Origami modułowego.

origami modułowego.

Dokonując  Origami modułowego: "Rainbow Swan"  Można eksperymentować z różnymi rodzajami papieru. Nadaje papieru origami, biuro, papier powlekany. Do pracy potrzebne moduły trójkątne w następujących kolorach: różowy 136, 90 pomarańczowy, 60 żółty, 39 niebieskie, 78 zielonych, 19 fioletowy, 36 niebieski, 1 czerwona.

Kawałki wielkości modułów DPJ papieru około 4×6 cm.

Do łabędzia, nie ma potrzeby, aby zebrać wszystkie naraz  Moduły trójkątne. i zrobić modułów w procesie montażu. Jeśli chcesz, możesz zmienić kolor wykonany łabędzia.

1. Weź 3 moduły różowy kolor i ustawić je tak jak pokazano na rysunku.

2. Kąty dwa moduły włożyć do kieszeni trzeciego modułu.

3. Weź kolejne 2 różowy moduł i połączyć je w ten sam sposób do pierwszej grupy.

4. Łączenie modułów według tej zasady, należy wykonać pierścień dwóch rzędach: wewnętrznych i zewnętrznych. Każdy wiersz składa się z 30 modułów. Połączyć moduły w serii, które tworzą łańcuch trzymając się za ręce.

Ostatnio moduł blokady koniec łańcucha w ringu.

5. Weź 30 modułów pomarańczowe i zakończyć trzeci rząd. Należy pamiętać, że w kieszeniach każdego modułu włożona zakątków dwóch różnych modułów.

6. Podobnie, czwarty i piąty wykonać serię składającą się z 30 modułów, każdy z pomarańczy.

7. Teraz, trzymając palce na krawędzi przedmiotu obrabianego, wykonać ruch, jeśli chcesz, aby przekręcić pierścień w środku. Powinien dostać postać pokazaną na zdjęciu (góra i dół).

8. Postępuj zgodnie szósty wiersz z 30 żółtych modułów. Teraz należy umieścić moduły na górze. Sprawdzić, czy moduły są takie same, jak w poprzednim cyklu.

9. Od siódmej serii zacząć skrzydła. Wybór jednego z dwóch części pary sąsiednich modułów. To będzie miejsce mocowania szyi.

Blevio i prawej pary kroków z tego dla wielu modułów 12 żółtych.

Czyli siódmy rząd składa się z 24 modułów i ma dwie luki.

10. Przejdź do skrzydeł, każde zmniejszenie następującą serię dwóch modułów: ósmy wiersz – zielony modułu 22 (na dużym ekranie 11 razy), w dziewiątym – zielony moduł 20 w X – 18 zielonych modułów. Gdy różnica ta jest przeznaczona do szyi powinien przedłużyć.

11. wykonaj następujące wiersze z niebieskim modułów; w XI rzędu – 16, w XII – 14 modułów.

12. Następnie użyj niebieskie moduły: trzynaste serii – 12 modułów, XIV serii – 10 modułów, XV serii – 8 modułów.

13. Teraz weź fioletowy oszukany: szesnaście serii – używane moduły do ​​XVII – 4, na XVIII – 2. Skrzydła są gotowe. Daj im formę, że są wypukłe dno i lekko wygięty do góry.

14. Śledź ogon, składający się na trzy zielone i dwie niebieskie serii. Podobnie zhe zmniejszenie liczby modułów w jednym w każdym rzędzie. Na ogonie potrzebują 12 zielony i niebieski moduł 3.

15. Aby szyi, moduły muszą być połączone w inny sposób. Weź czerwoną moduł i włóż

dwa z jego kieszeni dwóch purpurowy modułu narożnego. Jeśli nie chcesz mieć dziób łabędź został forked lepiej jest przykleić zakątki czerwonego modułu.

16. Podobnie posledovetelno podłączyć więcej modułów 6 fiolet. Próby natychmiast zapewnić pożądany kształt karku.

17. Następnie należy podłączyć 6 niebieski, niebieski b, 6 zielony i żółty 6 modułów. Nie zapomnij o krzywej szyi.

18. Zabezpieczyć szyi między dwoma częściami skrzydła. Po Opcjonalnie dodać dane – oczy, łuk.

19. Weź stojak w formie dwóch pierścieni. W ringu – 36, w innych – 40 modułów różowych. Podłączenie modułu w taki sam sposób, jak w przypadku szyi.

