Okrągłe okulary a la John Lennon: kto i jak nosić?

Okrągłe okulary a la John Lennon: kto i jak nosić?

Okrągłe okulary z Peabody i Sherman (Pan Peabody Sherman)

Okrągłe okulary przeciwsłoneczne: powrót do korzeni

Punkty okrągły kształt z przyciemnionymi szybami w stylu minimalizmu jest pierwszy wynalazek do ochrony przed słońcem i ukrycia od oczach innych. To właśnie te znaleziono w grobowcu Tutenchamona, a podczas wykopalisk w starożytnych Chinach. Soczewki wykonane z cienkiej pierwszy szmaragd spillitu, drugi – z kwarcu.

Po pewnym czasie, chwała akcesorium jest do niczego. W okrągłych mody okulary z powrotem tylko do ery hippisów i legendarnej grupy The Beatles. Jej osoba i twórca John Lennon nigdy nie rozstał się z niezwykłą i ładna akcesoriów.

To było fanów Johna Lennona szerzyć modę na okrągłych oprawkach okularów. Jednak ten model wtedy i dziś jest również korzystne dla innych gwiazd, takich jak Ozzy Osbourne i Elton John

Aby przejść okrągłe okulary?

Okulary a la John Lennon: cechy i styl

Dziś, okrągłe okulary przeżywają kolejny renesans. Ludzie są nazywane „rower”, „w ciemno” lub „babcia”. Jednak ten model ma nazwę – tisheydy.

Klasyczne tisheydy bardzo zwięzłe. Składają się z idealnie okrągłych soczewek identycznych z cienkich ramkach i łuki. W współczesnych interpretacji tisheydov ramy może albo nie istnieje lub jest bardzo gruba, ozdobione różnych przedmiotów.

Okrągłe okulary soczewki są w różnych odcieniach. Każdy jest jego przeznaczenie. Na przykład, najlepszym rozwiązaniem do ochrony widok z promieni są czarne, dublowane lub w specjalny spolaryzowane filmu.

Zielona szkła są stosowane w leczeniu jaskry, nieco zaciemniony w stanie zwiększyć kontrast.

Te okulary są nadal uważane za znak hipisów. To był tak przywiązany do ludzi, którzy wolą okrągły kształt akcesoriów. Kilka różne postawy wobec kobiet i dziewcząt.

Piękna połowa ludzkości stawia tisheydy (classic lub zmodernizowane) tylko wtedy, gdy są one odpowiednie do wyglądu i stylu w wybranym kierunku.

Jak wybrać okrągłe okulary i którzy mają zamiar?

Punkty w okrągłym rondem przyciągają wiele uwagi. Akcesorium wygląda stylowo, imponująca i niezwykła, jest korzystne wyruszył cię w tłumie. Dlatego decydując się na tisheydov, musisz mieć pewność, w pełnej zgodności z danymi.

To wyposażenie musi być wybrany jako punkt, skupiając się na kształt twarzy i wygląd ogólny. Próbując tisheydy, należy zwrócić uwagę na to, jak wyglądają na ciebie. Okrągłe okulary nie powinny sprawiać wrażenie bezsensowne, głupie poglądy, rozpraszające lub szukać ciała obcego.

Ważne jest, a twoje uczucia: w odpowiednich okularów są wygodne, nie powodują podrażnienie lub pragnienie, aby pozbyć się tego osprzętu.

Zasady te są istotne nie tylko dla tisheydov, ale wskazuje również na inne formy. Wybór okrągły brzeg, przygotować się do zwiększonego zainteresowania ze strony innych. Okrągłe okulary rzadko opuszczają nikogo obojętnym

Tisheydy idealny do podłużnego i owalnej twarzy. Okulary z okrągłej obręczy zdolnych do wizualnie dostosować wydłużone funkcje lub więcej pointy / snook. Dobry wygląd i akcesoria na kwadratowej twarzy: cechy stają się bardziej miękkie i bardziej dokładne.

Styliści również polecam tisheydy na dnie ogromnego, duży podbródek.

Należy zwrócić szczególną uwagę na „prawo” ramy. Na przykład, na dużym twarzy trochę klasyczny tisheydy będzie wyglądać śmiesznie. W tej sytuacji lepiej jest wolą okrągłe okulary w masywnej ramie.

Ignoruj ​​tisheydy zalecane dla osób z okrągłej twarzy. Lepiej jest dać się modnym dodatkiem, jeśli poniżej średniej wzrostu. Zabawa formą punktów szybko włączyć się do innych w bohatera komiksu lub kreskówki.

Obrazy z okrągłymi okularami

Z tisheydov można utworzyć wiele spektakularnych i oryginalnych obrazów. Na przykład, okrągłe ramki jest idealny dla obrazu „intelektualisty”. W tym przykładzie wykonania okulary powinny być połączone z klasycznym garnitury, sukienki, dodatki.

Okulary okrągłe pozostawi wiele miejsca na wyrażanie siebie. Jako symbol stylu hippie, mogą zbliżać się do stworzenia obrazu twórczo niezwykłego. Tisheydy wygląda idealnie z sukienki etnicznych, dżinsy, swetry, sukienki ciepłych, bluzy szerokie w stylu ludowym, długie spódnice i sundresses.

O dodatkowe akcesoria odpowiednie domowe bombki z nici i koralików, szczelną szyi biżuterię, długie kolczyki, szale i paski do włosów.

Okulary w okrągłej klatce będzie również wspierać czarujący obraz. Noś je z spektakularne stroje, kolorowe rajstopy, krótkie spodenki. Tisheydam będzie wspaniałą parę niestandardowych odzieży.

Na przykład, oprawione wydruki w jasnych kolorach lub ma asymetryczne cięcie. Najważniejsze – nie przesadzaj z dramatem i oryginalności: widoczna musi być albo na górze lub na dole.

Moda wiosna okrągłe okulary 2014 – jest oprawione okulary ślimak

Share →