Oryginalne suknie ślubne krótkie

Oryginalne suknie ślubne krótkie

Kiedy stało się moda na krótkie sukienki?

Nikt na pewno krzyczeć na widok krótkiej spódnicy, jak to było w połowie ubiegłego wieku. To było wtedy, że najbardziej śmiałe panie aktywnie wchłaniana w „mini”. Moda ślubna zawsze dotrzymuje kroku innych obszarach mody-przemysłu, więc krótsze suknie ślubne nie długo czekać.

Projektanci 60s szybko podchwyciły pomysł przedstawienia światu niezwykłą kolekcję w zupełnie nowym stylu. Wszędzie można zobaczyć krótkie zdjęcia ślubny na okładkach magazynów mody, zrobiły swoje. Szczególnie po słynnej aktorki, model i tylko bardzo piękna dziewczyna Audrey Hepburn na własnym ślubie pojawiła się w tej sukni – długość sukni tuż nad kolanami. Moda fala doszła do naszego kraju. Coraz więcej młodych preferują krótkie suknie ślubne w Kijowie, Moskwie i innych miastach. Młodzi wątpliwości narzeczonej rzucania, ubrani w stroje i śmiały pokazano swoje smukłe nogi.

Najważniejsze, że przyszły mąż nie przeszkadza, a inne prawo do wyboru w całości należy do panny młodej.

Krótkie suknie ślubne: katalog jest różnorodność modeli

Projektanci domu mody „Juno” stale pracuje nad nowymi modelami. Specjalne styl, indywidualność – to podstawowe zasady naszej pracy. Specjaliści śledzić nowości, które pojawiają się na wybiegach świata, a pod wieloma względami są same mody ustawodawcy ślubu. Tylko w ten sposób można stworzyć aktualną stroje.

Krótkie suknie ślubne, zdjęcia można zobaczyć na naszej stronie internetowej, stworzonej przez ręce naszych ekspertów pracowni projektowej. Oferujemy doskonały wybór narzeczonych ubiera rzeczywiste style.

  • Krótkie sukienki, prosty krój

Czy bujna suknie ślubne kolan wyglądają dyskretny i elegancki. Ten model „Paris” i „Bianca”. Jeśli chcesz krótką spódniczkę, twoja uwaga „Juno” oferuje następujące modele – „Breeze” z koronki wykończenia w dół, „Isabel” z fantazyjnymi paskami Piwonia „i” z eleganckim bolero.

  • Bujne krótkie sukienki

Takie sukienki stworzyć wyjątkową atmosferę z puszystej spódnica i różnorodnych zabiegów. Model „Katarzyna” – jeden z najbardziej znanych modeli w tej serii. Młody właściciel smukłe nogi mogłaby sobie pozwolić na taki strój, aby zrobić wrażenie na gości.

Sukienka „Piotr” ma specyficzny krój: krótki przód i długi tylny spódnicę, gorset-oryginalny gorset z uwodzicielskim sznurowaniem. Podobny projekt spódnica sukienka powinna „Pauline”, ale ta sukienka jest nieco dłuższy i większy dzięki zastosowaniu przezroczystych falbankami tkaniny.

  • Suknie koktajlowe dla panny młodej

Wielu narzeczonych wolą kupić tylko dwie sukienki – jeden dla ceremonii rejestracji małżeństwa i sesji zdjęciowej i drugi plan, aby umieścić na uroczystym przyjęciu. W krótkiej sukience z otwartymi ramionami o wiele łatwiejsze do tańca, a jeśli na ulicy lub w restauracji jest gorąco, to ta sukienka jest po prostu nie ma ceny.

Gdzie kupić krótką suknię ślubną w Kijowie?

Fashion House „Juno” zaprasza narzeczonych odwiedzić salon ślubny, który znajduje się w centrum miasta, na ulicy. Puszkina. Twoja praca jest bezpośrednio związane ze sprzedażą i wynajmem ekskluzywnych strojów dla nowożeńców?

W tym przypadku, mamy przyjemność zaoferować wzajemnie korzystnej współpracy. „Juno” zapewni Państwu nie tylko wysokiej jakości produkty, ale również wszystkie niezbędne materiały promocyjne i kompleksową obsługę.

Share →