Pierścionki iozhno klej i kleje Swan otrzymał stanowisko.

Origami modułowego: "Królik"  wykonane z białych modułów papieru biurowego. Kolor króliczek może być tylko białe lub wziąć 402 biały moduł do nóg i głowy, a 120 kolorowy moduł do tworzenia swetry. Sam sweter  Modułowa króliczek również paski czarno-białego lub lub.

W tym modelu, króliczek używane 48 żółty, niebieski i 48 24 niebieski (24 moduł moduły w każdym rzędzie, w odległości 5 wierszy w sweter).

1. Przygotowanie 48 białych modułów dwóch pierwszych rzędów. Biorąc modułów 3 i ustawić je w zależności od zdjęcia. Moduły zawierają lewej w pierwszym rzędzie, moduł po prawej stronie – w sekundę.

Włóż narożniki dwóch modułów w kieszeniach trzeciej.

2. W ten sam sposób podłączyć się do obrabianego przedmiotu 2 kolejne moduły. Stopniowo zebrać wszystkie moduły w sieci. W ostatnim modułem w łańcuchu zabrać pierścień, pierścień powinien mieć dwa rzędy 24 modułów każdy.

3. Noszenie moduły i zachwiał – robisz trzeciego rzędu. Moduły trzecim rzędzie zacząć nosić bezpośrednio po 8-10 moduły podłączone dwa pierwsze wiersze.

4. Ostrożnie wyjąć pierścień, obracając go w rodzaj miski. Śledź czwarty wiersz biorąc 24 niebieski moduł. Lekko popychając ich dolne końce, niebieskie moduły powinny zostać wzmocnione nieco wyższe.

Tak więc sweter będzie odejść od królika ciała.

5. Wyrównaj moduły czwartym rzędzie. Teraz, podobnie zrobić kolejne 4 rzędy kolorowych modułów.

6. Postępuj zgodnie głowę Bunny. Uwaga: Pierwsze dwa rzędy głowy to związek dość niestabilne. Po serii skonsoliduje całą strukturę, ale te dwie serie powinny być zbierane starannie i dokładnie.

Wynosi 24 białego moduł i dokonując dziewiątego wiersz umieszczania modułów na dłuższych bokach i krótkim – out.

7. W ciągu najbliższych 6 modułów zwiększyć liczbę. Aby to zrobić, należy umieścić na co czwartej jednostki nie jest jeden, ale dwa nowe moduły, mające swoje długie boki na zewnątrz.

8. Każdy rząd będzie teraz 30 modułów. Nadal działać konsekwentnie zajmuje. Przewodniczący niezbędnych ośmiu wierszy (siedem na 30, jeden z 24 modułów).

9. Wykonaj odpowiednią liczbę wierszy, wszystkie moduły są łączone, Przewodniczący wygłosił zaokrąglony kształt.

10. Rozpoczęcie zbierania królik ucho. Wzmocnienie 6 modułów na krótkich bokach głowicy na zewnątrz. Drugi wiersz kart, trasa 5 modułów i trzecia b. W tym przypadku, moduły niepożądane zużywanie skrajnych narożach modułów pierwszego i drugiego rzędu.

11 wykonać w ten sposób cztery rzędy czterech do siedem, włącznie z naprzemiennych rzędów modułów 5, oraz b. W dalszej części, ilość ósmą ograniczenie musi być wykonane. Po obu stronach modułu bezpośrednio wprowadzone do trzeciej skrajnym rogu poprzedniego rzędu. W ósmym rzędzie ukaże się 5 modułów.

W dziewiątym zabezpieczyć tylko 4 moduły, a dwa boczne nad środkową pozycję końcówką zakładce również zaokrąglone.

12. Przełęcz jeden moduł na królika głowy, czyli opuścić cztery bezpłatny punkt i zrobić drugie ucho.

13. Draw, wyciąć i wkleić inne szczegóły: wylotowych, oczy, kołnierz, długopisy. Z prostokątne kawałki papieru wielkości 2×3 cm, budowa, cięcie uchwyt. Zaokrąglić je z jednej strony, podczas gdy na innych pasków klejowych papieru, dopasowując kolor króliczek sweter. Wystarczy włożyć uchwyt pomiędzy modułami i skleić je. Kawałek białego papieru 4×8 nadrezhem frędzlami, wywinąć i zrobić grzywkę królika.

Wstawić pomiędzy modułami głowy. Ta zabawka jest wielkim darem Rebe

Share →