Opieka Victoria (truskawka)

Opieka Victoria (truskawka)

15.09.2013. 12:16 chk93

Odmiany Vintage truskawek – Victoria jest rzadkie, ale wiele jej odmian lokalnych i nadal nazywają.

Wśród owoców truskawki, zanim ktokolwiek daje plonów – w drugim roku po posadzeniu, a niektóre odmiany oraz w pierwszym roku. Truskawki, które daje plony w sezonie kilka razy, zwany powtarzające się. Osobiście wydać plon na okres trzech miesięcy, a czasami nawet do 4-5 miesięcy. Ocenia się, i na początku żniwa, aw roku sadzenia, a dla dobrego smaku, właściwości leczniczych.

Lubię dużych owocach odmiany: «Elizabeth 2», «Moskwa przysmak», «Gigantyczne przedmieścia» i «Brighton», Wśród małych owocach: «Ruyan», «Ali Baba» i «Królewna Śnieżka»,

Victoria-łożysk można rozmnażać przez nasiona w kubki na południowych parapetach ich mieszkań. Aby przygotować mieszankę gleby używam torf, humus gleby, torfu i piasku. Siewu wydatki truskawek w styczniu i lutym. Na początku maja, gdy sadzonki są sadzone w ziemi, to jest do 6 z tych ulotek.

Po posadzeniu, wody potrzeba, i gleby wokół roślin zamulchirovat torfokroshkoy. Wszystkie uprawy truskawki tygodni pokrycie białą włókninę. W roku sadzenia nośnej Victoria daje już pierwsze plony.

Największe żniwo ucieszyła mnie truskawek na 2 do 3 lat.

Bardzo wygodne do wzrostu małych owocach odmiany powtarzające Victoria bez wąsów, nie ma potrzeby, aby usunąć wąsy, cała energia zostanie przeznaczona na tworzenie zbiorów. W wyniku tego długiego truskawek owocujących często przekracza wydajność dużych owocach.

Wymagania dotyczące warunków uprawy

Victoria pokazuje się również w pełnym słońcu. Gleby pod truskawki powinny być wystarczająco miękka i nawozy. Uwielbia wilgoci, ale to szkodzi stojącej wody, woda musi być w sezonie co najmniej cztery razy, ze względu na warunki pogodowe. Aby zwiększyć pąki kwiatowe, które są zawarte w sierpniu – wrześniu, więc w tym okresie należy podlewać truskawki. Wiosną, krzewy Victoria leczonych roztworu kwasu borowego, a następnie umieszczono chór kwitnących krzewów i aktywnych jagód jajnika. Aby zwiększyć wydajność truskawek, przed kwitnieniem i podczas jej jajniki jagody traktować siarczan cynku.

Aby uniknąć wysuszenia Victoria, gleby pod krzewami mierzwa, które stosuje się trawa, siano, słomę, liście, igły sosnowe, glony. Zamulchirovat truskawki daje wyższe plony i szybciej dojrzewa. Chochoł trzyma wilgoć, luźne gleby, zwiększa wydajność standardowych jagód.

Odpływy Victoria osobiście spędzić trzy razy – na wiosnę, po zbiorach starych liści, łodyg nominację, a po jej otplodonosivshie. W listopadzie, pod krzakami wzbogaconej torfokroshku lub humus, który zachowuje truskawek przed mrozem, a następnie pokrycie liści.

Sposoby rozmnażania

Truskawki są sadzone w sierpniu i wrześniu. Gleba pod łóżkiem wykopane z wprowadzeniem kompostu lub próchnicy. Oznacz się otwory na łóżku w odległości 40-50 cm, woda je i krzewy są sadzone Victoria 30-40 cm w rzędzie. Zakład jest pokryte ziemią, zważywszy, że w centrum gniazda pozostaje na powierzchni, napoić i ściółka.

Można sadzić Wiktoria i filmu. W tym celu folia jest rozciągana na łóżku i wkrapla się wymaganą odległość tnie się małe otwory, w których rośliny są uprawiane. Karmienie sadzonki po posadzeniu odbędzie się tydzień później, a popiół z drewna dla danego tygodnia – napar z dziewanny lub ptasie odchody.

Łożyska truskawki próbował rosnąć w domu, ale zbiorów był słaby, być może rośliny nie są bardzo zadowoleni z mojej «City Apartments »Więc teraz rosną tylko w kraju, Victoria.

Share →