Padalka 08 marca kwiaty

Padalka 08 marca kwiaty

Jeśli zastanawiasz się, co dać do ósmego marca, siostra matki, babci w dniu pierwotnego ósmego marca, proponujemy zrobić łajdakiem 08 marzec kwiaty. wykonany własnymi rękami. Bukiet ręce mogą być wykonane techniką stosowania papieru lub tkaniny, albo jako origami. Takie produkty są siły, aby wykonać nawet dzieciak 5-6 lat, który jest w stanie zadowolić swoją matkę, babcię lub siostrę.

Jeśli dziecko jest dwóch do czterech lat – pomóc mu stworzyć swoje arcydzieło.

Co będzie potrzebne:

Glina;

Tkanina z rysunkami kwiatów;

Kolor papieru dwustronnie;

Nożyczki i tektury dla podstawy;

Przygotuj prezent:

1. W celu wytworzenia takich łajdakiem 08 marzec kwiaty. Technicy używać symetryczne Aplikacje . który idealnie otrzymać różne dzwonki, tulipany. Jeśli wyciąć trzy lub cztery z tego samego kwiatu – można dostać jeden wolumin. W tym celu trzeba wykonać je na pół, zaznaczyć linię składania, do rozprzestrzeniania liście i skleić je zrobić, zestawiając je połówki symetryczny.

2. Kwiaty takie jak stokrotki, chabry, lilie, które jest, mają strukturę rozety, najprostszy sposób rysując kwadrat arkusz papieru przekątnej. Aby to zrobić, weź kartkę żądanej wielkości, sprawia, że ​​jego przekątnej, a następnie powstały przedmiotu (trójkąt) zakręt znów ukośnie. Następnie narysować płatek, naciskając na środku kwiatu, który jest na szczycie trójkąta (w rogu), wyciąć, nie odwracając rozwiń – i masz piękny kwiat.

3. Po zebraniu wielu kolorach, można zrobić pocztówki, obraz-aplikacja. Aby to zrobić, cięcie pre-naganiacze mają na celu uzupełnienie liście i łodygi. Nadal możliwe jest utworzenie przestrzennego bujny pączek, jeśli się kilka identycznych elementów o różnych rozmiarach i skleić je w środku ze sobą.

4. Jeśli masz pod ręką piękne jasne tkaniny z kwiatowe wzory – można zrobić z kwiatami aplikacja wykonane z materiału. Aby to zrobić, wziąć szmatkę i przedstawia jej kwiaty pożądany kształt, a następnie wyciąć po obrysie pączków. Klej na bazie kleju PVA, malować liście, wazon, kosz, w zależności od tego, co utwór, który chcesz.

5. Oferujemy również tyulpanchik zrobić origami. Każde dziecko będzie zachwycona z naciskiem, gdy papier liści składa się rysunek. Najpierw strzelaj kwiat samemu dziecku siedział i patrzył, a potem niech cios rozprzestrzeniać kwiat.

6. Po kilku pąki tulipanów umieścić na rurze koktajl, które mogą być wstępnie owinąć zieloną księgę i przyklej je opuszcza.

To wszystkie swoje produkty do 08 marca kwiatów. które mogą ozdobić każdą kochającą matkę lub domu babci, gotowy.

Podelnichayte nie tylko papier, ale również z tworzywa sztucznego, na przykład, aby produkty lub Kinder modułów jaja łabędź papieru. Bądź zawsze i wszędzie wszechstronny.

Share →