Nowoczesne kojarzeń. Jak poprosić o rękę panny młodej?

Nowoczesne kojarzeń. Jak poprosić o rękę panny młodej?

Czasem jesteśmy zadowoleni, że tradycja dawnych czasach nie ma już nad nami władzy prawa. Brak przymusowe małżeństwa, ma złamane życie i nie ma rodziców dyktatura. Marry miłości i żyć w pokoju.

Ale czasem okazuje się, że największym wyzwaniem w dzisiejszych narzeczonych i stajennych, jest fakt, że w czasach starożytnych był regulowany przez moc wszystko podboju tradycji. rytuał. Niż puzzle nad tym co i jak powiedzieć, nie lepiej zrobić rutynowe? Na przykład, jak zadawać swoje ulubione ręce z rodzicami?

W Rosji w dawnych czasach był rytuał zalotów, malowane w szczegółach. W domu panny młodej przyszedł osób specjalnie wyszkolonych, profesjonalnych biura matrymonialne, aby przygotować wykres dwóch rodzin. Rola swatki są w stanie wykonać i rodziców pana młodego lub męskich krewnych.

Matchmaking zaczął alegorycznie, nikt nie mówił o małżeństwie bezpośrednio. Specjalna formuła, jak «Musisz pozycję – nasz sklep» mogą rozładować napięcie i dać czas na refleksję. Przy okazji, rodzina dziewczyny nigdy w pośpiechu, aby odpowiedzieć, dwaj mężczyźni dostał zwykle po raz drugi lub trzeci.

Jeśli odpowiedź była twierdząca, rodzice panny młodej wziął od Matchmakers bochenek i pokroić. W przeciwnym wypadku, chleb oddał Swat, Swat, z kolei, zamknął drzwi z powrotem. Według legendy, to jest dodatkowo utrudnione dziewczynę do zawarcia małżeństwa. Zaczynamy – «ty nikogo nie osiągnął»…

Ważna rola w dni zalotów i przypisanych numerów. Na przykład, nie ma sprawy dotyczące małżeństwa, nie popełnił w niekorzystnym środę i piątek. Pod zakaz był, oczywiście, i trzynastego dowolnego miesiąca.

Ale trzecie, piąte, siódme i dziewiąte jest uważana za szczęśliwą, ponieważ są dziwne.

Uprzedzenia zażądał realizacji kojarzeń po zachodzie słońca, więc nikt nie mógł zapeszyć przyszłą rodzinę. Z tego samego powodu dwóch mężczyzn na drodze ze nikt nie powinien mieć do komunikowania się. Po odejściu swatki w domu panny młodej, aby odnieść sukces w tym biznesie kobiet są ze sobą wszystkie jelenie i pokera.

To jak to się stało. Z jednej strony, w naszym dzisiejszym, bardzo mądry i trudne. Z drugiej strony, ponownie, mądrzy i doświadczeni biura matrymonialne nie pozwalają oczyszczenie popełniać błędy lub młodzieńczy niedyskrecji pokaz – wszystko wziął na siebie.

Nowoczesne oczyszczenie udając szanować rodzinę panny młodej, konieczne jest nałożenie na siebie trudne kojarzeń pracy. I niech sam rytuał jest bardziej istotne czasu i bardziej dynamiczne, szczegółowe przepisy istnieją.

Po pierwsze, należy stosować wizyta w uprzednio wyznaczonym czasie. Nie jest konieczne, aby woo bez ostrzeżenia, chcąc zaskoczyć czynnik, lub polegać na pozytywnym wrażeniu nie jest to konieczne. Jeśli przypisano określoną godzinę, w każdym razie, nie spóźnij się i nie przyszedł wcześniej.

Od tego spotkania, jak wiadomo, na ubraniach, nie zawieść właścicieli. Jeśli wizyta odbywa się w celu świadomie zalotów, garnitur i krawat więcej niż odpowiedni. Jeśli on jest ograniczona, na przykład, imprezy rodzinnej, nosić schludny i czysty, tak, że czujesz się zrelaksowany i spokojny.

Bukiet wprowadzają dwa – jeden dla panny młodej i jeden dla jej matki.

Nie jest konieczne, że a ponadto, aby zapamiętać szybką mowę. Wystarczy, aby słowa były szczere i nie zawierają znaczki. Ale «poprosić ręki» Córka rodziców jest obowiązkowe.

Jeśli akceptujesz ojciec panny młodej kładzie prawą rękę na dłoni dziewczyny wnioskodawcy. Od tego czasu uważany jest za panna młoda. Jednak, bez względu na euforia doskonałe i ponieważ nie chcą, aby omówić wszystkie szczegóły nadchodzącego ślubu, wizyta nie powinna być opóźniona.

Efektem jego powołania staje się datę zaangażowania, jeśli to ma.

Share →