Określenia płci dziecka z pomocą chińskich stołach. Prace?

Określenia płci dziecka z pomocą chińskich stołach. Prace?

Chłopiec czy dziewczynka? Córka lub syn? To pytanie zadaaetsya każdy z nas w czasie ciąży.

I wiele osób zapewne słyszało o człowieka słów o konieczności urodzenia jest spadkobiercą. I w tym celu, jest atrakcyjne dla metod planowania ludowych „prawidłowego poczęcia”, stosować specjalną dietę, obliczone niektóre terminy, itd. Krótko mówiąc, zrobić wszystko, aby dziecko było tylko seks, jak :). I, oczywiście, można nadal chcą wiedzieć: to wszystko doprowadziło do pożądanych rezultatów? Innymi słowy, szukamy różnych sposobów pracy, jak określić płeć dziecka. Oto jeden z tych sposobów, dziś i porozmawiamy. I dowiedzieć się, w jaki sposób można określić płeć dziecka na chińskim kalendarzu. Dokładniej, w celu określenia płci dziecka przez chińskich stołach.

Wszyscy wiemy, że można określić płeć dziecka w badaniu ultrasonograficznym (choć czasami myli). Tylko badania trzeba czekać tak długo, a wynik nie może podobać. Niektórzy rodzice dowiadują się, że oczekiwania nie zostały spełnione, nawet odważył się aborcji.

Ale to ekstremalne działania, i myślę, że większość z was nadal się ze mną zgodzi, że ważne jest nie to, podłóg i zdrowie nienarodzonego dziecka.

Wróćmy do głównego tematu naszej rozmowy – może zaplanować płeć dziecka?

Szczególną uwagę zwrócono na badania tej kwestii na Wschodzie, gdzie stanowią one specjalny stół, na którym liczy szansę dziecka pożądanej płci. Pojawienie przyszłego dziedzica przywiązują szczególną wagę w arystokratycznych rodzin. Tam urodziły chiński tabeli, aby określić płeć dziecka.

Dzięki religii i filozofii, rozwija się w azjatyckich krajach, astrologów i szamanów z czasów starożytnych obserwowali, próbując rozwikłać tajemnicę poczęcia dziecka albo seks. Jednocześnie znaczenie przypisywane astrologicznych prognoz, numerologii i kalendarza księżycowego. Na podstawie zebranych obserwacji jest specjalne tabele i wykresy, biorąc pod uwagę nie tylko położenie gwiazd i datę poczęcia, ale nawet imiona rodziców.

W tym dniu, w krajach takich jak Korea, Japonia i Chiny są imiona dzieci i rodzice nie określają nawet bliskich krewnych i starszych, wróżki lub mnichów.

Podczas poszukiwania w internecie raz metody planowania poczęcia (w naszej rodzinie, dwie dziewczyny i mężczyzna po prostu chce syna), natknąłem się na chińskim stole. To jest mną zainteresowany, który jest całkowicie wywrócone do góry nogami mojej wiedzy w tej materii. Wygląda na to, ze szkoły, wiemy, że samice jaj nie ma płci, ale to wszystko zależy od tego, co chromosom niesie spermy. Jeśli chromosomu X – spodziewa się dziewczynka, a Y – chłopiec.

Teoretyczne szanse na dziecko określonej płci 50 do 50. Jednak, według statystyk, które urodziły się więcej chłopców (mój mąż jest w „przebraniu” bardzo wiele wątpliwości, a piosenki śpiewane niż jednego, że „10 dziewcząt statystyk 9 faceci „).

Ale znowu, byłem rozkojarzony. Więc dlaczego tak jest, że uderzyło mnie chiński stół planowania płci malucha? Okazuje się, zgodnie ze wschodnich mędrców, płeć dziecka zależy wyłącznie od kobiet. Teoria ta wydawała mi się bardzo wątpliwe. Jednak w trakcie badań, znalazłem, że Chińczycy zwracają się do tego „osobliwego kalendarza” ma od tysięcy lat i zarzutów mądrych dokładność wyniku jest 98%! Imponujące, prawda?

Informacja ta została potwierdzona nawet nowoczesne uczonych, którzy od wielu lat studiuje to pytanie na wolontariuszy.

