Niewiarygodnie piękne manicure z mocą Ombre.

Niewiarygodnie piękne manicure z mocą Ombre.

Dziś nikt nie będzie zaskoczony, z prostym, polski paznokci manicure. W latach 2012-2013, rzeczywista modne i niezwykle piękny manicure Juggernaut «Ombre»,  W tym artykule chcę powiedzieć i pokazać, co manicure Ombre, jej odmiany i jak Ombre manicure się w domu z pomocą filmów i instrukcje krok po kroku.

Manicure z mocą Ombre jest płynne przejście od jednego do drugiego skoku, ilość ton i przejściami kolorów  może być w zakresie od 2-3 i więcej! Ten manicure wygląda świetnie  do paznokcie dowolnej długości i z każda modna paznokci Polski 2012-2013.

Przy okazji, czy manicure Ombre nie jest tak trudne, jak może się wydawać, a zobaczysz go, po przeczytaniu tego artykułu do końca i obejrzeć instrukcje wideo.

Dostępne są 3 opcje do manicure Trend Ombre

1. Przejście do poszczególnych odcieni lakieru do paznokci, z ciemności do światła. Na przykład, z czerwonego na bardzo ciemnym czerwonym lub czarnym, z niebieskiego na ciemny niebieski, itd

2. Przejście z jednego koloru na inny kolor kontrastujący. Na przykład, od różowego do głębokiego morza zielony, żółty lub fioletowy, itd.

3. Przejście od jednego odcienia do innego gwoździa. Co więcej, w tej postaci, aby stworzyć taki manicure, można użyć różnych kolorów.

Może być tak blisko odcienie jednego koloru i kontrastowych kolorach.

Jak zrobić ten rodzaj manicure Ombre jasne, ale w dwóch poprzednich naciskiem więcej.

Jak zrobić Ombre Manicure z płynnego przejścia z jednego koloru do drugiego, patrz poniższy film, a także szczegółowe instrukcje krok po kroku, patrz poniżej.

Jak stworzyć manicure z efektem Ombre. Instrukcje krok po kroku

1. Na każdym paznokci się rozpocząć normalny sposób manicure, a następnie przykleić taśmę klejącą na obszarze wokół paznokcia, aby uniknąć poplamienia palce i skórek. (Tak więc, zamiast klejącej taśmy na obszarze wokół paznokci może powodować krem ​​tłuszczu lub wazeliny).

2. Następnie nanieść lakier bazowy warstwy i kolor bazowy, który będzie widoczny w naskórku po manicure.

3. Po wyschnięciu lakieru na gotowych potraw wlać trochę drugiego paznokci. Weź kawałek czystej gąbki lub gąbką, zanurzyć krawędź drugiego gwoździa i rozpocząć szybkie krótkie pociągnięcia do zastosowania drugi kolor na czubkach paznokci.

4. Jeśli chcesz więcej kolorów na paznokcie, wykonaj tę samą procedurę z trzecim i czwartym, a następnie odcienie lakieru. Przypomnę, że liczba tonów i kolorów przejść może się wahać od 2-3 i więcej.

5. Na koniec barwienia stosuje się powłokę ochronną do manicure.

6. Usuń taśmę ochronną samoprzylepną. Jeśli skóra wokół paznokci jest brudna, a następnie oczyścić za pomocą wacika zanurzonego w zmywacz do paznokci.

To jest to! Twój manicure Ombre gotowy. Jeśli jakieś kroki były kwestie następnie oglądać instrukcje wideo przewidziane w tym artykule.

Rada: Daj sobie wystarczająco dużo czasu na wyschnięcie każdej warstwy lakieru. Pomoże to zapobiec Sveza poprzedniej warstwy i twój manicure będzie bardziej dokładny i trwały .

Poniżej wybór przykładów dobrych opcji kolorów manicure technikę «Ombre», Zwróć uwagę na użycie farb o różnych fakturach: matowe, metalowe, brokatem i różnej intensywności koloru.

Każdy z nas ma twórcze passę, moim zdaniem, stworzenie takiego manicure – Jest to świetna okazja, aby wymieszać i, oczywiście, ozdobić paznokcie manicure ekskluzywne, który nie jest dokładnie to, być pozostawione bez opieki!

Chcesz tego? Następnie kliknij na przycisk sieci społecznych poniżej. Twoi znajomi również znaleźć przydatne informacje na temat, jak zrobić piękny i niezwykły manicure. Dziękuję Z poważaniem, Helen Belliani ♥

Share →