Padalka ogród plastikowych butelek. Żaba Księżniczka

Padalka ogród plastikowych butelek. Żaba Księżniczka

Aby mam tę magię Żaba z plastikowych butelek, który pomaga pierwotnie ozdobić swój ogród, ogród lub działkę przed domem, należy podjąć następujące materiały i narzędzia:

– rozpylania farby do tworzyw sztucznych, brązu lub żółta

– akryl żółty

– cienka szczotka

– alkohol czarny marker

– ostre nożyczki

– szydło

A więc, łajdakiem ogród własnymi rękami – żaba Księżniczka, opis stanowiska pracy:

Z lewej górnej części plastikowych butelek, 2 litrów farby czarnym markerem rozmieszczone dwie tylne nogi i dwie małe przednie nogi, jak to pokazano na zdjęciu i ostrożnie wyciąć nożyczkami.

Aby nadać naszej bajki figurka wykończony wygląd, kolor, obie części ciała i dwie pary nóg sprayu zielonej farby i pozwolić im na sucho. Również do tonowania piękne rękodzieła wykonane z plastikowych butelek można wykorzystać farby akrylowe, które spełniają dobrze do powierzchni tworzywa sztucznego nie jest rozłożone i nie błądzą.

Teraz koronę naszej żaby. Bierzemy puste butelki plastikowe 0,5 litra i odchodzenia od szyi 7 cm, narysować okrąg z czarnej goździkami markerów, a następnie wyciąć je z ostrymi nożyczkami.

Aerozol pomalować farbą akrylową koronę lub w brązie lub żółtym kolorze i dać go do wyschnięcia.

Gdy wszystkie dane zostaną pomalowane i suszone, z ostrym szydło przebić środek wkręca osłoną z tworzywa sztucznego na bazie korony i przebić górną część tułowia Żaba Księżniczka (4 cm), w miejscu, gdzie będzie to koronę, i ” łączy przewód miedziany z dwóch części, i skręcenia w środku korpusu.

Pierce dolnej części boków tułowia awl awl również przebić górny z bokami i utrzymuje je razem z korpusem za pomocą drutu miedzianego i zmieniając go w organizmie.

To samo z drugiej pary nóg, wystarczy przymocować je do spodu dolnej części korpusu żaby.

Następnie włóż najgęściej wysokość przedmiotu obrabianego (5 cm) na mniejsze, w końcu tworząc naszą postać.

Teraz ta liczba Żaba Księżniczka pełni gotowi do jej pysk. Aby to zrobić, z żółtym farba akrylowa z drobnym pędzlem narysuj dwie duże owalne oczy i zatoniruyte je całkowicie. Po wyschnięciu farby żółte, czarne malować i rysować okrągłe źrenice OKIN kontur oka.

Również czarna farba zwrócić brwi, nos i usta z naszych żab i zakończyć pracę.

Pozostaje tylko wybrać dla naszej małej bohaterki bajki odpowiednim miejscu, w pobliżu stawu na skale lub w kolorach i informujemy, że nasz utworzenie sekcji łajdakiem ogród L rog -Księżniczka jest gotowa!

Jeśli chcesz do produkcji podobnych produktów z butelek z własnych rąk. Nie można utworzyć tylko jeden bohater, ale słodkie para w miłości.

Share →