Ostry ból w prawej dolnej powrotem

Ostry ból w prawej dolnej powrotem

W badaniu kardiolog pomaga pacjentom cierpiącym na nadciśnienie, choroby niedokrwiennej serca, arytmii serca, kardiomiopatii, zaburzeń czynnościowych układu sercowo-naczyniowego, chorób serca, niewydolności serca, określono czynniki ryzyka chorób układu sercowo-naczyniowego i opracowany indywidualny program odzyskiwania każdego pacjenta.

Aby wyjaśnić diagnozy i wyboru właściwego leczenia przy użyciu nowoczesnych metod diagnostyki: echokardiografia, EKG, monitorowanie EKG i ambulatoryjnych ciśnienia krwi z oprogramowania komputerowego.

Struktura zawiera klinika numer 3 dni szpital dla 4 łóżkami, gdzie pacjenci z różnych patologii jest kwalifikowana pomoc terapeutyczną leku, terapia: wlewu, terapii tlenowej.

Więcej badania i leczenia pacjentów z skomplikowanych form choroby dogłębnej są skierowane do konsultacji, badania i leczenia w Klinice kardiologii GKB, centrum statucie.

Lekarze kardiolodzy uczestniczące w życiu zbiorowym OKB: zwiększenie poziomu zawodowe, uczestnicząc w kongresach kardiologicznych, udział w okrągłym stole na specjalności, analizy przypadków klinicznych, grup dyskusyjnych na podstawie CST.

Klinika Kardiologii pokój numer 3 jest częścią GKB Centrum Chirurgii Serca, Naczyń, Szpitala Klinicznego.

Przyjmowanie pacjentów z chorobami układu krążenia jest prowadzone przez kardiologów na dwie zmiany. Longinov Elena E. kardiolog kategorii.Obschy pierwsze doświadczenie w zawodzie od 20 lat i 4 miesiące.

Szanowny pacjenta! Numer 3 lekarzy kliniki czeka na ciebie, gotowy, aby pokazać wam drogę do pełnego i długie życie!

Share →