Oszukiwanie w salonie

Oszukiwanie w salonie

Dlaczego jest to, że większość potencjalnych nabywców są przekonani, że w salonie, a oni nigdy nie oszukiwać, ale w rzeczywistości, według ekspertów w dziedzinie ochrony konsumentów, wszystkie rodzaje oszustw, które pojawiają się w sprzedaży samochodów osobowych, jest ich tak wiele, że są w pełni ubezpieczonego, nikt nie może uważać się. Oczywiście, aby chronić siebie 100%, nikt nie może, ale jednak, aby chronić się przed jednymi z najbardziej popularnych programów jest całkiem możliwe, a my staramy się dowiedzieć, jak to zrobić.

Używane samochody przebrany za nowe.

Nawet największe i najbardziej renomowane dealerzy od czasu do czasu wykorzystania w swojej praktyce, tego typu oszustw, więc nie myśleć o tym, jeśli dobrze nagłośnione salonu, ryzykujesz nic.

Każdy salon samochodowy, sprzedaży starego samochodu jako nowego fortepianu otrzymuje zyski, a zatem takie przypadki są, niestety, nie należą do rzadkości, ich ogromna ilość.

Do Ciebie, stało się jasne, jak to się dzieje, teraz analizować szczegółowo cały proces, który składa się z trzech etapów. Zaczyna się od tego, że auto kupuje stare samochody, to zwykle jeszcze bardzo nowe maszyny, których jeden lub maksymalnie dwa lata, a jednocześnie są one w doskonałym stanie. Następnie są dostarczane do specjalistycznych usług. Oto one odżyły, wyeliminować drobne problemy, przebieg, skręcany i traktowane z różnych Pasty ciała, wysłany na sprzedaż do salonu.

Lewy korby pewne manipulacje dokumentów i urodzonych ponownie samochodów, które są coraz drugie życie, czeka na swoich nowych właścicieli.

Od takich działań dealerskiej okazuje zysk w wysokości prawie połowę wartości samochodu, a jeden z tych maszyn sprzedawca może sprzedawać więcej niż kilkanaście.

Oczywiście, że kupując taki samochód, kierowca otrzymuje kota w worku, bo rok lub dwa pociągi są już na naszych drogach, technika ta nie jest znana, ile jeszcze będzie w stanie przetrwać bez odpowiedniej naprawy, ale na pewno nie bardzo. Może dlatego, że ludzie potem narzekać słabej jakości wykonania i różnych jednostek, nowe maszyny, a to już jest coś, a to jest. W obliczu takich? Tutaj masz powód.

Więc co robić i jak się zachowywać, aby nie zderzyć się z nim. Teraz rozważyć działania, które mogą pomóc uniknąć wpadnięcia w podobnej sytuacji.

W celu uniknięcia nadużyć.

Przede wszystkim, należy ostrzec bezpłatną usługę oferowaną przez dealera na niezwykle długi okres czasu. Oczywiście, propozycja jest doskonała, ale raczej nie powód, prawda? Każdy zna powiedzenie o bezpłatnym sera.

Tuż po przyjeździe na takiej maszynie do innego serwisu, jego pracownicy będą mogli opowiedzieć o ciekawym obok samochodu, od razu wie, co jest co ty z nim i nigdy nie wiadomo.

To samo można powiedzieć o tych dwóch punktów. Mianowicie, nie kupić samochód w tych salonów samochodowych, które oferują niesamowite zniżki na utrzymanie samochodu i spędzają go za darmo, tak samo trzeba myśleć o tym, czy salon wymaga kupił samochód serwisowany wyłącznie przez lokalnego serwisu.

To wszystko, co można zrobić, ale nawet te proste wskazówki z pewnością pomogą Ci uniknąć nadużyć, jeśli ich słuchać, oczywiście. I wreszcie, bez względu na to, gdzie samochód został zakupiony, utrzymane lepiej w służbie, ani w jaki sposób, który nie jest związany z dystrybutorów, w którym zakupiono samochód.

Umowa z zagranicznym nabywcą.

Nie jest tajemnicą, że dla wielu ludzi, zakup samochodu staje się bardzo ważne wydarzenie w moim życiu, i, co dziwne, nawet to może zarobić oszustów.

Program do ograniczenia proste, ale nadal jest wyzwalany. Chodzi o to w ten sposób: po przybyciu na dealerskiej, aby się długo oczekiwany zakup. Pokazujesz samochodu, daje to, aby usiąść i przedyskutować z tobą cenę.

