Nowoczesne body painting

Nowoczesne body painting

Tatuaże – sztuka ciała, awangardy, które pojawiły się w latach 60-tych. Przedstawiciele sztuki ciała wykorzystał swoje ciała jako materialnego stworzenia lub obiektu, uciekając się do różnych, czasem bolesnej manipulacji: ich ciała pokryte tynkiem, cięć, przeprowadzono wyczerpujących ćwiczeń oddechowych, spalone włosy. Specjalny rodzaj sztuki ciała – samodemonstratsii artysta, niektóre pokazy sztuki ciała jednowarstwowej charakter erotyczny i sadomasochistyczny. Jako przejaw akcjonizmu, body art zaprzyjaźnił się z wieloma wydarzeniami, które miały miejsce w zgodzie z kontrkultury (tatuaże, body painting, nagość, rewolucji seksualnej).

Encyklopedia Sztuki.

Sztuka ciała (body-art – Eng.) Oznacza nic innego, jak sztuka zdobienia ciała. Tutaj jest, najstarszy sposób wyróżniać się wśród szarych mas! Ludzie zaczęli ozdobić swoje ciała przed wynalezieniem odzieży, więc mody nigdy nie jest przekazywany, zmieni tylko jego gatunek. Liczby są stosowane gwasz lub farb akrylowych.

Gwasz dostępne, ale utrzymuje, co gorsza, bardziej kruche i spada na zakrętach łokcie miejscu. Farby akrylowe kłamać lepiej, dłużej, ale trudniej wypłukać.

Dla ciała sztuki lepiej jest użyć farb akrylowych, ale można gwasz, jeśli dodasz do niego trochę szamponu lub kremu do golenia. Zakup gwasz, zapytać o to, co jest przeznaczone. Dla ciała malowanie sztuki gwasz lepiej niż ich twórców. Farba wysycha szybko, a kolejne warstwy nie są mieszane ze sobą. Gdy duże obszary ciała pomalowane sprayem skóry kurczy się i chce szybko usunąć farbę.

Ten rodzaj sztuki ciała jest bardziej odpowiedni dla kolorowych show w klubach niż dla chluby na plaży.

Określenie sztuki ciała oznacza nic innego niż "Sztuka zdobienia ciała", I to nie jest perwersyjne przyjemności młodzieży, zgodnie z mieszczan i kolejna próba dochodzić do siebie i jeden z najbardziej spokojny. Według psychologów, "ozdoby" Ciało ma głębokie znaczenie psychologiczne.

Po pierwsze, jest to próba przyciągnięcia uwagi innych.

Po drugie, zdolność, by poczuć się w firmie, w której powszechne sztuki ciała.

Po trzecie, ciała – jest jedyną rzeczą, która trzyma ludzi całkowicie.

Obecnie, body art, jako coś zupełnie niezauważona wyciekły z "dziki" West, staje się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Często, body art rozumiem tylko sztukę rysunek ciała – to nie jest tak. Koncepcja sztuki ciała jest znacznie szerszy, niż się powszechnie uważa.

Ta sztuka ciała – to sztuka.

Share →