Oryginalna półka na kwiaty z jego własnymi rękami. Porady na co ...

Oryginalna półka na kwiaty z jego własnymi rękami. Rady dla produkcji i projektowania

Plantatorzy Apartamenty kwiatowe często przeradzają się w prawdziwe szklarniach, ponieważ hodowla roślin domowych – bardzo ekscytujące doświadczenie. Czasami ilość doniczkach roślin staje się tak duże, że nie tylko przeszkadzają ze sobą, lecz również zaburzać miejsca życia ludzi zalane całą wolną przestrzeń, zwłaszcza w obszarze okienka. W takich przypadkach konieczne jest pilne racjonalnego i prawidłowego rozmieszczenia roślin, tak aby utrzymać korzystne warunki dla ich egzystencji, a jednocześnie stworzyć przytulną i komfortową atmosferę dla osób mieszkających w domu.

Z reguły rośliny obejmuje obszar powierzchni parapetu okna lub zamykając przepływ światła w pomieszczeniu, co zmniejsza poziom światła otoczenia. Aby tego uniknąć, należy skonstruować specjalną półkę z dodatkowym sztucznym oświetleniem, który znajduje się w różnych kątach pokoju, przy użyciu wolnych miejsc i zgodne z rozwiązaniami stylu i projektowania pokoju.

Piękny regał lub półki na kwiaty, wykonany własnymi rękami, może ozdobić każde pomieszczenie. Rodzaje półek dużo, ale liczba form jest nadal ograniczona. Wspólny – cztery. Po pierwsze, w postaci drabinki, która jest umieszczona na ścianie lub okna, a także można symulować drabiny przechodzi pod stropem, z dekoracyjnym poręczy i etapów, które są usytuowane w doniczkach roślin. I, wbrew powszechnej opinii, ta drabina nie zajmuje dużo miejsca, ponieważ może to być dość strome. Drugie, różne typy regałów, zebrane z taśm formowanych, tkane gałęzi lub ze szklanych elementów, które są dołączane do koszy lub półek dla roślin.

Po trzecie, jest to zwykle małe półki lub kosze z wikliny plantator dołączone do ściany na różnych poziomach. Po czwarte, pionowe stojaki, które przywiązują do podłogi i sufitu i umieszczone na ich wysokości mocowania do garnków.

Drewniane półki dla kwiatów jest bardzo proste do zrobienia. Mogą być instalowane na podłodze w postaci wielopoziomowego lub ławki są zawieszone na ścianie za pomocą wsporników. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni grubości płyty, aby wytrzymać ciężar doniczce i nie jest zgięty. Do powierzchni drewnianych jest zachowana i nie zepsute przez wody, półka na kwiaty, wykonany własnymi rękami, malowane farbą hydrofobowe. Drewniane elementy są połączone ze sobą za pomocą śrub i kleju. Ważne jest, aby chronić przed wilgocią ścianki, która będzie umieszczona kwiatu układ.

Jednym z najbardziej odpowiednich materiałów do dekoracji kwiat rogu – sztuczny kamień i granit, który obejmuje część ściany, gdzie pułk będzie dostępny do kolorów, wykonany własnymi rękami.

Do produkcji kwiatowy wzór dobrze dopasowany rurowego stoisko laminowanej tektury, która jest owinięta rolki linoleum. W marketach budowlanych wyrzucić, i są idealnym materiałem do pomysłów. Jak zrobić stojak na kolory tych rur? Zawiesina jest na kawałki o różnych długościach, które są montowane pionowo, obok siebie. Niskim rury montuje się w styczności większa tak, że doniczki mogą być umieszczone na różnych poziomach i połączone ze sobą za pomocą ciekłych gwoździ. Rury wstępnie powierzchni powinny ozdobić grube liny, tkaniny, różne powłoki syntetyczne lub farby oryginał (np symulację kory drzewa).

Części połączonych staną bazy. Na nich umieszczony wokół pokrywy, które służą jako półki na doniczkach. Szczególnie miło na warstwowych stoiska patrząc roślin o różnej wysokości korony i spływa na zielono «wodospady»,

Okazuje piękny i tani półka na kwiaty.

Rękami może tworzyć wiele różnych wzorów, ale należy pamiętać, że półka umieszczona na końcu pomieszczenia, musi być wyposażony w źródło światła. W specjalistycznych sklepach sprzedaje uchwyty do kwiatów, z odpowiednim mocy lampy i kierunku światła.

Share →