Okulary przeciwsłoneczne w modzie na wiosnę-lato 2014?

Okulary przeciwsłoneczne w modzie na wiosnę-lato 2014?

Ocena użytkowników: / 0

Słaba Doskonała

Data publikacji: 9 15:08

Okulary przeciwsłoneczne – niezbędne akcesoria. To pozwala cieszyć się pięknem natury z szeroko otwartymi oczami, nie ukrywając z jasnym słońcu. I okulary w modzie na wiosnę-lato 2014?

Punkty nie tylko modny, ale także jeden z najlepszych pomocników w walce o piękną skórę bez zmarszczek na twarzy. Aktywne wykorzystanie tego akcesorium można znacznie przedłużyć młodość skóry wokół oczu. Kierowcy ten temat jest niezbędne podczas poruszania się po ulicach nasłonecznionych, miłośników plaży nie może zabraknąć modne, stylowe i wygodne okulary od słońca.

1. Punkty w kwadrat

Kwadratowa ramka – dobry wybór, ale nie dla wszystkich. Jeśli jesteś typem ludzi, którzy są geometrycznie poprawne okulary na twarzy podłogi, możemy tylko pogratulować. Wtedy raczej biec do sklepu, a przede wszystkim patrzeć na punkty z obręczy pod drzewem, cienkich metalowych zszywek lub duże okulary w rogowej oprawie.

Na letnie wakacje nad morzem zmieścić ogromne okulary z kolorowych przezroczystych soczewek.

Ogólnie rzecz biorąc, w ciągu kwadratowych oprawkach okularów uważa się za klasykiem wśród modelek. Ten elegancki dodatek dodaje trochę tajemniczości i kobiecości każdego obrazu. Najlepszym z nich może stać się punkty Kolekcja wiosna-lato 2014 z nawiasach wzorzystych.

2. Punkty kocie oczy i kurkami

Punkty niestandardowych kurkami stylu – idealne dla fanów retro lub odwrotnie, nowoczesnego minimalizmu. To niezwykłe akcesoria – najlepszy wybór dla 2014 odważnych, pewnych siebie i bardzo modnych dziewczynek. Okulary dla kotów w różnych, często czerwonawo-brązowej tonacji, stały się integralną częścią kolekcji wiosennych z takich znanych marek.

3. Okrągłe okulary przeciwsłoneczne

Jasny akcent już tak daleko, 90 triumfalnie powrócił na podium zaledwie kilka sezonów temu. Okrągły kształt i różne jej modyfikacje – niekwestionowanym liderem w nadchodzącym wiosna-lato 2014.

4. Okulary z kolorowych przejrzystych soczewek

Najbardziej kontrowersyjna, ale takie atrakcyjne trend nadchodzącego sezonu – jasne obiektywy wszystkich kolorach. Nie łączy się ze wszystkim, nie nadaje się dla każdego, ale jeśli z powodzeniem stosuje się je nadal udaje, wynik przekracza wszelkie oczekiwania!

Takie niestandardowe akcesoria jest doskonałym uzupełnieniem stylu boho-chic lub będą w harmonii z miłej plaży sposób.

Najlepsze kolory w 2014 – szklanka żółtych, niebieskich, zielonych i różowych odcieniach. Dobrze wyglądają takie modele z przezroczystymi nawiasach.

5. szkła powlekanego z lustrem-

Hit ostatniego lata, powoli, ale przeniósł się w tym sezonie. Tylko okulary z takimi szybami – najlepszy wybór dla sezonu wakacyjnego. Dobrze ze strojów kąpielowych, lekkie koszule, szorty i spódnice.

To akcesorium będzie niezbędne rzeczy w czasie wakacji.

Jednak latem 2014 roku do głosu nie tylko spryskiwanie szyby w postaci punktów. Spada i okulary, a lotnicy i okulary kurki, które zostały wymienione powyżej. Nie tylko okulary „policja” klasyczny kształt łzy.

6. Punkty z wąskich obiektywy

Świeże i oryginalne decyzja ta wiosna stalowe okulary z wąskich, podłużnych oknach. Ważną rolę okularów takich materiałów, z których wykonane jest obrzeże. Oprócz klasycznej lub zmrożone przezroczystego tworzywa sztucznego, projektanci oferują metalu lub drewna.

Rozwiązanie Kolor

Hit nadchodzącego sezonu wiosna-lato – ustawienie kontrastu. Znamiennym przykładem ciemnego szkła czekolady i jasnych, białych obręczy okularów.

Nie jest to również mniej popularne obręczy zadymione szkło jasne kolory jako opłacalne addycyjnych matowego szkła neutralnych odcieniach. Będzie dobrze wyglądać takie mody motywy kwiatowe na dziobie. Korzystny materiał – plastik matowy lub cienkie metalowe.

Biorąc pod uwagę nadchodzące mody w jasnym przezroczystego szkła, nie można się dziwić, obfitość soczewek niebieski-niebieski, słoneczny żółty, fioletowy, zielony i różowe okulary przeciwsłoneczne wiosna-lato 2014.

Głównym Cechy wyróżniające kolekcje męskie okulary letnie 2014 – oryginalne, świeże i wykonać znaczną ilość trendami mody, projektantów zaproponował.

Wśród modeli dostępne są opcje dla każdego smaku, ale punkty klasyczne, w tradycyjnym sensie, a wśród nich sporo.

Jednym z najbardziej popularnych modeli męskich okulary są nadal vayfarery i lotników. Pomimo faktu, że leki mają kierunek retro ich skuteczność w wielu przypadkach tzw dość trudne.

Geometryczny kształt jest również nadal w modzie, ale w nowym sezonie miejsca docelowego niemal całkowicie okrągły kształt szkła. Opcje Socket takie modele jest wiele, najbardziej popularne z nich – klasyczne metalowe i grubsze plastikowe powtarzając okrągły lub „kot” zgrubienia po bokach.

Pokój partycja na nosie – bezwzględną Trend męskie okulary nowym sezonie i ten trend jest do wszystkich modeli i ram. Bluzy może być wszystko: metal, plastik lub mieszane.

Niektórzy projektanci oferują niezwykłą formę punktów, przede wszystkim ta fantazja modeli ochronnych sportowych. W każdym razie, okularów nietypowe kształty mają prawo do istnienia, ale musi być duża.

Po obecnej tendencji męskie okulary lato 2014 – połączenie jasnych i ciemnych okularach obręczy. W ramach tej tendencji może być utożsamiana z obręczy szklanki przezroczystego tworzywa sztucznego.

Najpopularniejsze materiały dla modeli ramach sezonu – metalu i tworzyw sztucznych, w tym przejrzyste. Ponadto w kolekcji są znaleziono połączone i ramy wykonane z naturalnych materiałów – skóry i klakson. W tym przypadku, niezwykłej postaci odległych klatek.

Barwne soczewki i ramki ton w ton, być może najbardziej uderzającym trend nowych kolekcji. Okulary cień może być ciemne lub zbyt jasne, ale zawsze intensywne. Ponadto, moda kolorowe szkło lusterka ramki w tym przypadku również musi być metalowe lub z połyskiem.

Okulary męskie z kolorowego szkła i obręczy w innym kolorze również wystąpić, ale bardzo rzadko.

Podoba się? Podziel się z innymi!

Share →