Objawy i leczenie owsiki u dzieci

Objawy i leczenie owsiki u dzieci

Bardzo często rodzice znaleźć sobie skórę dziecka lub ubranie owsiki – małe, nici, białe robaki, 1 cm długości podobnej do wątku. Owsiki – są pasożyty, które powodują enterobiosis choroby.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj doradcę lekarz online za darmo

Główne zarzuty – swędzenie w odbycie, zwłaszcza w nocy, kiedy pełzanie z kobiecych owsiki. Dziecko, który był chory enterobiosis. niespokojny sen, a grzebień-over na skórze pośladków i odbytu fałdy. Znacząca utrata masy ciała może być także podczas innych chorób pasożytniczych, ale z porażką jelita w prawie wszystkich przypadkach są rzadkie, przeszywający ból w dolnej części brzucha.

Jak wiadomo, owsiki u dzieci może być przyczyną reakcji alergicznych, zwłaszcza w przypadku dziedzicznych predyspozycji do niej. Ale są chwile, kiedy na enterobiosis dość zauważalny i robaków znalezionych przez przypadek. Owsiki będzie powodować objawy lub nie, zależy od tego, czy układ odpornościowy dziecka – więc jeśli czynniki ochronne działają odpowiednio, liczba robaków zmniejszana aż do opuszczenia ciała całkowicie.

Diagnoza enterobiosis nie ma pracy. Po specjalną taśmą sterylne stosowane na skórę wokół odbytu, i badane pod mikroskopem są Pinworm jaja. Owsiki wchodzą do wnętrza korpusu w taki sam sposób, jak inne robaki – o słabej mycia rąk przetwórstwa owoców i warzyw, w kontakcie z ziemią.

Dość często zdarza się, że choroba w higienie osobistej, bierze jego rękę, bez interwencji medycznej.

Po pierwsze, wymagają dziennych genitalia toaletą owsiki hamują rozmnażanie w stałej oczyszczania obszaru krocza. Owsiki leżał także jaja na ubranie dziecka, więc kilka razy dziennie zmieniać majtki, które były przed wprowadzeniem proglazhena żelaza. Pamiętaj, aby oglądać, że przerwała paznokcie dziecko jako jaja pasożytów mogą łatwo być z powrotem w jelitach.

Jeśli Twoje dziecko jest enterobiosis, leczenie zwykle przechodzi przez pętlę tak często owsiki po odzyskaniu może spowodować ponowne zakażenie. Biorąc pod uwagę fakt, że enterobiosis jest powszechnie uważany za najbardziej nieszkodliwe typu przeciwhelmintowe porażenia, owsiki mogą być skutecznie leczone i niezwykle popularne metody.

PuzKarapuz. Specjalny Korespondent

Wysłany 12:22

Share →