Odzież dla cienkie

Odzież dla cienkie

Śliczne Calineczka, jak wizualnie zwiększają swoją objętość, opowiada stronę „schudnąć bez problemu.” Popyt, jak wiemy, tworzy podaż. I choć pierwsze miejsce w rankingu jest popyt na diecie, można znaleźć wiele informacji.

A co zrobić, tych, których problemy nie zostały uwzględnione w top 100 pytań, aby poprawić kształt? W chuda żadnych problemów? U szczupłych kobiet kwestie tyle o nich dzisiaj i będziemy rozmawiać.

Pierwszą rzeczą, która może pomóc piękną nimfę, to dać kilka rad na temat wyboru stylistów szafa i obalić błędne przekonania na temat kilku sztuczek.

Mit o zbawieniu w szerokim rzeczy

Ustaw typowy wieszak na nogi i rzucić się z nim kilka ulubionej Balakhonov. Wynik będzie następujący obraz: cienka szyja, ramiona, chude ostre nogi, i między wszystko — ogromne bańki szmata wisi na drzewie jak spadochron. Oto skinny poszukuje kosztem bardzo luźne, dodać do masy się. I oto jest, błąd jest: trzymać cienkie kolana natychmiast podane wszystkie tajemnice i bańki – bluza również powiedzieć o swoim majątku.

Ten wariant odzieży dla cienkich kobiet nie zrobił.

Remarque stylista:

Objętość być osiągnięty brak dodatkowych centymetrów tkaniny i jej tekstury. Wszystkie rodzaje plisami, falbanami i falbankami mogą i powinny być obecne w ubraniach dla cienkich kobiet. Główną postacią również mile widziane, ale należy unikać przez kobiety niskiego wzrostu.

Płytki ornamenty lepiej wolą faliste linie.

Drugim mitem jest straszna odchudzanie czarny

Odzież w ciemne i czarne, oczywiście, szczuplejsze, ale kontury zbiornik nie chować się za osłoną ciemności. Rod być cieńsze, jeśli pomalowane na czarno. Odzież dla cienkich chętnie przyznaje obecność kolorze czarnym. Wysoka, szczupła dziewczyna bez obaw mogą osiedlić się w szafie trochę czarnej sukience.

Wizualnie zmniejszyć wzrost i niestabilność staje się bardziej wyrafinowane. Ważne jest, aby długość – powinna być powyżej kolana. Cienkie i karłowate kobiety, ta opcja nie działa – sukienka będzie dominował, a znika całkowicie w nim.

Wraz z hudeem-bez-problem.ru mit czarny rozwiane wiecznie. I, oczywiście, nie ma długie czarne Balakhonov, jeśli nie jesteś zakonnicą.

Remarque stylista:

Spódnice – dzwony, pasy, haft skupia się na górze koszuli, drapowania na lekkich bluzek, spodni prostych, klasycznych — Zalecana do cienkich ubrań, ale nie daj się powiesił się na jednej rzeczy.

Opuścić sklep:

Szczelna i rzeczy. Dla jasności, wyciągnij swoją ulubioną bluzę na baterii. Poboczy kij, i to wygląda okropnie.

To samo dzieje się do Ciebie, gdy się na ciele „drugiej skóry”. Obojczyk wybrzuszenie, żeberka w obszarze klatki piersiowej, nie można odróżnić od naszej eksperymentalnej baterii. I trzyma spódnica odsłania miednicę na widok publiczny.

Jeans – rury, obcisłe spodnie i golfy – zostawić na półce butiku. I nawet nie marzą rajstop.

Remarque stylista:

Poleć Polupritalennye sylwetki, mocno sam nie jest konieczne, między ciałem i ubrania powinny być miejsce dla powietrza. Bardzo dobry odbiór w ubrania dla cienkich kobiet – będzie wielowarstwowa, na przykład, bluzki podłogowe nosić kamizelki i kurtki z dzianiny wykończenie.

Zakazy (krótko)

Szaty la Ałła Pugaczowa, wąskie wydłużone koszule, elastycznej tkaniny, pionowe paski, duże, niezgrabne buty, obcisłe spodnie, Golfy – takie ubrania dla cienkiego względem, chuda ona absolutnie przeciwwskazane .

Ważne szczegóły:

Obuwie łączą się z całkowitej wielkości i dostosowane do rysów twarzy. Zamiast objętości i bezsensownych buty powinny stać na cienkich pierścieni.

Share →