Odzież w stylu street: w co się ubrać?

Odzież w stylu street: w co się ubrać?

Błędnym założeniu, że styl uliczny jest opisane słowami „Co chciał, a następnie umieścić na.” Odzież powinna nie tylko spełniać dwa główne zasady „wygodne” i „piękny”, ale także odzwierciedlać osobowość osoby sekretarka z głównych trendów.

Głównym trendem jest wyrażona w zdaniu „Złoto, które szacuje się miedziaki”. Niewiarygodnie piękne dziewczyny teraz jego piękno nie może podkreślić to iz nie cierpią. Jeżeli wcześniej dziewczyny poszły na ulicach w wielkich obcasach, gdy przeżywają wielkie niedogodności, ale teraz wszystko jest inaczej: dziewczyny były w stanie udowodnić innym, że to oni są poplamione ubrania, ale to nie oni.

W związku z tym, że teraz ubierać się jak tylko jest to możliwe.

Kolejna zasada mody ulicznej „Dlaczego wydać więcej?”. Na odzieży teraz idzie wszystko Pensja: szafa zaktualizowany w sklepach prowizji, zapisuje w formacie „zlew” i „z drugiej ręki”. Są dziewczyny w pierwszej kolejności, tanie, a po drugie, oryginalne ubrania, które w większości przypadków są sprzedawane w jednym egzemplarzu (jest to bardzo ważne).

Nadaje się również i rzeczy od mojej matki, a czasem nawet z szafy babci, które wyglądają bardzo ciekawe i organicznie łączy się z innymi takich rzeczy retro.

Street fashion – koncepcja różnorodna i ma swoje własne cechy w różnych częściach świata. Jeśli porównać go do Ameryki, Europy i Wschodu, niespodzianką nie jest limit – jest tak różnorodna!

Amerykańskie dziewczyny w dążeniu do wygody nie zapomnij o piękna! Są one bardzo lubi „otwartych” własnych nogach. W ich preferencji w szafie nie tylko wygodne, ale również oryginalne rzeczy. Na ulicach Nowego Jorku, na przykład, przechodnie nie są zaskoczeni widząc dziewczynę w zimie, okuty w letnie balet mieszkania podłogowych dzianiny skarpetek.

W lecie, to jest naprawdę piękne, aby spełniały wysokie buty. Szokująca – kluczowe Amerykańska moda ulicy.

Europejscy fani mody dziewczyna ulica nigdy nie zapomnę elegancję. Oni udowodnili światu, że nawet w rozciągniętych swetrach może wyglądać jak dama.

Kraje Fashionistki Wschodniej są bardzo patriotyczne. Oni się zachować dawne tradycje sukni nawet w obliczu urbanizacji.

Odpowiadając na pytanie o to, co się ubrać do wyjścia na dwór może dać bardzo prostą odpowiedź: co dusza zapragnie. Sukienka, jak chcesz, mix stylów, kolorów i faktur. Teraz – jesteś projektantem mody i ma prawo dyktować własne trendy!

Share →