Omdlenia i drgawki

Omdlenia i drgawki

Utrata przytomności. Rodzaje, objawy i przyczyny

21 sierpnia 2009

W tym artykule skupimy się na stan, który występuje w około trzydzieści procent zdrowych ludzi co najmniej raz w życiu. Jest to stan, w którym człowiek jest w bezruchu, nie odpowiada na pytania, a nie dostrzegają tego, co się dzieje. Jakie są przyczyny, objawy i rodzaje tej choroby i jak sobie z tym poradzić, można dowiedzieć się czytając ten artykuł.

Omdlenia u dzieci

Zawroty głowy i utrata przytomności

20 sierpnia 2009

Zawroty głowy jest duch nagle uczucie przenoszenia wszystkich elementów, które są w środowisku człowieka. Zawroty towarzyszy utrata równowagi ciała ludzkiego. Utrata przytomności z kolei charakteryzuje się gwałtownym spadkiem przepływu krwi w mózgu. Rozwój omdleniami występuje w momencie, gdy osoba siedzi lub stoi. Zawrót głowy charakteryzuje się ogólną słabość człowieka.

Chory chory, dzwonienie w uszach, oczy pociemniały. Czuje, że wkrótce straci przytomność. Ten typ zawrotów głowy sygnalizuje rychłe wystąpienie omdlenia.

Ponadto, ten stan może być różnej ciężkości, jak również różnej natury.

Zawroty głowy i omdlenia może pojawić się w wyniku stresu. To może być strach widok krwi, długi pobyt w dusznym pokoju, itp W takich przypadkach, zainteresowane o ból głowy, drętwienie osoba, skurcze mięśni, zaburzenia widzenia, kołatanie serca, itd. Przeczytaj recenzje »

Share →