Opis choroby serca, astma

Opis choroby serca, astma

Astma sercowa – epizody bezdechu z odczuciem dławienia się ból spowodowany ostrym zastoinowej procesów płucnych naczyń ze względu na trudności w kierunku wypływu w lewej komorze.

Serca astma nie jest uważany za niezależne choroba ale raczej powikłaniem nadciśnienia, zawału mięśnia sercowego, miażdżycy cardiosclerosis lub choroby serca.

Częstą przyczyną astmy sercowej jest zwężenie lewego ujścia przedsionkowo-komorowego (zwężenie zastawki dwudzielnej) lub komorowej niewydolności lewego serca z zapaleniem mięśnia sercowego, ostry zawał mięśnia sercowego, rozległe cardio, tętniaka lewej komory serca, wady serca, aorty, niewydolności mitralnej lub zaworów w napadowym znacznego wzrostu ciśnienia krwi towarzyszy przepięciami w mięśniu sercowym lewej komory.

Może to być:

Objawy astmy serca

Napadowa duszność i wydłużony wygląd głośny oddech.

W ciągu dnia, astma sercowa jest zwykle pogarsza fizyczny lub emocjonalny stres, wysokie ciśnienie krwi lub dławicy piersiowej przez. Atak może wywołać duży posiłek lub drinka. Atak poprzedzony jest uczucie ucisku w klatce piersiowej i zmiany serca.

W nocy, astma sercowa zazwyczaj zaczyna się wraz z pojawieniem się uczucie duszności, trudności w oddychaniu, uczucie ucisku w klatce piersiowej pojawia się, suchy kaszel; Pacjent czuje się poczucie lęku, niepokój objawia, jego twarz pocenie się obficie. W ataku serca, astmy pacjent zaczyna wdech i wydech przez usta. Pionowa pozycja ciała zmniejsza duszność. Wystarczy charakteryzuje pojawienie się chęci dojścia do okna, istnieje pilna potrzeba « Powiew świeżego powietrza»,

Porozmawiaj z pacjentem staje się trudne.

Jak w leczeniu astmy sercowej

Serca atak astmy zagrażających życiu, więc konieczne jest pilnie zadzwonić «Ambulans»,

Profilaktyka astmy sercowej

Zapobieganie jest leczenie choroby podstawowej, zakład pracy i systemu krajowego, który spełnia stan pacjenta.

Share →