Ozdoby choinkowe z ich rąk lub choinek są różne

Ozdoby choinkowe z ich rąk lub choinek są różne

Dekorowanie domu przed nadejściem najbardziej magicznym i długo oczekiwanego urlopu w roku ulubionym zajęciem wszystkich, młodych i starych. A dzisiaj porozmawiamy o dom wystrój wnętrz i ozdoby z ich własnymi rękami. A inspiracją naszych twórczych stanie się symbolem tradycyjnego Nowego Roku, pozwól mi przedstawić, zwykłe drzewo!

Ale może to być niezwykła: z papieru i szyszek, wełnianych pomponów i tekstyliów, stylizowane połyskujące nocne i wyroby z wikliny zebranych z wina korków lub prostych listew drewnianych. Te dekoracyjne choinki, ręcznie wykonana, doskonała dekoracja wnętrz, które znajdują swoje miejsce w każdym zakątku domu – i na parapecie, a w przedszkolu i na świąteczny stół.

Szczególnie ekscytujące przygotowania do Nowego Roku wraz z ich dziećmi. Na przykład, aby stworzyć choinkę ozdobić swoje małe mieszkanie, to oczywiście trzeba pomocników. Problemem jest to, że dziecko do koloru papieru wyciąć jak najwięcej ich kształtów odcisków dłoni.

Podczas gdy twoje dziecko jest zaangażowane w odpowiedzialny biznes, jesteś z kawałka kartonu wyciąć trójkątny wzór. Na odwrotnej stronie szablonu z taśmą klejącą dołączyć linę, do której następnie powiesić na ścianie swoje ręcznie robione paneli. Zastosuj „dłoni” na dole szablonu potrzebne, przesuwając się stopniowo do góry choinki.

Po tym, to pozostaje tylko do dekoracji domowych zabawki z papieru.

Oto kilka pomysłów, świąteczne dekoracje z papieru z rąk. Pulpit Choinka Przygotuj stożek grubej tektury i kolorowe otoki. Wzornik wyciąć identycznych płatków i okrąg, od dołu do góry okleyte z kartonu puste.

Papier wskazówki zginać się nożyczkami.

Udekoruj żyrandol lub pisania Merry Christmas „mobilność” w przedszkolu może być w tym samym choinki tematu. Klej kilka stożków o różnych rozmiarach z kolorowy papier pakowy na brzegach nożyczkami wyciąć grzywkę i wyginają się. Nanizhite ich trzech na wełnianej nici i powiesić ozdoby świąteczne.

Do dekoracji okna w rustykalnym stylu prymitywnych drzew kombinezon, tkane z wikliny i ozdobiona gałązkami jarzębiny. Cóż, modernistyczne minimalizm pewnością docenią miłośnicy proces podejmowania Nowy Rok drzewa w stylu „Holy Smoke”.

Choinek tkanin – nie tylko bez limitu do perfekcji i fantazji. Chcesz – model „pięć gwiazdek”, nie pobiera się od tkanki pomponami? Ale opcja dla leniwych – z wielu kolorowych szmat, ale także majsterkować trochę.

Każdy z nich jest dobry na swój sposób, najważniejsze, że wszystkie te ozdoby świąteczne tworzone z serca i rąk, zachowa swój udział ciepła.

Oryginalne lampy w kształcie choinki można łatwo zrobić za pomocą siatki metalowej i Boże Narodzenie wieniec. Do rejestracji dekoracji wnętrz Nowego Roku, można użyć papieru do pakowania, gazę, kolorowe użyciu farby w sprayu lub opakowanie dekoracyjne z kwiatów bukiet.

Mesh wygięte w kształt stożka jest umieszczona wewnątrz wianka i ozdobione powyższych materiałów według własnego uznania. Do rejestracji choinki za pomocą rafii lub sizalu, zawieszone zabawki i ozdoby. Możemy tylko powiedzieć: „w jodełkę, światło!”

Bardzo organiczny wygląd ręcznie Skład Boże Narodzenie z choinki na tle okna zimą. Choinka z szyszek sosny – co może być prostsze! Wytnij styropianowy stożek i zastosowaniem ciekłych paznokcie wklej go szyszki.

Zainstaluj to piękno w doniczce i ustawić na parapecie.

Ciekawym rozwiązaniem dla dekoracji wnętrz choinki wykonane z wina korków. Nietypowe, ale bardzo inteligentny. Korki trójkąt spread na płaskiej powierzchni i przywierają do siebie w bok.

Nie jest to pytanie retoryczne: „Dlaczego?” Czy nie wiedzą jeszcze? Jest to doskonały stojak pod gorące!

Choinka tematem tworzenia ozdób choinkowych z ich ręce płodne i niewyczerpana. Byłoby magiczne drobiazgi lub wyposażenie domu z treści, jak długo proces daje ci przyjemność, a wynik – wszelkie oczekiwania!

Share →