Oczyść swoje ciało: oczyszczanie wątroby w domu

Oczyść swoje ciało: oczyszczanie wątroby w domu

Oczyszczanie organizmu jest niezbędne do normalizacji jego pracy, bo nie zawsze nasze ciało. Niezależnie od tego, aby chronić je od takich pysznych i tych szkodliwych substancji. W procesie życia, nawet osoba, która przestrzega zasad zdrowego odżywiania, bierze roku około trzech kilogramów konserwantów, barwników, substancji słodzących i innych szkodliwych substancji.

Teraz dodaj te substancje we wszystkich produktach od herbaty i kawy.

Dlatego należy regularnie czyścić ciało. Należy oczyścić wszystkie narządy w kolei. Zaczyna się od oczyszczenia jelita, a następnie drugiego ciała – wątrobę.

Fakt, że przez jelita wszystkie szkodliwe substancje do organizmu i dlatego musi być najpierw oczyszczone. To jest po wątrobie, której udział spadnie oczyszczania organizmu ze wszystkich tych szkodliwych substancji, a bardzo często po prostu nie może sobie poradzić z obfitym strumieniem konserwantów i toksyn, które mieszczą się w dal, do krwi, limfy i wszystkich narządów. Dlatego konieczne jest czyszczenie wątroby normalnego funkcjonowania i oczyszcza ciała.

Teraz będziemy patrzeć na kilka sposobów, aby oczyścić wątrobę w domu.

Czyszczenie wątroby z oliwą z oliwek i sokiem z cytryny

Zaczyna czyszczenia wątroby z oliwą z oliwek i okresu przygotowawczego. Aby to zrobić, wziąć ciepłą kąpiel trzy razy, i po każdej potrzebie wlać zimnej kąpieli wodnej. Również szkolenia obejmuje zdrową dietę z pełnowartościowego białka i węglowodanów co najmniej kilka dni przed czyszczeniem.

Szczególnie nalegać na potrawy wegetariańskie.

A następnie oczyszczanie tej samej wątroby w domu. Odnośnie procedury czyszczenia wątroby muszą kieliszek oliwy z oliwek i kieliszek soku z cytryny. Wszystko to powinno być wstępnie ogrzany do temperatury 35 ° C.

Sama procedura jest czysty wątroby w domu nie jest bardzo skomplikowane, ale wymaga opieki i obowiązkowe dla wszystkich instrukcji. W godzinach porannych powinny zrobić oczyszczającą lewatywę. w porze lunchu, konieczne jest ustanowienie przez kilka godzin i zastosowanie elementu grzejnego do obszaru wątroby. A wieczorem po prostu rozpocząć czyszczenie olej z wątroby. Czy masz dwie szklanki z sokiem z cytryny i ciepłej oliwy z oliwek.

Każdy kubek łyk, a następnie powtórzyć co 20 minut, aż szkło nie jest opróżniany. Olej i sok musi być stale podgrzewana. Pół godziny po oleju roślinnym i sokiem z cytryny na, uruchomi procedurę czyszczenia wątroby.

Usiądź na piętach, w jednym z nozdrzy umieścić wacikiem i oddychać powoli przez drugiego otworu nosowego. Dla najlepszego efektu, można wlać trochę na język ostrą papryką. Oddychaj przez nozdrza trzeba około 15 minut, a następnie można powtórzyć procedurę z drugą dziurką.

Po zakończeniu ćwiczenia oddechowe, aby oczyścić wątrobę, należy iść do łóżka, tak że ciało spokojnie spędził czyszczenia. By The Way, Wszystkie ćwiczenia powinny być wykonywane tylko z pozytywnym nastawieniem i spokojnej atmosferze, ponieważ organizm musi odpocząć. Tak czyste wątroby oliwa daje pożądanych rezultatów.

Dieta, aby oczyścić wątrobę

Innym sposobem czyszczenia wątroby – czasem zastosowania rozładunku diety do zmniejszania obciążenia wątroby i znacznie i wątroby oczyścić się. Przy stosowaniu diety wyładowczego powinny również leki do zwiększenia procesów metabolicznych w wątrobie. Ten lek należy przyjmować trzy miesiące dla pełnego efektu, jeśli wątroba jest bardzo brudna.

