Ochrona termiczna do włosów

Ochrona termiczna do włosów

Ochrona termiczna do włosów – specjalna grupa leków (najczęściej odnoszą się do urlopu-odżywka do włosów w) wykorzystywane przed zabiegiem włosy za pomocą ciepła (suszarka do włosów, kręconych włosach (PAD) lub lokówka). Oni pomagają zapobiegać uszkodzeniom włosów pod wpływem ciepła.

Preparaty w masie termicznej włosów zawierające mieszaninę silikonów (zwykle cyklometikonie i amodimetikon lub cyklometikonie i dimethiconole), etanolu (alkoholu po prostu) i kilka drobnych dodatków, które ułatwiają wydzielanie głównie silikony włosów i nadają zapach itp Różne firmy działają na tej samej zasadzie podstawowe, choć nieco różnych magazynów.

Cała praca opiera się na właściwościach termicznych silikonów złego przewodzenia ciepła i właściwości wody absorbować duże ilości ciepła do ogrzewania i odparowania.

Gdy stosuje się na mokre włosy. Część stara się równomiernie przez włosy mogą być. Silikony z włosów równomiernie pokryta wodoodporną folią (bardziej równomiernie rozprowadza się po włosach, gdy są stosowane bardziej równomierna warstwa jest utworzona). Od ochrony termicznej, stosuje się wyłącznie na wilgotne włosy, następnie dużo wody zostanie umieszczony pod folią. Podczas przetwarzania suszarkę do włosów (lub innego obróbce cieplnej), ciepło nie będzie działać przede wszystkim w warstwie kutikulny i filmu krzemu.

Cyklometikon składający filmu są lotne, więc często są one lecą pod wpływem ciepła z powierzchni folii i znosić część ciepła. Podobnie, wyruszy z powierzchni alkoholu, w tej samej części nośnej ciepła.

Pozostające ciepło będzie częściowo opóźnione folię silikonową pozostawić na włosach, w części, będą utrzymywane pod folią i będą absorbowane przez cząsteczki wody na powierzchni włosów. Od wystarczająco duża część ciepła będzie absorbowany przed osiągnięciem włosy, pozostające ciepło nie spowoduje gwałtowny i intensywne wrzenie wody we włosach. Woda ma dużą pojemność cieplną (na jego ogrzewania i odparowania będą wymagały dużo ciepła), a więc będzie się powoli ogrzać powoli odparował z powierzchnią włosa, co powoduje powstawanie pęcherzyków na włosach.

Folia krzemu całkowicie nieprzepuszczalne dla gazów, w wyniku czego para wodna nie będzie problemu przechodzić przez nie.

Tak więc, zastosowanie w procesie termicznym spowalnia suszarki do włosów, a jednocześnie umożliwia bezpieczne i lepiej kontrolowana. Dzięki Kupiony czasu człowiek sam reguluje, jak wiele suche włosy i łatwo usuwa problemy z nadmiernie wysuszone włosy.

Należy jednak zauważyć, że prawie (jeśli nie wszystkie) z magazynu termicznego dla włosów nie zawiera w swoim składzie wody i wody odgrywa wielką i bardzo ważną rolę w zapewnieniu ochrony termicznej i ułatwia modelowanie włosów. Dlatego bardziej mokre włosy przed nałożeniem ochrony termicznej do włosów, bardziej skuteczny będzie rezultat.

Ze względu na ogromną debaty wśród artystów i klientów bezpieczeństwa silikonów i złożoności ich wymywanie włosów, Piękno zaczęła rozwijać nową serię ochrony cieplnej, które można łatwo zmyć wodą, a nawet łagodnym szamponem. W ramach tych leków są używane zamiast folii rozpuszczalnych w wodzie polimerów silikonowych, które biorą udział wpływu temperatury na siebie i znacznie zmniejszyć uszkodzenia włosów.

Jako takie składniki działają specjalne polimery organiczne posiadające właściwości temperatury adsorpcji (pochłaniania ciepła). Takie polimery i spędzić wiele różnych producentów mogą być używane w magazynach różnych polimerów. Wszystkie są często dobrze rozpuszczalne w wodzie szampony zabezpiecza skumulowanego efektu.

Ale poza tym często te polimery mają funkcję blokady i można stworzyć efekt lekkiego kompozycji mocowania wyrobu.

Share →