Objawy depresji. Jak wyjść z depresji. Depresja jako ...

Objawy depresji. Jak wyjść z depresji. Depresja, jak z tym walczyć.

Jedną z przyczyn depresji nie jest obecny. W związku depresji należą:

zaburzenia psychiczne, którzy wchodzą do depresji;

różne wahania nastroju.

Depresja

Zazwyczaj przedłużone depresja zrozumieć zaburzenia nastroju, który trwa kilka tygodni, miesięcy i lat, to jest choroba psychiczna medycznych. W rzeczywistości, gdy ktoś mówi, że jestem przygnębiony, oznacza to, że osoba, na kilka dni w złym nastroju, a nie choroba nie jest tutaj. Dlaczego tak się dzieje?

Oto przykład. Ludzie od dawna udręczone ich codziennej rutyny. Przez długi czas, zamiast iść do łóżka na czas i dostać się na czas, eksperymentował na sobie. Co się stanie?

Po chwili w dobrym zdrowiu w 10-15 lat zacznie depresji, a co najgorsze w ciągu 2 miesięcy. Takich jak dzieci lub, gdy nie jest sterowanie na nosie lub po prostu wyciągnęliśmy wnioski, będą chorować. Ten Psychosomatyka.

Kiedy człowiek ma pragnienie, że to jeden, dwa, trzy vgonet się w depresję. A kiedy człowiek wie, że ma teraz dzieci, ulubioną pracę, nie będą rozpatrywane ważny projekt depresji. W rozsądnych ludzi przyzwyczajone do opieki Depresja nie dzieje.

Dlatego, depresja jest zawsze wskazanie, że on sam rozpoczął, nie dbać o siebie. Uważaj na siebie.

Na depresję są cztery główne powody:

  1. Demonstracja słabości, gdy osoba pozwala uniknąć uszkodzeń. „Czego chcesz ode mnie? Mam depresję. ” Kiedy człowiek nie wie, jak on może wiele osiągnąć, nie chcą uznać siebie za niepowodzenia. Więc ukrył depresji.
  2. Przyciąga uwagę. Osoba nie otrzymuje wystarczającej uwagi i gra sobie depresję.
  3. Człowiek walczy o władzę przy pomocy depresji. Tak więc, wierzy, że wszystko kręci się wokół niego i wreszcie zacząć słuchać.
  4. Zemsta „Ponieważ jesteś tak paskudny, nadal będę zdenerwowany teraz, i przez długi czas. I będziesz cierpieć i przetrwa. „

Po prostu często chodzić. Jeżeli osoba siedzi w domu patrząc na komputerze lub na ścianie, zaczyna myśleć, będą długo pamiętać, oszukiwać i zrozumieć, jak rzeczy były złe. W ten sposób wpada w depresję przez długi czas.

Na ulice co dzień do cięcia kręgów wszędzie Spójrz w niebo, drzewa, ludzi.

Share →