Odmiany ogórków

Odmiany ogórków

Odmiany ogórków

Klasyfikacja najlepszych odmian ogórków ze zdjęciami, dbać o sadzonki, schronienia i metod w celu zwiększenia wydajności – główne zagadnienia interesujące dla producentów, którzy zdecydują się wziąć poważnie pod uprawę ogórków w szklarni lub na wolnym powietrzu.

Klasyfikacja odmian ogórka

Ogórki z głównie kobiet typu kwitnienia

Kwiaty ogórki są mężczyzna i kobieta. Męskie kwiaty zawierają pyłek, owoce zamocowanych na nich, w przeciwieństwie do kwiatów żeńskich. Celem uprawy ogórków – coraz zbiorów owoców, nie zielone liście, więc kwiaty żeńskie są korzystne dla każdego ogrodnika.

Najlepsze odmiany ogórków

Najlepsze odmiany ogórków na otwartym i zamkniętym terenie – zdjęcia i opis. Producenci nasiona ogórka są często wyposażone w opisach pakietów pięknych i inspirujących, ale, niestety, nie wszystkie i nie zawsze za to, co obiecują staje się prawdą. Dlatego zaleca się, aby zaufać doświadczenia ogrodników, nie reklamuje tekstów.

Smak i kolor – wszystkie ogórki różne, tak aby podnieść stopień jest dla nieuchronnie musiał eksperymentować.

Odmiany ogórków w szklarniach i otwartego gruntu

Rozkład ocen z przeznaczony do uprawy w szklarniach i na otwartym polu raczej arbitralne, zwłaszcza, gdy nie mówimy o rosnące ogórki na skalę przemysłową. Tak czy inaczej, przyniesie owoce i oboje (jak w szklarni i otwartym polu). Najczęściej dla ogrodników stać się bardziej ważne smak i uprawy bezproblemowe.

W każdym przypadku większość odmian się powszechne i są w równym stopniu nadaje się do hodowli w cieplarni i na polu.

Odmiany ogórka do uprawy na parapecie

Odmiany ogórka do uprawy na parapecie, aby być tak dobrane, że nie potrzebują zapylania.

Możesz używać partenokarpicznych odmiany lub hybrydy ogórka. Pożądane jest, aby były one w sprayu (jak Tuleja ogórki są znacznie krótsze rzęsy i będzie bardziej wygodne dla materiałów w pomieszczeniu lub na balkonie).

Możesz używać partenokarpicznych odmiany lub hybrydy ogórka. Pożądane jest, aby były one w sprayu (jak Tuleja ogórki są znacznie krótsze rzęsy i będzie bardziej wygodne dla materiałów w pomieszczeniu lub na balkonie). W końcu, możesz rozwijać każdą odmianę, która Ci się podoba, nie partenokarpicznych, ale potem będą musieli ręcznie zapylają.

Aby to zrobić, trzeba przerwać męski kwiat, ścisnąć go do kobiet (żeńską, że ma mały ogórek przed kwiat) i delikatnie potrząśnij, aby usunąć pyłki.

Egzotyczne odmiany ogórków

Oprócz naszych zwykłych zielonych ogórków z wydłużonym zelenke, istnieje wiele innych gatunków, które często nie odgadnąć (oraz fakt, że istnieją setki różnych odmian bananów, z wyjątkiem być może, że mamy sprzedawane w sklepach, wiele odmian arbuzów z masy różnych kolorach i smakach, itp).

Share →