Okresy nieregularne: Kalendarz koncepcji z nieregularnym cyklu

Okresy nieregularne: Kalendarz koncepcji z nieregularnym cyklu

Okresy nieregularne to poważny problem dla wielu kobiet, które marzą, aby począć dziecko. Dowiedz się, jak skontaktować się nieregularny cykl menstruacji i ciąży, jest to możliwe w tym artykule.

Brak owulacji jest patologiczny stan układu rozrodczego kobiet, który stanowi, że ciało jest po prostu brak owulacji. Takie przypadki w 30-40% pacjentów po prostu stać się główną przyczyną niepłodności.

Przed umieszczeniem straszną diagnozę dla każdej kobiety «bezpłodność»Konieczne jest całkowite wykluczenie obecności innych schorzeń organizmu, który może być również towarzyszy brak jajeczkowania. Jest to wyraźne naruszenie w patologii tarczycy, nadnerczy i przysadki eliminując je można stabilizować i twój cykl menstruacyjny. Ale też nie można wykluczyć, a problem niepłodności, które w dzisiejszym świecie występuje w wielu kobiet w wieku rozrodczym.

Nieregularny cykl miesiączki a ciąża to dwa nierozłączne pojęcia, bo jeśli nie są związane problemy, aby począć dziecko jest rzeczywiście bardzo trudna i wymaga specjalnej terapii medycznych przepisanych przez lekarza indywidualnie. Jeśli weźmiemy pod uwagę realną szansę, należy zdenerwowany, że są małe i do 20% w pierwszym cyklu planowania ciąży.

Jednakże, zgodnie z kategorycznych statystyk, około 50% kobiet z nieregularnych cykli miesiączkowych mogą, w terminie trzech miesięcy od planowania ciąży stają się szczęśliwe matki; 75% jest możliwe, aby począć dziecko w ciągu sześciu miesięcy; i 90% dziewcząt w ciążę w ciągu pierwszego roku od daty planowania ciąży.

Jedyna trudność w tym przypadku jest niemożność określenia dnia owulacji, ponieważ zmienia się każdego miesiąca, bez ponoszenia jakiejkolwiek logiki i prognozy. Ale, mimo wszystko, lekarze są przekonani, że w ciągu czterech miesięcy wszystkie wysiłki rodziców zostaną nagrodzone dwóch cenionych paski na specjalny test.

Jednak ważne jest, aby zrozumieć, że zdolność do szybkiego ciążę zmniejszyć nie tylko nieregularne, ale wiek kobiety, znaleźć taką chęć. Na przykład, dziewczyny od 19 do 24 lat szansę stać nowo rozwiniętego mama jest około 30%, podczas gdy w 33 roku były one zredukowane do 18% i do 44 lat 13%, co po raz kolejny potwierdza prostą prawdę «cały czas»,

Ale znowu, aby naprawić swoją uwagę na problem byłoby pożądane ciąży w niestabilnej cyklu miesiączkowego. Powstaje pytanie, dlaczego niektóre kobiety w całym cyklu życia nie dostać jakiś wzór, daje możliwość zaplanowania długo oczekiwany ciąży? Specjaliści, w pewnych przypadkach, kilku dojrzałe jaja i proces owulacji nie odbywa się w środku cyklu.

A dla koncepcji wydaje więcej dni – do pięciu lat przed owulacji i tym samym później. Oblicz długo oczekiwana dni nadal jest bardzo trudne, ponieważ owulacji występuje w różnych okresach na początku cyklu, a często na końcu.

Zazwyczaj te zaburzenia występują więcej dziewcząt nie rodzi, i często związane ze zmianami poziomu hormonów ciała. Nie należy również wykluczyć czynnik psychologiczny, czyli owulacja jest nieprzewidywalny w wyniku poważne problemy emocjonalne i doświadczonych sytuacjach stresujących.

Jak dla dorosłych kobiet 35 lat zakłócony cykl menstruacyjny ma nieco inną etiologię. Tak więc, przyczyna progresji cyklu owulacji w bardziej dorosłych związanej z niewydolnością jajników i pogorszenia jakości jaj, istnieje możliwość niepłodności znacznie wzrasta.

Aby rozwiązać ten problem, ważne jest, aby dokładnie przeanalizować kalendarz z nieregularnym cyklu zapłodnienia. Ważne jest, aby zrozumieć, że seks musi być obecny w życiu kobiety, na bieżąco, ponieważ, jak wiadomo, bez bezpieczna koncepcja jest niemożliwe.

