój narządów płciowych. Powinna być dostosowana do tego, że leczenie infantylizmu seksualnej i będzie długo będzie trwać kilka miesięcy. Leczenie przepisane przez lekarza po pełnym badaniu i ustalenie dokładnej diagnozy.

W kompleksowego leczenia muszą być uwzględnione środki dla przywrócenia, korekty diety, normalizacji procesów metabolicznych chorób przewlekłych, że pacjent. Czasem, gdy trzeba przypisać terapii hormonalnej. Sposób ten musi praktykowana w obecności patologii gruczołów wydzielania wewnętrznego. Leczenie hormonalne eksperci wyznaczeni przez nastolatków i młodych dziewcząt tylko w najpoważniejszych patologii. Przed rozpoczęciem leczenia hormonami przypisanych do otrzymania kompleksów witaminowych, aby przygotować ciało do terapii hormonalnej. Czasami, aby osiągnąć rezultat wymagane kilka cykli leczenia hormonalnego.

Z doustnymi lekami hormonalnymi.

Jeśli pacjent jest zdiagnozowany jako infantylizm psychicznego, leczenia farmakologicznego i psychoterapii. W leczeniu organów płciowych u kobiet w niedorozwoju wyznaczony przeprowadzania zabiegów fizycznych. Co więcej, czasem praktykowane leczenie Akupunktura . elektroforezy, procedur spa i inne.

Stan systemu reprodukcyjnego kobiet jest korzystna ciąży. Jeśli kobieta ma objawy infantylizmu seksualnej, przerwanie ciąży może nie w każdym przypadku, ponieważ w przyszłości może to zagrozić trwałości bezpłodność .

Leczenie narządów niedorozwój u mężczyzn jest wykonywane przy zastosowaniu obu metod terapeutycznych i chirurgicznych. Często zaleca się pacjentowi leczenie uzdrowiskowe, terapia hormonalna, masaże, leczenie uzdrawiające. Również w toku leczenia, ważne jest, aby wyregulować tryb dzień, zwłaszcza żywności. Terapia hormonalna prowadzi się do osiągnięcia normalnej zawartości w organizmie hormonu testosteron . Testosteron może być wprowadzony sztucznie, lub nie, mające na celu zwiększenie naturalnego testosteronu.

Jeśli pacjent jest diagnozowany infantylizmu psychicznego, to jest przypisany neuroleptyki uspokajające recepcji, leki przeciwdepresyjne.

Jeśli za pomocą technik terapeutycznych w celu osiągnięcia pożądanego efektu nie powiedzie, pacjent może polecić gospodarstwa Prącia. Ta operacja mikrochirurgiczne, w którym to tworzywo sztuczne penis jest przenoszona z tkankami pacjenta.

Share →