Niezwykłe klomby własnymi rękami

Niezwykłe klomby własnymi rękami

Spis treści [ukryj]

Jeden ogród jest inny od drugiego? Oczywiście, ich wygląd. Przede wszystkim, przyciągają wzrok i estetycznej nie przyjemność drzew owocowych i ogród dom architektury i łóżka z materiałów złomu, ułożone ręce ogrodnika.

Bujne ogrody kwiatowe, oryginalnych utworów, niepowtarzalne kształty łóżka są zawsze dumni gospodyni (lub host) teren kraju, miłe dla oka i przechodniów i gości i domowników.

Oryginalny utwór, bujne ogrody kwiatowe, zawsze będzie dumą strefie podmiejskiej.

W celu stworzenia unikalnych grządek, nie trzeba dużo pieniędzy, nie trzeba obsługa krajobrazu i projektant mody.

To wystarczy, aby pokazać trochę wyobraźni, by stać się stary kapelusz oryginalne garnki i łóżko lub zamieniony na kurtyny ścieżka rowerowa.

Kwiat łóżko starych mebli i opon

Dzisiaj, motoryzacyjnej gumy stosowanym materiałem do tworzenia kwietników. Wystarczy, aby malować na rampę w jasnych kolorach, wypełnić w glebie i jest gotowy do łóżka. Rolki mogą być umieszczone wzdłuż ścieżki ogrodowe, ustawione wzajemnie w jedną całość krajobraz. Można wyciąć pokrywę, aby nadać mu kształt stokrotki lub w lewo w jego pierwotnej formie.

Nadal będzie piękny. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować własne ręce kwiat ogród z opon. ta ziemia, farby i dobrze wyobraźni. Kwiat łóżko z przestarzałych mebli stosunkowo nowego przedsiębiorstwa dla rosyjskich ogrodników. Robią to bardzo proste. Załóżmy, że masz ogrodnik niepotrzebne łóżko. To może być osadzone w ziemi, tak aby lewym górnym tylko plecy.

Będą doskonałe wsparcie dla Loach czy bluszcz. Gdzie gleby wykopali ławki, można sadzić bujne rośliny kwiatowe, pokrycia gruntu wokół pięknych okazów roślin. Kompozycja jest łatwo uzupełnić lub kolor dumpingu lub morskich kamienie.

Z ich rąk unikalne kwietniki mogą być organizowane od starego fotela, zwiotczenie do otworów kanapie, starym stole.

Second Life z samochodem lub rowerem

Samochód może być ustawiony w środku ogrodu. Ustaw miskę na dachu z gleby dla roślin pnących.

Share →