Co do zaleceń w przypadku nieregularnych okresów trzeba podjąć pewne kompleksy multiwitaminowe i kwas foliowy, który nie tylko wzmacnia system odpornościowy, ale także przyczyniają się do doskonałej pracy z ciałem. Ponadto, pomiar temperatury podstawowej powinno stać się normą życia codziennego, o ile, oczywiście, chęć zajścia w ciążę nadal nie zniknął.

Tak, policzyć dni od początku pierwszego miesiąca na miesiąc, a następnie dodać datę otrzymał trzy dni i w tej samej ilości. Jeśli dać przykład, obliczenie będzie wyglądać tak: miesięcznie rozpoczął się 1 października i idąc w tym samym miesiącu, ale liczba 27, czyli cykl menstruacyjny trwa 26 dni.

Następnie 26 lutego = 13, przy czym liczba dodać 1 do 13 dni, liczbę otrzymanych czternastu. Oznacza to, że musi szacowany dzień owulacji.

Dodawać i odejmować 3 dni, przynosząc można bezpiecznie założyć, że owulacja nastąpi w jednym z dni, w okresie od 11 do 17 września.

W tym czasie seks odstęp muszą radzić sobie z każdym dniem, a kilka razy w ciągu dnia, chcąc jak najszybciej do osiągnięcia rezultatu, to jest koncepcja nowego życia. Lekarze uważają, że kobieta w takich momentach lepiej jest zająć stanowisko w partnera seksualnego, a po zakończeniu stosunku leżeć, można nawet nogami. Zabiegi wodne po tej operacji nie jest zalecane, ponieważ znacznie zmniejsza szanse na uzyskanie ciąży.

Należy wyjaśnić, że proponowany kalendarz koncepcji, które, nawiasem mówiąc, można znaleźć w wielu miejscach w sieci, jest to wygodne, harmonogram, który pozwala bardzo dokładnie określić najkorzystniejsze dni dla koncepcji dojrzałego jaja.

Jednakże, taki program ma swoje wady. Po pierwsze, nie jest w stanie zapewnić 100% poczęć, a ponadto nie nadaje się do niektórych kobiet po nieregularny cykl miesiączkowy. Także nie stosować go jako metody antykoncepcji dla określenia, tak zwanych «bezpieczne dni»,

Jeśli nie ma owulacji, obliczone w nieregularnym czasie cyklu koncepcji jest bardzo trudne. Ponadto nieobecność ciała kobiety wskaźnik ten wyraźnie wykazuje oczywiste problemy zdrowotne nie wyklucza obecności diagnozy niepłodności.

Jeśli nadal występuje charakterystyczne choroby, specjalista zaleca skutecznego systemu leczenia zachowawczego. Tak więc, należy wziąć leki doustne clomid i serofen, które z kolei promowania owulacji i znacznie poprawić wydajność jaj w jajnikach.

Jak pokazuje praktyka medycznego, leków powoduje owulację w klomifenu niepłodności, i do 10% kobiet po takich intensywna terapia mieli wielu ciąż, urodzenie bliźniąt i bliźniaków.

Jednak, aby podjąć konkretne leki mogą być tylko za zgodą lekarza. W zależności od obrazu klinicznego mogą być inne schematy leczenia, w tym hormonów odbioru inektsiruemih, które stymulują rozwój pęcherzyków jajnikowych i komórek jajowych w jajniku. Większość z tych leków podaje się podskórnie, a stan ciała po iniekcji obserwowane przez USG.

Jednak nie zawsze trzeba tak drastyczne środki, ponieważ czasami kobiety po prostu odpocząć lub zmienić sytuację, jako proces owulacji jest ustabilizowana. Bardzo często w medycynie wystąpić przypadki, w których pary, które nie mogą począć dziecko przez długi czas, po powrocie z matką wakacje zgłoszone dobrą nowinę uzupełnienia.

A takie znaki obfitują. Również nie zaszkodzi normalizacji układu nerwowego, uchronić się od stresu i napięcia emocjonalnego. Ale nie wszystko okazuje się tak łatwo, dlatego ważne jest, aby regularnie pokazywany przez lekarza i wykonać USG, aby mieć pełny obraz ich układu rozrodczego.

W każdym razie, lekarze zalecamy wyjątkiem wykresów podstawowa regularnie wykonywać testy na owulację i ultradźwięków, i tak często, jak to możliwe, żeby uprawiać seks. Szanse na łowienie, że fatalny moment, kiedy jajko jest gotowe do zapłodnienia, wraz ze wzrostem częstotliwości seksu.

Jeśli masz jakieś konkretne problemy z poczęciem i powinny być w pełni zbadane i partnera seksualnego, ponieważ jest możliwe, że problem jest związany z brakiem zdrowia dzieci.

Share →