Oliwa z oliwek jest użyteczne właściwości do rysunku

Oliwa z oliwek jest użyteczne właściwości do rysunku

„Oliwa” – tzw oliwek w przedrewolucyjnej Rosji, wydał go do sądu, Francji (Prowansja Wojewódzkiego). Po rewolucji, że „delikatność” długie stoły mieszkańców opuścił Związek Radziecki.

Ale potem, wraz z otwarciem drzwi do Europy, otwarte i magazyny wypełnione oliwą z oliwek. Dziś nie jest to przysmak, to jest bardzo przydatne i smaczne produktu.

Komponowania diety zdrowej żywności na własną rękę, każda dziewczyna musi być w nim zawarte, warzywa, owoce, jogurt i płatki zbożowe. Tak, to jest naprawdę bardzo przydatny produkt, ale monotonia bardzo szybko nudne. Dlatego też, bez wychodzenia z diety, dziewczyna zaczyna eksperymentować z sałatek.

Na przykład, warzywa.

I pierwsze, co trzeba dodać sałatka jarzynowa – korzenny, pachnący olej z oliwek

Oliwa z oliwek jest użyteczne właściwości do rysunku

To wszystko z korzyścią dla utraty wagi dziewcząt i zdecydowaliśmy się powiedzieć.

Oliwa z oliwek jest znana ze swojej wszechstronności dla wszystkich narodów. Jest szeroko stosowana jako:

 • maseczki do twarzy,
 • balsam do ciała,
 • Środki do walki z rakiem,
 • witaminy włosy
 • Utwardzacze do paznokci,
 • masażu
 • i wiele więcej.

Zasadniczo jej celem – jest produktem zdrowej diety. W przypadku stosowania procesu w oliwie z oliwek w żywności można nasycać korpus z witaminą E i przeciwutleniacze. Jest to bardzo korzystny wpływ na stan skóry, paznokci i włosów, i oczywiście, jak cała poprawia zdrowie.

Ponadto, nie zaszkodzi to poprawić trawienie.

Oliwa z oliwek:

 • Podstawą diety śródziemnomorskiej;
 • pomaga obniżyć poziom cholesterolu;
 • trawiono 98%;
 • jest w zasadzie w 100% naturalny sok z oliwek.

Ale dlaczego kobiety schudnąć należy jeść tylko oliwę z oliwek?

W tym magicznym produkt zawiera substancję o nazwie oleyletanolamida, który jest sprawiedliwy i odpowiedzialny za utratę apetytu i jest wykonany z kwasu oleinowego. Kwas ten sam – główny składnik oleju z oliwek i okazało się, że w wystarczającej ilości. Warzyw przekąski, sałatki owocowe lub kleik oliwy z oliwek, które już można łatwo zrezygnować z danie główne. Albo, jeśli nie zamierzasz jeść więcej, bez zawiści mogą oglądać jako małżonkiem kolacji.

Oznacza to, że dieta będzie dużo łatwiejsze do przeprowadzenia, a wynik nie będzie długo czekać!

Aromat oliwy z oliwek, aby zatrzymać przejadania

W Politechnice Monachijskiej (kierowany przez profesora Petera Shnaybera) i Uniwersytetu Wiedeńskiego (kierowanego przez prof V. Somoza) studiował cztery różne tłuszczy i pod wpływem nadwagi osoby. Były to: olej z oliwek, olej rzepakowy, smalec i tłuszcz mleka.

Uczestnicy badania otrzymywali dziennie w ciągu 3 miesięcy w 500 ml jogurt beztłuszczowy wzbogaconej w jeden z czterech lub tłuszczu (oleju). To było w uzupełnieniu do ich normalnej diety.

Resume: Oliwa z oliwek dał wspaniałe uczucie sytości „.  Grupa otrzymała jako dodatki w oleju z oliwek jogurt wykazywały wyższy poziom serotoniny w krwi (hormon sytości). Subiektywnie rzecz biorąc, te uczestnicy również, że znaleźli oni, że jogurt z oliwą z oliwek wypełnić ich żołądek jest pełny.

Podczas okresu badań, żaden z członków tej grupy nie rejestruje się wzrost masy ciała, tkanki tłuszczowej.

Wyniki zaskoczyły nas, ponieważ wszystkie badane oleje zawierają kwasy tłuszczowe są identyczne. ” A naukowcy zaczęli szukać innych substancji, które wywierają taki wpływ związków aromatycznych w oliwie z oliwek.

W drugiej części badania, jedna grupa otrzymała jogurt z dodatkiem aromatycznych ekstraktów oliwy z oliwek, a grupa kontrolna otrzymała czysty jogurt.

Wyniki wykazały, że spożywanie kalorii oliwek oleju Grupa 1 pozostawała taka sama jak w grupie kontrolnej jedli uczestników średnio więcej niż 176 kcal dziennie. Stwierdzono również, że w porównaniu z innymi grupami, grupa kontrolna niższy poziom serotoniny.

Uczucie sytości po jedzeniu zależy od wielu czynników. I jeden z nich – poziom glukozy. Szybciej spada szybciej osoba czuje się głodny.

W końcowej części ich badaniu Badacze które aromatycznych substancji obecnych w oleju są najbardziej skuteczne w hamowaniu procesu wchłaniania glukozy przez komórki wątroby. Zespół badawczy był w stanie zidentyfikować dwie substancje: heksanal i E2-geksenalom.

W badaniu wykorzystano oliwę z Australii, Grecji, Włoch i Hiszpanii. Odkryli również, że włoska oliwa z oliwek, zawiera więcej substancji aromatycznych danych.

Nasze wyniki pokazują, że zapach jest w stanie regulować uczucie sytości, „powiedział Peter Shnayber.

Share →