Oliwa z oliwek twarzy łagodzi suchość i łuszczenie

Oliwa z oliwek twarzy łagodzi suchość i łuszczenie

Bez żadnej przesady oleju oliwy do twarzy – doskonały balsam i protectant. Będzie to poprawić stan skóry suchej, Peeling pozbyć aksamitna pozwoli Ci skórę i miękkie, chroni przed szkodliwym wpływem środowiska.

Dlaczego więc nie wykorzystać ten wspaniały, bardzo przystępne dla wszystkich produktów kosmetycznych?

Właściwości oliwy z oliwek dla skóry

Wszystkie magiczne oliwy z oliwek do twarzy jest w jego składzie, z których wiele składa się z różnych kwasów tłuszczowych, dbać o skórę. Inne składniki opcjonalne, a tylko zwiększają efekt kwasy tłuszczowe

 • kwas tłuszczowy szybko otoczyć tłustej skóry cienki film, który doskonale odzwierciedla ultrafioletowe, wiatr i zanieczyszczenia i zmiany temperatury, wody morskiej i soli;
 • te same kwasy tłuszczowe sprawia, oliwę z oliwek dla skóry najlepszy balsam, ponieważ sama folia ochronna służy inną funkcję – nie pozwala na odparowanie wilgoci z komórek skóry;
 • nawilżający efekt ma inną substancję w oleju – skwalen ;
 • Witamina E. których tak wiele w oliwie z oliwek, są w pełni uzasadnia swoją nazwę „witaminy młodości”: pod ochrona filmu kwasu wnika głęboko w skórę, normalizuje proces produkcji kolagenu i elastyny, co powoduje skóry pokryte, piękna cera, zmarszczki wygładzone;
 • Witaminy D skutecznie złuszcza martwe komórki skóry, oczyszczając w ten sposób skórę;
 • Inny składnik w kompozycji oleju z oliwek czyni go użytecznym dla takiego skórą – żelazko. która normalizuje podskórne krążenie krwi i zapewnia wszystkich komórek wystarczającą ilość tlenu, zapewniając wysokiej jakości komórek „oddech”.

Sądząc po tym aktywnego składu chemicznego produktu, stosowanie oliwy z oliwek do twarzy jest oczywiste i niepodważalne. Możesz zobaczyć na własne oczy, jeśli zaczniesz używać go regularnie jako kosmetyk do pielęgnacji skóry.

Oliwa z oliwek do twarzy: wskazania i przeciwwskazania

Do oliwy z oliwek na twarz odwrócił bardzo przydatne i skuteczne, musimy być w stanie wykorzystać go do celów kosmetycznych w domu. Wiele odmówić jego wniosek o konsystencji gęstej, maślany, że skóra jest tłusta i źle zmyte. Ale jeśli wiesz, zasady oliwy z oliwek, wskazań, kiedy lepiej jest użyć i przeciwwskazania, gdy nie możesz, wszystkie te problemy można uniknąć. Zaleca się, aby wytrzeć twarz z oliwą z oliwek i korzystać z różnych produktów kosmetycznych w oparciu o niego w następujących przypadkach:

 • jeśli skóra jest bardzo sucha;
 • gdyby nie było w łupinach;
 • po garbowaniu lub po opalaniu;
 • Po reszcie morza;
 • jeśli zauważysz pierwsze oznaki starzenia się na twarzy;
 • gdy skóra jest narażona na ciągłym stresie, jak wysokie lub niskie temperatury (praca w kuchni, na przykład).

Jeśli mówimy o przeciwwskazaniach, oliwa z oliwek dla skóry są prawie na miejscu. Błędnie uważa się, że skóra tłusta nie toleruje ten produkt: gdy używany w połączeniu z produktów mlecznych o niskiej zawartości tłuszczu, skóry uzyskać zdrowy kolor i będzie dobrze wyglądać po pierwszym zastosowaniu.

Aplikacje oliwa z oliwek do twarzy

Możesz po prostu smarujemy regularnie twarz z oliwy z oliwek, a stan skóry znacznie poprawi się w najbliższej przyszłości. Możesz zrobić okłady i płyny z niego, wszystkie rodzaje masek, dalsze składniki. Aplikacje – ogromna ilość, więc wybrać to, co najbardziej Ci odpowiada optymalnie.

W przypadku kosmetyków lepiej wybrać nierafinowany pierwszego tłoczenia.

 • 1. Dzienny pocieranie oliwę

Chusteczki do twarzy oliwy z oliwek można zrobić codziennie, a nawet dwa razy dziennie. Aby to zrobić, należy ogrzać niewielką ilość oleju na łaźni wodnej do ogrzania stan zwilżyć mu kawałek waty i przetrzeć całą twarz, w tym skóry wokół oczu. Jeśli ta procedura jest wieczór, można zostawić olej na skórze przez całą noc; Jeśli rano suchą skórę może być usunięta po upływie pół godziny, a w tłuszczu – w ciągu pięciu minut.

Jest łatwo zmyć wodą zakwaszonej sokiem z cytryny.

 • 2. Miękkie złuszczanie z oliwą z oliwek

Oliwek i olej z otrębów pszenicy zmieszano w równych proporcjach, masowanie skóry przez dwie minuty.

 • 3. Tonik odświeżający olej z oliwek

Oliwa z oliwek zmieszane z octu jabłkowego w równych proporcjach. Przetrzyj twarz tonikiem raz dziennie.

 • 4. gorący kompres z oliwy z oliwek

Oliwa z oliwek (dwie łyżki) miesza się z olejków eterycznych z pomarańczy (pięciu kropli) stosuje się do czyszczenia skóry, pokrycie twarz ręcznikiem zamoczonym w gorącej wodzie. Przytrzymaj, aż fajne ręczniki. Pozostałość oleju zmyć wodą z cytryny.

 • 5. Anti-aging balsam z oliwą z oliwek na oczy

Rozgrzać oliwę w kąpieli wodnej, moczyć w niej wacików, aby pięć do dziesięciu minut na zamknięte oczy.

 • 6. Odświeżanie twarzy maska ​​z oliwek olej z miodem i miętą

Oliwa z oliwek w równych proporcjach miesza się z mięty i miodu (jedna łyżeczka), pokonać z mieszadłem.

 • 7. Maska z oliwy z oliwek dla skóry tłustej

Oliwa z oliwek (dwie łyżki) miesza się z rozdrobnionych liści kapusty (50 g).

 • 8. krem ​​ochronny maska ​​z oliwą z oliwek

Oliwa z oliwek (dwie łyżki) miesza się z puree z awokado (dwie łyżki).

Wiedząc, jak i to, co oliwa z oliwek do twarzy używanego do poprawy stanu skóry, można pożegnać się raz na zawsze z ich systemów poprzez problemach skórnych. Będą teraz mogli cieszyć się pięknym odbicie w lustrze, czystą, odświeżoną twarz. Otoczenia również nie można nie zauważyć, swój lśniący wygląd i takie istotne zmiany w swoim wyglądzie.

Share →