Objawy zaburzeń rytmu serca

Objawy zaburzeń rytmu serca

Ludzie o zdrowych sercach w życiu codziennym prawie nie czuć jego bicie serca i rytm skurczów. Ale arytmia bardzo wyraźnie odczuwalne blaknięcie przerw lub ostry chaotyczne serca.

W ogóle, serce – proces, który zależy trochę na dobrowolnej kontroli człowieka, w przeciwieństwie do, na przykład, mięśnie nóg i rąk. Warto zauważyć, że zdrowy człowiek nie zwraca uwagi na pracę serca, jak tętno pozostaje jednolite nawet ze wzrostem tempa bicia serca.

Niemiarowość – To przede wszystkim naruszenia rytmu, częstotliwości i sekwencji skurczów serca. Przyczyny takich naruszeń mogą być wrodzone wady i zaburzenia funkcjonalne. Arytmia może nastąpić ze względu na stres psychiczny lub emocjonalny.

Dla szczepu często spowodowane zmiany rytmu i tempa akcji serca.

Arytmii występuje często u osób cierpiących na choroby centralnego układu nerwowego. Ponadto, przyczyny tej choroby może być działanie niektórych leków i zatrucia. Co ważne, zaburzenia rytmu serca jest bardzo rozpowszechniona i może wystąpić ze względu na brak wapnia w komórkach lub potasu.

Arytmia jest diagnozowana przez elektrokardiogram (EKG).

Istnieje kilka rodzajów zaburzeń rytmu serca: tachykardia, bradykardia i zaburzenia rytmu serca; napadowy częstoskurcz, migotanie przedsionków i migotanie

Tachykardia przejawia się w zwiększonej częstości akcji serca do 150 uderzeń na minutę. Osoba ze zdrowym rytmie uderzeń serca mogą być związane przede wszystkim z wysiłku fizycznego lub stresu emocjonalnego. Wkrótce serca rytm wraca do normy. Ale stały przyspieszenie rytmu u osób z niewydolnością serca lub choroby serca; stawka może wynieść do 100-140 uderzeń na minutę.

Może być również poczuł nieprzyjemny ból w sercu. Przyczyny takiego częstoskurczu mogą być toksyczne, leków lub narażenie domowych.

Bradykardia może występować w patologii układu trawiennego lub nerwic. Ponadto, powoduje to może zmniejszać działanie tarczycy, zakażenia, różne leki i zwiększone ciśnienie wewnątrzczaszkowe. Drop rate występuje i mniej, a 60 uderzeń serca na minutę.

Bradykardia może wystąpić u osoby zdrowej w czasie snu lub odpoczynku.

Co do migotania przedsionków, może być postrzegane jako zwykły człowiek mgnieniu oka. Ale rzeczywiście dzieje komory arytmii, czyli zmniejszone poszczególnych grup mięśni przedsionków. Komory stopa może wahać się od 100 do 150 uderzeń na minutę.

Sinus arytmia przejawia się w tym, że na zmianę rytmu serca: staje się częste, rzadkie. Często ten rodzaj arytmii występuje u małych dzieci. Jest to przede wszystkim ze względu na rytm oddychania.

Podwyżki Wdychanie tętno upływie zmniejsza się odpowiednio.

Napadowy częstoskurcz – To dramatycznie wzrosła serca w spoczynku (od 140 do 200 uderzeń na minutę). Może także wystąpić przedwczesne skurcze – to przedwczesne skurcze serca lub jej służb. Bity występują w leczeniu niektórych leków, a także w celu wykorzystania różnych używek, alkoholu lub palenia.

Należy zwrócić uwagę, że może wystąpić kołatanie serca u ludzi wysiłku, stres spoczynku, a nawet mogą być dołączone uczucie strachu. Ponadto, pod wpływem wysokiej temperatury, nadużywanie mocnej herbaty, kawy, tytoniu i alkoholu.

Share →