Oko odrodzenia - starożytny sekret tybetańskimi lamami

Oko odrodzenia – starożytny sekret tybetańskimi lamami

Pobierz książkę:

Abstrakcyjny

W roku 1994, „Sofia” opublikował „ożywienie Eye” Peter Kelder z „Joga – terapia” Swami Sivananda. Nakład sprzedał się natychmiast. W ciągu dwóch lat brzmiało liczne prośby o przedruku jest Peter Kelder. Opisane w tej książce 6 prostych Początkowe ćwiczenia dla odmłodzenia okazały się bardzo skuteczne, a książka jest nawet zalecane jako podręcznik w wielu ezoterycznych (i nie tylko) szkół w kraju.

Tak więc idea tej książki, dostępnym dla prawie każdego, z biznesmenem do emeryta. „Ożywienie oczu” – to nie tylko opis tajemnicy w najnowszych praktyk lamów tybetańskich, prowadzi do konwersji strumienia wewnętrznego czasu, rozwój osobistej mocy, zachowania i przywrócenia zdrowia i młodzieńczego ciała, ale przedstawione przez A. Sidersky książki wygląda fascynujące dzieła sztuki.

Opinie czytelników

Alexuc

Ćwiczę Oko odrodzenia w 1998 roku. Wszystko jest w porządku, ale jeśli osoba jest zobowiązana do tej realizacji, nie powinny być ograniczone tylko do tych ćwiczeń. Ćwiczę Oriental psychofizyczne 2-3 razy dziennie.

To ćwiczenie Piotr Kelder, ćwiczenia drevnedaosskie wzmocnić mięśnie, więzadła i kości, asan, mudry i bandhy.

13:37

Balabon

san.k

Sześć Lekcji zdałem sobie sprawę, że energia uwalnia kundalini

E. ostrożny z Energia kundalini. Trzeba go zwolnić bardzo specyficzne kroków:

„Nie jest ezoteryczna interpretacja tego wszystkiego: że de [Templar] wiedział wszystko, byli zwolennicy sakramentów Wschodu, a nawet całować tyłek miał znaczenie obrzędowe.

– Wyjaśnij mi, proszę pocałować rytualne znaczenie w dupie – zapytał Diotallevi.

– Niektórzy współcześni ezoterycy uważają, że templariusze wyznał Indian doktryny. Pocałunek tyłek było się obudzić Wąż mądrości Kundalini. Siła kosmiczna, która jest oparta na kręgosłup w gonad, po przebudzeniu, a szyszynka …

– Aby że w Kartezjusza?

– Tak, i przy jego pomocy w holu otwiera trzecie oko jest w stanie dostrzec w czasie i przestrzeni. Dlatego tajemnice templariuszy nadal studiuje.

– Philip dobre miał spalić nasze nowoczesne ezoterycy zamiast tych biednych stypendystów. »

Umberto Eco "Wahadło Foucaulta"

16:48

san.k

Osiągnął 11 powtórzeń z powrotem w 36 lat młodzieńczych hiperseksualność, cudów żona stała dobry sen, obudź się sam alarm w dobrym nastroju, chcę jeść mniej, łatwo obejść bez jedzenia, jeśli to konieczne, wysoka wydajność, łatwość w organizmie. W przypadku, gdy nastąpił kryzys w drugim tygodniu zajęć związanych z pogorszeniem zdrowia, choć w pierwszym tygodniu czułem się mały przepływ energii. Kto poszedł ostrzejszy przypływ energii.

Sześć Lekcji zdałem sobie sprawę, że kundalini uwalnia energię, która kolejny autor Tybetański Lama Lobsang Rampa napisał, że powinno się to odbywać pod okiem doświadczonego mentora, a być może, że pisze o czymś innym.

asiris777

Ćwiczenia zrobić rano, staram. Przywołaniem naprawdę jest po tym. Groźba "konsekwencje" Jeśli rzucisz robić ćwiczenia, myślę, że dobry postęp psychiczny, że ludzie w jakiś sposób zaangażowany w ich zdrowia. Jednym z nich jest mózg zagrożenie, a drugi kij.

Życzę wszystkim uzyskać zdrowie w tych ćwiczeniach, jest wesoły, energiczny. Niech twoja droga będzie czysty.

Share →