Objawy i rozwój zapalenia płuc

Objawy i rozwój zapalenia płuc

W celu zapewnienia dziecko zdiagnozowano zapalenie płuc, konieczne jest, aby zdiagnozować występowanie jego objawów zapalenia płuc. Jeden z pierwszych objawów zapalenia płuc jest trwała gorączka, w których temperatura może wzrosnąć do 40-41 ° C, to może występować Zatrucie lub zatrucia. Często objawy niewydolności oddechowej z ciężką, sinica, która charakteryzuje się występowaniem na skórze i duszność. Objawy zapalenia płuc może być stabilne lokalne zmiany w płucach, które można obserwować doświadczonego lekarza z ciągłą obserwacją. X-ray obraz pokazuje ogniskowe naciekową cienie, płatowe lub charakter segmentowe.

To jest prawdziwy objaw, który umożliwia diagnozę «zapalenie płuc», Ostre zapalenie charakteryzuje się zmianami w krwi obwodowej.

Pierwsze objawy zapalenia płuc jakiejkolwiek natury obejmuje również pojawienie się lęku, bezsenność, pobudzenie ciężkiej, a także spadek zainteresowania i uwagi do otaczającego ich świata. Zmniejszenie apetytu, dziecko może odmówić piersi. Okresowo dziecko jęczy, czasami płacze.

Przyspieszone mitralnej, wymioty i biegunka mogą również mówić o zapaleniu płuc. Przyrost masy ciała jest bardzo powolny lub nie istnieje.

Często przejawia objawów patologicznych w płucach procesie ciągłym, kompulsywnego kaszel. Oddychanie staje się jęk wydech. Na krzyk dziecka przejawia wzmocnione Sinica nosowo-trójkąt. Skóra chorego dziecka może uzyskać ziemisty, szary chorowity odcień. Rytm oddechowy jest zakłócony, przejawia duszność, zmiany głębokości i częstotliwość oddychania.

Nie mogą być napady niewydolnością oddechową, często zwanego bezdechu. U dzieci, dzieciństwo dmuchane pierś. Skrócenie bobasów kiwając głową, pociągając usta i obrzęk warg. Czasami rodzice mogą zauważyć pieniste izolacji spójności z nosa i ust.

W niektórych przypadkach, lekarze mówią, bezobjawowy rozwój zapalenia płuc u dzieci. Diagnoza w tym przypadku polega na przeprowadzeniu badań radiologicznych. A wyniki tych badań do leczenia ostatecznej diagnozy.

Najbardziej trudne, niebezpieczne i ciężkie zapalenie płuc jest inna noworodek. Choroba ta może być nabyta lub wewnątrzmacicznego. Objawy zapalenia płuc to noworodka objawy depresji OUN, zmniejszenie napięcia mięśni dziecka, brak odruchów.

Kaszel może być nieobecny w ogóle, albo jest rzadki i wilgotne. Słabo przejawia i reakcja temperatura dziecka.

Rozwój zapalenia płuc u dzieci z alergiami, skazy alergicznej charakteryzuje się skłonnością do nieżytu błon śluzowych. Objawy w tym przypadku uzupełnione wyglądzie zespołu astmę, poważne ataki kaszlu i występowania nawrotów.

Share →