O FITOMUTSILE

O FITOMUTSILE

Według statystyk, 30% populacji świata regularnie doświadcza problemów z krzesła, inne 70% po prostu nieśmiały, aby o tym mówić. Bardzo często nękane przez zaparcia mieszkańcy miast.

Sam w sobie, zaparcia nie jest zagrożeniem życia. Jednak jej skutki mogą być poważne: przewlekłe zatrucia, zaburzenia trawienia, zwiększenie objawy hemoroidów, pogorszenie ogólnego stanu zdrowia, a także, jak pokazują ostatnie badania, zwiększone ryzyko raka! Dlatego zaparcia — nie jest takie nieszkodliwe problemem, jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

Często nie jest i bardziej przewlekłe zaparcie wymaga obowiązkowego leczenia.

Istnieje kilka grup leków na zaparcia. Zgodnie z zaleceniami międzynarodowymi, liczba funduszy w 1. wybór dla zaparcia funkcjonalnej to leki, które zawierają błonnik (włókno) ( AmericanGastroenterologicalAssotiationMedicalPositionStatement: GuidelinesonConstipation, 2000.AGATechnicalReviewonConstipation, 2000).

Fitomutsil unikalny kompleks w składzie. Zawiera on dwa naturalne składniki: specjalny rodzaj powłoki nasion babki domu Psyllium i miąższu śliwki. Oba elementy są bogatym źródłem błonnika pokarmowego. W składzie nie ma sztucznych barwników, aromatów i konserwantów.

Ponadto Fitomutsil zawiera Senna!

Prawdopodobnie każdy człowiek cierpi na ten problem, zadać sobie pytanie: «Dlaczego jeden lekarstwo na zaparcia wydajność operacyjną?», Niestety większość przeczyszczający zaparcia rozwiązać problem raz, bez eliminowania samej przyczyny, więc pomaga zaparcia tylko przez krótki okres. W przeciwieństwie do tradycyjnych leków, naturalny kompleks Fitomutsil przywraca naturalny rytm jelit, zapewnia regularne oczyszczanie, eliminowanie przyczyn naruszeń.

Przygotowania zaparcia Fitomutsil – 100% naturalne kompleksy dotyczące regularnego uwalniania jelit bez skurcze, ból i obrzęk u dorosłych i dzieci.

Fitomutsil — lepsze to, niż środek przeczyszczający!

Share →