Ocet jabłkowy cydr do włosów. Zastosowanie. Jak spłukać włosy z jabłkiem ...

Ocet jabłkowy cydr do włosów. Zastosowanie. Jak płukania włosów Ocet jabłkowy?

8 września 2014 Alena

Witaj czytelnicy drodzy. Dziś chcę z tobą porozmawiać na temat octu jabłkowego. Po tym wszystkim, produkt ten stał się integralną częścią naszej kuchni, poza tym używany jest do celów leczniczych, i oczywiście w kosmetologii.

A jeśli jabłkowy produkcję domu ocet, więc nie mają ceny.

No i tak, że nie ma ze względu na włosy, można kupić butelkę dobrego octu jabłkowego. Mamy ocet jabłkowy osobiście sprzedawane i wybór jego dość bogaty. Ty musisz tylko kupić 100% ocet jabłkowy cydr, który zawierał witaminy i składniki mineralne, kwasy owocowe.

Na lecznicze właściwości octu jabłkowego, mam już artykuł na blogu "Ocet jabłkowy właściwości lecznicze ", Chcę więcej szczegółów, aby porozmawiać o tym, jak wykorzystać ocet jabłkowy cydr do włosów.

Ostatnio w jednej transmisji zobaczył, że ocet jabłkowy cydr jest stosowany do płukania włosów po umyciu włosy po ocet genialny, piękny, cud. Kiedy spłukać włosy ocet jabłkowy cydr, a potem po prostu zapomniał, dobrze, to znaczy kilka włosy i wsunął go z mojej głowy. Jednak stosowanie octu jabłkowego do włosów zapewnia bardzo dobry wynik.

Jak przydatne jabłko ocet jabłkowy na włosy?

 • Ocet jabłkowy zawiera witaminę E, C, A, B1, B2, B6, jabłkowy, kwas mlekowy, kwas cytrynowy, pektyny, miedzi, sodu, żelaza, fluorek potasu i inne minerały.
 • Witamina A ma właściwości regenerujące, przywracania pomaga przywrócić łamliwe włosy i rozdwajaniu.
 • Witamina E jest naturalnym antyoksydantem, który zapobiega wypadaniu włosów, chroni włosy przed wpływem środowiska.
 • Kwasy (jabłkowy, cytrynowy), regulują pracę gruczołów łojowych, trochę wysychaniem regulujących procent sebum.
 • Witamina C pomaga uczynić lśniące włosy, piękny, silny.
 • Ocet jabłkowy jest naturalnym środkiem antyseptycznym.

Ocet jabłkowy pomaga poradzić sobie z wieloma problemami, a to jest bardziej odpowiedni do płukania podatne na tłuste włosy i włosów przetłuszczających się. Niemniej jednak, włosy nie muszą być często przemywano, w celu poprawy ich wygląd.

Ocet jabłkowy cydr do włosów. Zastosowanie. 

Ocet jabłkowy jest unikalny produkt, który pomaga pozbyć się łupieżu, sprawia, że ​​włosy lśniące, miękkie, "posłuszny"Jedwabiste.

Jabłkowy ocet stosowany do wytwarzania masek do włosów i oczywiście płukanie włosów po myciu. Stosowany jest również w uzupełnieniu do włosów i obcasy, znajduje się artykuł na blogu "Jak stosować ocet jabłkowy cydr na obcasach ", Co jest bardzo ważne w okresie letnim, sezon letnich butów lekkich, gdy chcemy patrzeć na wszystkich 100.

Jak płukania włosów Ocet jabłkowy?

Do płukania włosów po raz kolejny użyć naturalne ocet jabłkowy cydr. Jest dobrze zmiękcza wodę, ułatwia rozczesywanie i układanie włosów. Włosy po zastosowaniu blask i połysk, dodatkowo, ocet jabłkowy pomaga ustalić gruczołów łojowych na głowę, usuwa płytkę nazębną sole, które mogą pozostać po myciu włosów.

