Odleżyny i ich leczenie środków ludowej

Odleżyny i ich leczenie środków ludowej

Odleżyny występują u osób, które mają być długo w jednej pozycji dla każdej choroby. Mogą one również występować na skutek ściśnięcia protezy stałe ścieranie. Najczęściej występują one u osób starszych.

Wynika to z faktu, że z wiekiem, procesy regeneracji komórki są wolniejsze. Dlatego, aby zapobiec nieprzyjemnym i często niebezpieczne zjawisko wymaga starannej opieki długoterminowej nad chorymi. Jeśli tak się stanie, należy natychmiast podjąć środki w celu ich leczenia, za pomocą jakichkolwiek środków oficjalnych metod medycyny lub ludowych. I to jest temat odleżyn i ich leczenie środków ludowej i porozmawiamy dziś.

Odleżyny mogą wystąpić, gdy tkanki organizmu są kompresowane stale pod własną osobę wagi. U zdrowych ludzi, proces ten jest zabezpieczony przez dotarcia sygnału do mózgu, że trzeba zmienić pozycję. W ciężkich chorób nie jest to po prostu niemożliwe.

Tak więc, stałe ciśnienie prowadzi do zaburzeń w krążeniu krwi w niektórych obszarach, a następnie w odleżyn.

Tam kilka etapów rozwoju to zjawisko:

-Obszary, w których łamane krążenie krwi, wybielić.

-W nich często tworzą małe wysypka pęcherzykowa i obrzęk.

-Znajdują się głębokie owrzodzenia i rozpoczyna proces nekrozy.

Proces odleżyn może towarzyszyć ropienie lub infekcji tkanki kostnej. Może spowodować skażenie krwi, w których ostatnie etapy są obserwowane z głębokich owrzodzeń emanuje od nich odchodów.

Do zapobiegania odleżyn należy podjąć w odpowiednim czasie działania:

-Zmień często stanowią, w którym pacjent. W przypadku poważnych dolegliwości, należy najpierw skonsultować się z lekarzem, aby nie szkodzić.

-Pomyśl o zakupie specjalnego materaca, aby zapobiec odleżynom. To znacznie ułatwi zadanie. Przy odpowiedniej woli, można zrobić to samemu.

Wystarczy wypełnić ziarna tkaniny worka lub zrobić kilka małych worków na miejsce w szczególnie skłonnej miejscu leżącej.

-Możesz też kupić specjalny krąg odleżyn, który jest przeznaczony do umieszczenia w sacrum. Pomoże to uniknąć zaburzenia krążenia w pośladki.

-Zaleca się również, aby używać materac z pianki o szerokości 15 cm.

-Obszary problemowe powinny być zawsze poddane kąpieli powietrznych. Aby to zrobić, należy obrócić pacjenta i odrzucić koc na raz.

-Jedzenie spożywane przez pacjenta powinien być bardziej płynny. On powinien pić co najmniej półtora litra płynu – w tym świeże soki z owoców i warzyw.

-Uważaj na pościel pacjenta był miękki i nie spasuje. Mogą one powodować odleżyny. Jeżeli pacjent oddaje mocz na siebie – należy używać pieluch i dokładnie oczyścić ciało.

-Traktuj lokalizację możliwych odleżyn przy użyciu alkoholu kamfory.

-Jeśli odleżyny jeszcze – należy masować miejsca ich możliwego wyglądu – kości krzyżowej, pośladków, talii, pięć, łydki, kolana. Jeśli pojawiły się zmiany skórne, masaż jest przeciwwskazane, można zagnieść tylko zdrowej skóry wokół nich.

Leczenie odleżyn ludowych środków zaradczych

Leczenie tradycyjnych leków spróbować uruchomić wycierając miejsce, w którym zmiany skórne rozpocząć wodą, dodając ocet, wodę kolońską lub alkoholu. Musimy wziąć cztery łyżki wybranych funduszy na litr wody.

Przygotuj zbiór dwóch części, trzy kolorowe kwiaty fioletowe i pozostawia jedną część leszczyny, łopianu i babki. Pół litra wrzącej wody, weź łyżkę kolekcji i pozostawić do zaparzenia na pół godziny. Napięte infuzji podawać pacjentom przez pół szklanki rano i wieczorem.

Smarować rany olej z dzikiej róży trzy razy dziennie.

Dwa razy dziennie, stosuje się do miejsca uszkodzenia liści bzu. Wstępnie Konieczność parowych w gorącym mleku.

Smarować miejsca, w których nie były małe rany, genialny chusteczki zielone i pokryte podłogowe. Muszą one być traktowane roztworem nadmanganianu potasu. Pozwoli to zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji.

Ma dobry wpływ wycierania świeży sok z Kalanchoe.

Podgrzać sto gramów oliwy z oliwek i stopić je w dwudziestu gramów wosku pszczelego, około jednego grama kadzidła, dwudziestu gramów żywicy i szkła masła. Ogrzania się uzyskaną mieszaninę przez około dziesięć minut, okresowo usuwania piany. Fajne zastosowanie do smarowania odleżyn.

Procedurę tę można stosować kilka razy dziennie.

Zetrzeć surowego ziemniaka na drobnej tarce i dodać łyżeczkę miodu. Zastosuj kleik na serwetce i umieścić w miejscu uszkodzenia.

Wlać wrzącej kwiaty nagietka mleka i odstawić na około dwudziestu minut. Złożyli kwiaty na serwetce i zastosować się do miejsca uszkodzenia. Konieczne jest, aby zmienić okłady co godzinę.

Zaparzyć małą barwinek, biorąc szklankę wrzącej wody łyżkę surowców. Trzymaj na małym ogniu przez pół godziny. Napięte rany bulion umyć, a następnie osuszyć je suchą szmatką.

Kolejne środki folk może traktować przygotowaną maść. Aby to zrobić, stopić masło siedem kawałki i dodać dwie części drobno tłoczone kory dębowej i jedną część topoli pąków. Trzymać się na łaźni wodnej przez piętnaście minut i odkształceniem.

Smar lodowej uszkodzoną skórę maści kilka razy dziennie.

Jeśli osoba jest poważnie chory i musiał leżeć, że odleżyny miał prawie niemożliwe do uniknięcia. Trzeba zwrócić należytą uwagę na ich zapobieganie. W związku z tym, należy wiedzieć, że odleżyny, gdy leżąc na materacu sprężynowe materace ortopedyczne wypchane sianem lub nie występują.

Katarzyny,

– Proszę zostawić swój komentarz poniżej! Ważne jest, aby poznać Twoją opinię! Thank U!

Share →