Niewygodne Wiek (serial telewizyjny 2004 - 2005)

Niewygodne Wiek (serial telewizyjny 2004 – 2005)

Życie jak wiemy

Kiedy zacząłem oglądać ten show, nie sądzę, że to opóźnienie mnie tak. Chciałem tylko zobaczyć kilka wieczorów coś lekkiego. Ale teraz można z całą śmiałością powiedzieć, że ta seria będzie patrzę, «nadpisywania dziury» każda seria.

Trzech facetów. Trzy poglądy na życie. Są one różne, ale w tym samym czasie podobne.

Co najważniejsze, ich przyjaźń jest obedinyaet-.

Pierwszą rzeczą, aby rozpocząć oglądanie «kupuje»- Czy to szczerość. Tak, to jest to. Aktorzy grający tak dobrze swoje postacie, które zaczynają wierzyć, że to życie, a nie filmów.

Dalshe- Prawda. Bądźmy szczerzy: wszystkie nastolatki myśleć i rozmawiać o seksie (a jeśli nie jest to absolutnie szczerze mówiąc, nie tylko nastolatków), o związkach, o rodziców. Wszyscy mają problemy, że nigdy nie powiedziałem, jeśli nie muszę mówić.

Cały czas prowadzimy działania, co jest godne ubolewania. Wszystko to pokazano w przykładach z różnych sytuacji w życiu każdego ze znaków. I każdy z nich przeżywa to na swój sposób.

Miłość. Cóż, w których bez niego, zwłaszcza w serii o szkole? Uczucie, oszustwo, początek i koniec związku, złożoność separacji, pragnienie, obawia się, że jest wszystko w taki sposób, że nieświadomie przepojone i empatii, tak jakby to się stało z przyjacielem.

Problemy dorosłych. Tak, to dorośli, ponieważ młodzież i ich rodzice są bardzo, bardzo podobne. To tylko jest jedno i to samo zdanie, legendy i dorosłych nastolatek Sue girlhood Mia podobnych sytuacji. «Och, mówiłem ci, że nie miał.

Ale kiedy mówisz o tym, udawać, że zaskoczony.» Jak dziecinne, prawda?

Oczywiście, dzieci & rodzice również nie pozostają niezauważone.

Na ogół, wykaz trwa, jak w tej serii, tak jak w realnym życiu, to wszystko. To naprawdę «Życie jak wiemy»

10 z 10

+ dumny tytuł «Ulubiona seria!»

Share →