Odzież rodzice i goście

Odzież rodzice i goście

Matka panny młodej może wybrać kolor jego pierwszej na¬ryada, i matka pana młodego konsultuje się z nim przed zakupem sukienki. Matka panny młodej i pana młodego powinien nosić! pla¬tya tej samej długości i harmonii w stylu. Na dzień matki tor¬zhestvennoy ślub panny młodej i pana młodego może nosić sukienki i garnitury w jasnych, pastelowych tafta, jedwab, aksamit. Założyć sam gustowne drukowanej tkaniny, ale raczej nie można uznać udach¬nim ta opcja, gdy zarówno suknia matki w bawełnę.

Dopuszczalne jest panna młoda miała na sobie suknię, nie ma w swojej szafie, nawet taki, który nosił wesele przyjaciela córki. Można go zmienić, jeśli czuje się obrażony neve¬sta. Matka panny młodej nie powinny czuć się zobowiązane do noszenia żadnego konkretnego stroju.

Nosi to, co już nie jest, ale należy pamiętać, że w takim uroczystym dniu po prostu uzupełnia ogólny obraz, nie walcząc z córką.

Na uroczystej matki wieczorem ślubu młodej pary może nosić dzień i wieczór suknie z długimi rękawami i rękawy w trzech kwartałów; Kolor pla¬tev może być coś innego niż czarny lub czerwony. Cher¬ny kolor nie ma znaczenia, a dodatki, biały jest całkowicie dopuszczalne.

Kobiety odwiedzające sukienka w zależności od pory roku i pory dnia, mogą ubierać się na czarno, jak na dzień i na wieczór wesele. Zasadą jest, że tylko panna młoda na weselu może być w kolorze białym, nie jest już obowiązkowe. Goście mogą być ubrane w białe sukienki, zwłaszcza w ciepłe dni, ale nie ich strój powinien być podobny do sukni panny młodej.

Jeśli panna młoda wybiera torzhe¬stvenny dzień lub wieczór strój, tylko ubierać ojca panny młodej i ojcem i innymi mężczyznami zhe¬niha – uczestników kor¬tezha weselne. Na uroczystym dniu, mężczyźni mogą nosić smokingi weselne.

Przy okazji, goście kobiety nie ozdobić swoje kostiumy z kwiatami, a goście-men – boutonniere. Jest przywilejem członków konwoju ślubu.

Share →