Nigdy nie kupić labradora!

Nigdy nie kupić labradora!

Od dzieciństwa marzenie Labrador i Pasterza, ale rodziców w mieszkaniu nie pozwalają zakład do psów. Teraz mam dworek, Labrador i PEO. Szczerze mówiąc, patrząc na jego Labrador, czasami denerwować, ale przede wszystkim chciał "może walczyć",

Postaram się opisać wszystko krótko, i już wyciągnąć wnioski.

Kupiony pluszowe puppy na Bird, sto razy żałowałem wydając dużo pieniędzy i nerwów na pierwszym leczenia jelit, a następnie operację stawu (dysplazji). Z szczeniaka była zabawa chodzić, zwłaszcza mężczyzn, jak każda dziewczyna nie może przejść spokojnie przez! Labradory są mili i zabawy psy, dzieci, miłość i generalnie wszystko wokół! Mój wielki pies ciężko utrzymać, gdy widzi dziecko, wiele dzieci się boją.

Z psami innych ludzi jest inny problem – dobroduszny wspina się do wszystkich bez wyjątku, za który często dostaje słabą kęs! "Kevin sam w domu" – Na ogół jest to katastrofa! Nasza Labrador udało się żuć wszystkie nasze rzeczy ukochane (w tym telefon komórkowy i aparat cyfrowy), lista nie ma końca! Jednakże, jest szczerze przekonany, i sprawia, że ​​wierzę, że to wszystko "wodnik" rozmieszczone w budynku kogoś innego.

Labradory chrapie tak, że można było usłyszeć nawet za zamkniętymi drzwiami! Tak, labradory naprawdę kocham wodę i można wyciągnąć z rzeki, ale we wszystkich kałużach jak będą wspinać! Jest to konieczne, aby otworzyć bramę, mój labrador już i jechać go może tylko PEO. To znaczy, że chce cały czas, nawet wtedy, gdy nie nadaje się do jedzenia i wykonać każde polecenie – wystarczy włączyć umysłu, węchu, posłuszeństwa, itp i "właśnie tak" – Pies nie słyszy, nie rozumie, ale jej oczy w tym samym czasie przebiegły, chytry! Jeśli zapomnimy przynieść worek na śmieci, po czym wrócił do domu prawie zawsze złapać naszą witrynę w strasznym postaci – wszystko z torebki jest usuwany i rozproszone w różnych kierunkach, a pies poszedł do piątego roku!

I nigdy z moim ulubionym często śmierdzi PEO pachniał tak!

Mówił o wadach. jako o zaletach wiele zostało napisane. Każdy wie, że Labrador chętnie grać z Ciebie i Twojego dziecka przez cały dzień w czasie lotu, a jednak właśnie utworzony w celu sfotografowania! Na polowanie na kaczki, zbyt doskonały!

W skrócie, bo nie kochał jej labrador i przebaczył wszystkie jego wybryki, nie cer Labrador!

Share →