Więc co tak naprawdę jest istotą tabeli poczęcia? Główne czynniki mające wpływ na płeć dziecka jest wiek matki i miesiąca poczęcia. Górna pozioma część tabeli wskazuje, miesiąc kalendarzowy, w pionie zawiera cyfry odpowiadające wiek matki w chwili poczęcia (od 18 do 45 lat).

Szukamy punktu przecięcia tych dwóch wartości i dowiedzieć się, co wyprawę kolorów gotowy w dziewięć miesięcy. W starożytnych Chinach używany w odniesieniu do cech płciowych w nowoczesnej wersji przystosowanej komórek w kolorze różowym tabeli (oczekiwano dziewczynka) lub niebieski (chłopiec oczekuje) kolor może być stosowany napis D – M – chłopak dziewczyny odpowiednio.

To bardzo proste i dostępne, oczywiście, zacząłem sprawdzić tę teorię na krewnych i przyjaciół. Niestety, wynik był daleki od oczekiwanego.

Okazało się, że zwykle dla nas sposób, aby określić wiek matki nie nadaje. W Chinach, w przeciwieństwie do europejskiej dziecko rodzi się już dziewięć miesięcy! I okazuje się, że chiński dzieciak (licząc rok rozpoczęte od chwili poczęcia) oraz, na przykład, rosyjski, urodził się tego samego dnia będzie miał inny wiek.

Tak więc, aby dokładnie określić płeć dziecka, konieczne jest wiek matki przez nasze standardy dodać kolejne 9 miesięcy. Ale tutaj, czyhających pułapek. Ciąża trwa dziewięć miesięcy nie wiadomo, ale nadal, 40 tygodni przedwczesne i nie są dziećmi po terminie.

W ogóle, nie każdy z nas wie dokładnie, kiedy to się zaczęło dobrze, w celu ustalenia dokładnej swój wiek ‚chińskich.

A definicja miesiąca nie jest wszystko jasne. Chiński Nowy Rok pojęcia zmiennej i trzeba „Pierwszy młodzieży”, która odbywa się w okresie od dnia 21 stycznia do 20 lutego br. A, odliczanie w Millennium noworocznym „Pierwszy młody” lub „druga” zmienił się w zależności od panującej dynastii.

Próbując poradzić sobie z za miesiąc pogrążył mnie w depresję – w Chinach, są miesięczne miesięcy, słoneczne, w przybliżeniu co dwa lata jest 13 miesiąc księżycowy wstawiania. Jak doprowadzić to wszystko do linii ze zwykłym chronologii dla nas, szczerze mówiąc nie rozumiem.

Zebrane tej teorii dla zbawienia planowania płci potomstwa lub po prostu użyć do zabawy w procesie przygotowania do ciąży – zwłaszcza indywidualnego przypadku. I zaczynają się usunąć wyznaczony czas nie zawsze jest i nie każdy ma. A następnie pieszo kilka tygodni i myślę się, czy nie?

Jak określić ciąży. dokładniej, to obraźliwe? A potem nagle wkradł urodziny, a dorastał w roku. Według chińskich przepisów, wszystkie zakłady mogą zostać odwrócone.

Planowanie, co jeszcze odgrywa w naszym życiu ważną rolę, że jest. Jest to pierwszy krok na drodze do osiągnięcia tych celów. Planowanie Ciąża jest jednym z czołowych miejsc na liście priorytetów rodziny. Aby zaplanować płeć potomstwa zdecydować, oczywiście, ci.

Ważne, aby pamiętać, że narodziny dziecka – to jest wielkie szczęście, że nie da się porównać z niczym innym. I musisz szybko nauczyć opieki nad noworodkiem, a nie stara się dokładnie przewidzieć, kto będzie. A twój dom będzie działać chłopcy czy dziewczęta nie jest tak ważne, aby korzystać z zalet każdej płci i być szczęśliwym!

Postscriptum Kończymy głosowanie i wspólnie decydują: którzy są teraz bardziej skłonni do rodziców: Chłopiec czy dziewczynka? Napisz w komentarzu, a następnie spojrzeć na i dyskutować!

A jak ci się to? Oceń go!

Share →