Ocet jabłkowy mogą być dodane do czystego wodzie i włosy mogą być mieszane z wywary, napary ziołowe.

Właściciele ciemnym kolorze włosów bulion rozmaryn, co zwiększy głębię koloru i sprawiają, że kolory są bardziej nasycone.

Ale blond piękności pasuje rumianek rosół lub wapna.

Jeżeli Twoje włosy są matowe, szybko stają się tłuste, bałagan, a następnie spłukać octu jabłkowego prawo do możesz być bardzo przydatne.

Po umyć głowę szamponem regularnie, spłukać wodą i ocet jabłkowy cydr. Musimy 1 litr wody, do których należy dodać około 1 łyżki. łyżka octu jabłkowego. Nie należy dodawać dużo octu jabłkowego, optymalnie do 1 litra wody – 1 łyżka. łyżka.

Spłucz włosy i nic więcej potrzebę spłukać włosy. To znaczy, personal wash z włosów nie jest konieczne. Na mokre włosy możesz czuć się słaby zapach octu jabłkowego, ale nie martw się, gdy włosy są suche bez zapachu lewo.

Lepiej oczywiście wysuszyć włosy bez suszarki do włosów, wciąż stylizacji takie jak suszarki do włosów, żelazka zepsuć wygląd włosów.

Uważa się, że ocet jabłkowy cydr wysusza włosy, ale to nie jest, jeśli zachować wszystkie proporcje i nie dodajemy dużo octu do wody, włosy będą lśniące i gładkie. Widzę wynik z pierwszego wniosku. Spłukać włosy z octu jabłkowego może być po umyciu włosy raz w tygodniu.

Na ciemnych włosach. Na nasyconych kolorach, ciemne włosy na połysk. Musimy litr wody, do której chcesz dodać 1 łyżkę octu jabłkowego i 200 g rozmarynu i spłukać włosy bulionu po umyciu.

Na jasnych włosach. Nadaje się do światła włosy pachnące lipy i rumianku. Litrze wody, 200 ml. lipy i rumianku bulionu, 1 łyżka octu jabłkowego.

Spłucz włosy po umyciu.

Ocet jabłkowy cydr do włosów. Przeciwwskazania.

 • Nie jest konieczne, aby użyć zwykłego octu lub ocet istotę, a nie w żaden sposób, bo można poparzyć skórę głowy i włosy bardzo wysychają. Używaj wyłącznie wysokiej jakości ocet jabłkowy cydr. Jak gotować samemu w domu ocet jabłkowy cydr jabłko nie pisać, jak ona nigdy nie został przygotowany.

  Oczywiście, jeśli wiesz, jak gotować ocet jabłkowy cydr lub ugotować, to lepiej jest użyć naturalnego.

 • Śledź proporcji 1 litr wody wymaga 1 łyżkę octu jabłkowego.
 • Jeśli masz wrzody na skórze głowy, a następnie spłukać z procedury muszą być opuszczone.
 • Przy alergii lub nietolerancji indywidualnej octu jabłkowego jest również nie stosuje się go na włosy.

Jak widać, ocet jabłkowy cydr rozwiązuje wiele problemów związanych z włosami. Ponadto, przy użyciu octu jabłkowego przygotować maski do włosów.

Maska do wzmacniania włosów z octu jabłkowego. Na zniszczone włosy mogą przygotować maskę oleju, maska ​​będzie w oleju, oliwy, rycynowy, łopian, można użyć dowolnego z nich. Olej potrzebujemy 30 gramów octu jabłkowego i jedno żółtko, wymieszać składniki i kilka godzin nakłada się na włosy, a następnie kulechek sukienkę lub czepek.

Szef owinąć ręcznikiem po masce czasu zmyć szamponem.

Sposób przygotowania maskę dla wzmocnienia włosów z octu jabłkowego można zobaczyć w klipie wideo. Jeśli nie próbował użyć ocet jabłkowy cydr, jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań, spróbuj spłukać włosy wodą i octu jabłkowego. Wynik nie trzeba było długo czekać.

Share →