Nowy Rok, Boże Narodzenie dla dorosłych, konkursy, gry i zabawy

Nowy Rok, Boże Narodzenie dla dorosłych, konkursy, gry i zabawy

Wesołych Nowy Rok, Boże Narodzenie dla dorosłych, konkursy, gry i zabawy

Sylwester każdy dorosły, nawet najpoważniejsze, marzenia czuję się jak dziecko. Aby urozmaicić świąteczne i amuse gości noworocznych, można zaproponować im zabawy konkursy, gry i rozrywkę.

Konkursy na Nowy Rok dla dorosłych

Dla konkurencji «Truckers» musiał pożyczyć 2 dzieci samochodzik. W organizmie każdego samochodu umieścić lampkę szampana, a uczestnicy są ciągnie samochód liny, starając się nie rozlać szampana. Kto pierwszy pił szampana, jest zwycięzcą.

Dla konkurencji «Jodełkowy» potrzebujesz 2 wolontariuszy. Każdy z nich ma stanąć na krześle i przedstawiać choinkę. Kolejne dwa uczestnicy dekoracji «Choinka»,

Nadaje się do dekorowania wszystkich, że jest przydatny. Wygrywa ten, który pokazał wielką wyobraźnię i pomysłowość. Możliwość podejmowania fanów atrybuty do dekoracji «Choinka» – Krawaty, zegarki, biżuteria, apaszki, itp

Konkurencja «Skarbonka» można prowadzić bez opuszczania stołu. Zajmuje wiodącą banku lub garnek, w którym każdy z gości się monety lub rachunku. Moderator prosi każdego uczestnika odgadnąć gry, jak dużo pieniędzy w banku.

Zgadywania dokładnej kwoty dostaje Skarbonka z pieniędzmi.

Konkurencja «Nowe zdjęcie» nadaje się do każdej firmy. Dwóch uczestników związał mu ręce do tyłu i oferują plecami do sztalugi, Flamaster narysować symbol nadchodzącego Roku Królika. Fani mogą skłonić uczestników: w prawo – w lewo, wyżej – niżej.

Gdy strona jest w pełnym rozkwicie, można przejść do bardziej odważnych konkursów dla dorosłych. Dla konkurencji «Małpy» 2 spowodowane przez uczestnika. Ich ręce były związane za plecami, a na tabliczce przed nimi jest umieszczony na surowego banana. Zadanie graczy – obrać i zjeść banana bez używania rąk.

Konkurs popularności «Bielizny» może być nieco zmodyfikowany poprzez podłączenie do gry Santa Claus. 2 kobiety są nazywane są one zasłonięte oczy, a ona powinna być usunięta z Mikołajem maksymalnej liczby kołki. Obaj uczestnicy po omacku ​​Święty Mikołaj w tym samym czasie, jak wiodący uważa spadła clothespins.

Kobiety, które biorą udział w konkursie, nie powinno być z prudes.

Dla konkurencji «But» Uczestnicy są podzieleni na dwa zespoły. Kapitanów drużyny odchodzi, a reszta z szopy na jednym bucie w stos. Zadaniem kapitanów – tak szybko, jak to możliwe, aby umieścić swój zespół.

Nadaje się do konkursu spotkań domowych «Lina», Umieścić dwa krzesła z powrotem do tyłu, pod krzesła wyciągnął linę. Uczestnicy konkursów siedzą na krzesłach i zespołowej prowadzi grab końce liny i pociągnij wszystkich ponad.

Kto był pierwszym ciągnąć linę, wygrał.

Boże Narodzenie gry i zabawy dla dorosłych

Rozrywka «Telegram od Świętego Mikołaja» Goście z pewnością docenią dużą imprezę, i przyjaciół, którzy zebrane wąski zakres. Główny informuje, że otrzymał telegram od Świętego Mikołaja, ale operator telegrafu, który go zabrał, już zaczął świętować Nowy Rok, więc brakowało wszystkie przymiotniki.