Potem, kiedy twoje oczy zapalił zapłonową szczęśliwym posiadaczem nowego samochodu i zapraszamy do dogadać, nagle okazuje się, że ktoś już cię pokonać i zostawił depozyt do swojego samochodu. Poczekaj na następne kilka tygodni lub miesięcy na trochę życie w tej sytuacji, więc większość zgadza się z kierownikiem wniosku na 10-20 tysięcy rubli do negocjacji z nabywcą cię wyprzedza. Psychologowie twierdzą, że powinna, między innymi, a nawet nasza podświadomość, która mówi nam, że naprawdę dobra rzecz, jeśli ktoś chce go kupić.

W ten sposób, i masz nowy samochód i nieuczciwych pracowników w kieszeni lub tysiąc pieniędzy.

Jak nie wpaść.

Aby nie popaść w ten sposób oszukanych numerami kierowców po prostu nie zgodzić się na taki wniosek i przejść do innego salonu. Przy okazji, skoro i ukarać oszusta, ponieważ będzie pozostawiony bez dochodów ze sprzedanych samochodów…

Sprzęt wymienić.

Nie jest tajemnicą, że w związku z małą czcionką i ogromnej liczby stron, ludzie rzadko przeczytaj umowę dokładnie, dlaczego tak często oszukiwani, ten przypadek nie jest wyjątkiem. Tutaj, obwód wygląda tak: wybrać swój samochód, dodając, kompletny zestaw i omówić cenę, masz zamiar podpisać umowę, w której, do tej kontroli, to Twoje dane paszportowe. Zapłać, chodź odebrać nowy samochód i nagle odkryć, że sprzęt na warto nie to, co spodziewamy, ale znacznie tańsze.

Żadne roszczenie w tym przypadku auto nie będą rozpatrywane, ponieważ jest w podpisanej umowie, nie ma ani słowa o tym, co można sobie wymarzyć i opłacone zupełnie innego sprzętu.

Tak więc w wyniku zaniedbania skrupułów auto zarobić dodatkowe dochody, a samochód straci źle w zaciszu. W tym przypadku lista tego, co łatwo może służyć jako zamiennik wystarczająco długo, a to obejmuje opony i felgi, a alarm i radio, i wiele więcej. W tym samym czasie, w danym przypadku może być w jednym kawałku i całej listy, w szczególności mosiężnych salonach.

Więc co robić?

Można doradzić tylko jedno: dokładnie przeczytać umowę. Gdzieś tam, w tych małych linii, powinny być opisane sprzętu. W umowie lub w załączniku do niej, są opatrzone pieczęcią i podpisem, w którym możesz umieścić jego autograf.

Twoja stopa.

Silnik z Tobą nasz ręcznie światła, pomimo faktu, że ceny w PLN lub w dowolnej walucie ustawić dawno temu nie można, można nadal to robić. Jakby klientów łatwiejsze, które są również wykorzystywane do takich postaci. Jednakże, w przypadku oszustwa jest po prostu inny sposób oszukiwać kupujących wypadków.

Dlaczego oni to robią i jak pomóc nie tylko waluty, można uzyskać dobry wynik? Tak jak zwykle, jak wszędzie indziej, gdzie sprawa jest związana z wymianą walut. Ponadto do jego ceny, salon określa również jego przebieg, co może być całkiem dobrze idealne różnić od oficjalnych stóp procentowych, ale okazuje się, że to wszystko tylko w kasie, gdzie zostały już podpisane umowy i w drodze powrotnej, prawie żaden.

To jest, oczywiście, umowa może zostać zakwestionowane i zażądać zwrotu pieniędzy, ale najprawdopodobniej w umowie, gdzieś między wierszami jest zapis, że w razie awarii, będzie za pewien procent, tak że w końcu i tak, pożądaną ilość otrzymują od Ciebie.

Aby nie płacić dodatkowych pieniędzy na oszustów przed podpisaniem umowy należy określić dokładną wartość samochodu w rublach. Jeśli wszystko sam nie jesteś w stanie uniknąć oszustwa i nadpłaty, można spróbować ubiegać się o auto do sądu i domagać się pełnego odszkodowania za szkody, w tym szkody. Sąd powinien być na stronie, ponieważ sprzedający musi dostarczyć kupującemu wszystkie informacje na temat produktu, w tym jego ceny.

To oczywiście nie wszystkie sposoby, w których sprzedawcy samochodów próbują oszukiwać swoich klientów, istnieją inne, mniej powszechne i bardziej wyrafinowane. Jednak, jeśli trzymać się tych wytycznych, szanse oszustw oszukać trzeba pozostać bardzo małe. Więc pamiętaj, i zawsze stosować się do nich w przyszłości nie płacić dodatkowych pieniędzy, aby nie iść do starych i niewygodnych samochodów.

Powodzenia w zakupie i bezawaryjnej pracy Twojego pojazdu!

Share →