Jeśli nie chcesz, aby zabrać go z jakiegokolwiek powodu, to w bardzo zanieczyszczonej wątroby muszą wytrzymać co najmniej miesiąc diety rozładowania oczyścić wątrobę. Taka dieta rozładunku ma pozytywny wpływ na zdrowie, dobre samopoczucie i wygląd, nie wspominając o jego przeznaczeniem.

Rozładunek diety oczyścić wątrobę trwa tydzień. Z diety należy zrezygnować z takich rodzajów produktów:

1. rafinowanych węglowodanów. Są one znacznie zwiększyć poziom cukru, a zatem zdecydowanie koliduje z prawidłową czynnością wątroby. Poddanego obróbce wszystkie rodzaje zbóż i cukru, poza tym, co jest zawarte w owocach.

2. produkty przetworzone. Podważają także wątrobę i pogłębieniem się proces czyszczenia. Produkt ten, po zakończeniu gotowania, jak również do produktów, które zawierają same środki konserwujące i inne substancje sztuczne.

Kategorycznie zakazane sztucznych tłuszczów lub olejów, w szczególności margaryna.

3. Inne. Nie można spożywać alkoholu, gotowe produkty spożywcze. Nie jeść owoce morza lub ryb, które zawierają dużo rtęci.

Wszystko to w znacznym stopniu wpływa na wątrobę i daje jej duże obciążenia.

Dozwolone produkty

Podczas rozładunku dieta artykułów spożywczych są warzywa i owoce, a także produkty, które pomogą schudnąć. Bardzo przydatne pełnoziarniste. Owoce i warzywa – włókno, które mają pozytywny wpływ na wątrobę.

Dlatego powinien on mieć bardziej pożądane, że owoce i warzywa są podstawą każdego posiłku.

Jest to również bardzo przydatne do czyszczenia nakrętki wątroby. Ryby z niewielką zawartością rtęci i roślin strączkowych. Mięso i drób jest lepiej gotować na małym ogniu, ponieważ pod wpływem wysokiej temperatury z nich wychodzą na niebezpieczne substancje chemiczne, które wpływają niekorzystnie na kondycję organizmu jako całości, aw szczególności, przeciążenie wątroby.

Przez cały czas używania diety tłocznego do picia wiele gorącej zielonej herbaty, co najmniej pięć dni okularów.

W celu wzmocnienia efektu zmniejszenia diety mają zdrowy napój. Składa się z średnich buraków (można zastąpić odpowiednią ilość soku z buraków), jeden obrane ogórek, jeden z cytryny, jabłka i dwa jeden łyżki oliwy z oliwek. Wszystkie składniki muszą przejść przez sokowirówkę, a następnie dodać oliwę z oliwek.

Drink ten koktajl jest konieczne natychmiast po zakończeniu gotowania, więc nie miał czasu do stracenia ich użytecznych właściwości w wyniku kontaktu z tlenem. Weź ten koktajl jest konieczne raz dziennie i to w znacznym stopniu pomóc wątrobie i przynieść wszystkie toksyny i inne szkodliwe substancje.

Posiłki po oczyszczanie wątroby jest lepiej zostawić samo, tylko w celu uzupełnienia niektórych zdrowych dań. Jeżeli będziesz nadal stosować się do zasad zdrowego żywienia, problemy z wątrobą, a nawet żużla ciała nie będzie.

Czyszczenie wątroby za utratę masy ciała jest jednym z warunków początkowych. W – Po pierwsze, diety, aby oczyścić wątrobę – tej diety w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, co ogranicza zużycie substancji, które zyskują na wadze, po drugie, toksyny mają wagę, a oni wychodzą i sprawi, że łatwiej, a po trzecie, gdy wątroba działa normalnego. Następnie znormalizowane i metabolizm, i utrata masy ciała jest o wiele łatwiejsze.

Rozładunek diety oczyścić wątrobę pomaga usunąć go z toksyn. normalizuje prace i stan wpływa na ogólną kondycję organizmu, odmładza ją i nawet nasz wygląd. Zwroty świecić i wytrzymałość paznokci, wigoru i wzmacnia system odpornościowy.

Share →