Obrzęk naczynioruchowy (obrzęk naczynioruchowy) - charakteryzuje się obrzęk ...

Obrzęk naczynioruchowy (obrzęk naczynioruchowy) — charakteryzuje się obrzękiem skóry, tkanki podskórne, a także błon śluzowych i narządów wewnętrznych układów (oddechowego, przewodu pokarmowego, dróg moczowych). Bardziej narażone na rozwój w obszarze warg, policzków, powiek.

Badanie echokardiograficzne — Diagnostyka USG, pozwalające rejestrować wielkości mięśnia sercowego, jego skurczu, jak również status różnych struktur wewnątrzsercowych.

Tłuszcz — Podstawową formą magazynowania energii w organizmie (tkanki tłuszczowej). Tłuszcz jest również dobry materiał izolacyjny umieszczony pod skórą (podskórnej tkanki tłuszczowej) i wokół niektórych narządów.

Dalekowzroczność (nadwzroczność) — Patologia refrakcji oka, w którym obraz jest utworzony za siatkówką przedmiotów. Z lekkim stopniem wizji na odległość dalekowzroczności i niedaleko dobra, ale może być Skargi zmęczenia.

Krwiak — ograniczona gromadzenie się krwi powstałego w zamkniętych urazów (guzów), wraz z pęknięciem naczyń krwionośnych. Duże krwawienie śródmiąższowe nie rozpuścić.

Znamię (znamię, znamię) — zmiany skórne ciemny kolor z brązowego na czarny lub niebieski, czasem płaskie i pagórkowate, wrodzona lub nabyta. Jeśli dużo moli, rosną razem z dzieckiem i nie powodują.

Cyrus — ostra choroba zakaźna Postępowanie z gorączką, wysypką ciała krupnopyatnistoy z nieżyt błony śluzowe oczu, jamy ustnej i dróg oddechowych. Okres inkubacji.

Tężec — ostra choroba zakaźna charakteryzuje się sporadyczne skurcze mięśni szkieletowych. Zarazki znajdują się w ziemi, błota (ulicy), pył odchodach ludzi i zwierząt. Ze względu na małe.

P ischevie zatrucie bakteryjne — Drobnoustroje chorobotwórcze drobnoustroje chorobotwórcze, które są w żywności rozmnażają. Zatrucie żywności, która powoduje, że staje się normom w wyniku życia.

Share →