Okrągły Kanzashi Płatek.

Okrągły Kanzashi Płatek.

Kwiat Kanzashi

Dziś, twoja uwaga jest master class na co Kanzashi kwiatów mieszanych technik. Master Class przedstawiony materiał, ale można wziąć do produkcji satynową wstążką i zrobić podobnie. Tak na pracę wyciąć kwadrat 5 sztuk rozmiar 6,5 cm * 6,5 cm i 5 skwery 5cm * 5cm niebieskie. Do dekoracji na krawędzi kwiat, wybrałem zielone wstążki cm -2 15 sztuk.

Technika tworzenia okrągły akcji Lepesey Kanzashi dowiedzieliśmy się wcześniej. Kto jest do zrobienia 5 płatków -zagotovok okrągłe płatki Kanzashi. 

Pozostaje pusty kwiat. Musimy go udekorować.

Możesz wziąć gotowe koraliki, kryształy itp Ale postanowiłem pokazać prosty trik, jak paciorki linii i uczynić nas pręciki pożądany kolor. Wytnij wiersz Grubsza końcówka smarowania klej szybkoschnący klej (lub gorącej pistolet do kleju), koraliki sznurka i koniec i dać czas twardnienia kleju. Mieliśmy posypać pręcikami.

Kapać w środku kwiatu duży kropli kleju i naprawić pręcik według własnego uznania. Dałem jednego do pręcik płatek. Teraz robią puste niebieskie płatki.

Ten gwałtowny Płatek Kanzashi – już nam znane. Szyfon tkanina zachowuje zły kształt, ale to nam, a na ręce, kawałek niedoskonały równe, i trochę puszysta. 

 Wszystkie niebieskie płatki kładziemy na klej. oraz krawędzie 

 wiruje taktowany naszą gotową taśmę. 

  Zwraca Kanzashi złą stronę kwiatu. Tutaj można zobaczyć, jak siedzę na stronie taśmy. A wszystko to powinno obejmować jest kołem o średnicy nieco większą. od naszej pierwszej bazy.

Teraz kwiat jest gotowy. W czasie kopać w kolorze znaleziono maszynę BARRETTE, i przykleić kwiat do niej.

Share →