Ołów oferty zadzwonić żadnych przymiotników, że pasuje do przygotowanego powitanie w kolejności, w jakiej są one nazwie gości. Na przykład, goście nazywają przymiotników «zabawny», «gorący», «chciwy», Useless», «pijany», «mokro», «słodki», «głośny», «banan», «zwierzę», «śliski», «paskudny»,

Okazuje się następujący tekst: «Witam, moje (śmieszne) przyjaciele. W (gorącej) dnia ja i mój (chciwy) wnuczka Snegurochka wysłać (bezużyteczny) Witam i Szczęśliwego Nowego Roku. Miniony rok był dla Ciebie (pijany) i (na mokro), a następny będzie obowiązkowa (słodka) i (głośno).

Życzę (banan) i zdrowia (zwierząt) szczęścia. (Śliskie) zaprezentuje dary, na posiedzeniu. Twój (paskudny) Święty Mikołaj»,

Sam gość Christmas party jest Maiden. Aby zadowolić gości, możesz zaoferować każdemu człowiekowi powiedzieć, Snow Maiden komplement. To może być przymiotniki do dowolnej litery alfabetu, takie jak «B»- Magia, piękne, piękne, fale, falisty.

Nowy Rok – czas wróżenia. Możesz zaprosić gości, aby dowiedzieć się, co dzieje się z nimi w przyszłym roku. Aby to zrobić z wyprzedzeniem, aby nadmuchać balony, które zależą w żartobliwy przewidywania, na przykład: «Twoje imię będzie gwiazdą w konstelacji Partridge» lub «Będziesz przyjmować prezydenta Hondurasu»,

Każdy gość wybiera piłkę i czyta na głos prognozę.

Podobne gry można zrobić, oferując gościom nakrętki. W skrócie leżał pusty wróżbiarstwem lub życzenia noworoczne, a każdy z nich ma gości z nakrętką kosz, otwiera go i czyta życzenia. Będzie o wiele bardziej interesujące, jeśli orzechy gości obdarzać się Mikołaj.

Zabawa gry na Nowy Rok dla dorosłych

Gra «Sylwester taniec» nadaje się do dużej firmy dorosłych. Goście wstać o 2 okrążeń. Wewnętrzna część obrazów kobiet i zewnętrzne – mężczyźni.

Każdy stoi przed kobietą. Główny mówi, co musisz zrobić, na przykład, do przyjęcia, wyciągnąć nawzajem uszy, podają sobie ręce. Następnie przesuwa okrąg mężczyźni zmienić partnerów.

Gra trwa dopóki człowiek nie będzie pełne koło.

Symbol, wola królika. Tak więc gra dla dorosłych o nazwie «Królik» będą bardzo mile widziane. Uczestnicy stoją w kręgu, a każdy z uczestników mówi wiodącą ucho nazwę zwierzęcia. Jeden z uczestników nazwał królika. Następnie lider mówi głośno słowo «królik»A ten, kto ma na to zwierzę powinno usiąść szybko, a inni gracze muszą obliczyć «Królik» i utrzymać go, nie pozwalając mu usiąść.

Na 3. lub 4. czas prowadzącej do każdego gracza wywołuje słowo «królik», Gdy wszyscy gracze siadają w tym samym czasie, gra kończy się głośnym śmiechem grupy.

Grudzień «Kapelusz» może być przeprowadzona dowolną liczbą uczestników. Istotą gry jest, aby zmienić nakładkę do siebie, kładąc jej sąsiada w głowę bez użycia rąk. Kto przegap kapelusz, on jest na zewnątrz.

Ostatnią w czapce jest zwycięzcą.

W innej rozrywki na koniec sylwestra dla dorosłych może testować trzeźwości. Obie strony są zachęcane do podniesienia zapałki dwa wyciśnięty w rękach meczów.

Test trzeźwości może stać się głoszeniem twistery języka. Każdy gość otrzyma kartkę z napisane na ten tupot. Zwycięzca konkursu może być zachęcane przez złożenie stos na tacy lub podarować mały świąteczny upominek.

Share →