Palma Chamedora

Palma Chamedora

Kiedy zrobić ogród własnymi rękami. to nawet nie myślę, że Dłoń Chamedora może wyglądać gangbusters w szklanym pojemniku, a nawet czuć się całkiem swobodnie tam.

Fakt, że palmy pokój Chamedora są drzewa karłowate, które są również wciąż bardzo wolno rośnie i może dostosować się do niemal każdych warunkach. Wszystko to, w połączeniu z wielką miłością wilgoci, aby ta roślina jest dość godny ogród w butelce.

Chamedora – To niskie krzaczaste roślin cienką trzpień, który jednak w przyrodzie można osiągnąć 3 metry. Jeśli rosną tę roślinę w wannie, wkrótce będziesz mógł podziwiać eleganckie wysokość palmy 1,5 m. Liście hamedorei kursy będą zależeć od rodzaju – najczęściej w pomieszczeniach można znaleźć hamedorei Elegance z pierzastym vayyami. Charakterystyczną cechą tego piękna można nazwać łatwym kwitnienia – w dość młodym wieku, jest w stanie zadowolić małe żółte kwiaty, zebrane w metelochki.

Następnie kwiaty przekształcić w zaokrąglonym kształcie jajnika.

Palma Chamedora – roślin, które będą ważne treści na północnym oknie, oczywiście, to nie znaczy, że lubi cień, to jest po prostu tolerancji Shade – pod słońcem, to jest o wiele szybciej rosną liści masa. Jednak w pojemniku, po prostu nie potrzebują szybkiego wzrostu, dlatego ogród Chamedora może ozdobić trochę nie bardzo dobrze oświetlone miejsce. Nie zapomnij odebrać towarzysza dłoni samych roślin odpornych.

Jeśli chodzi o temperaturę zawartości, w lecie optymalna ilość do około 25 ºPonieważ zima jest najważniejsze, że temperatura nie spada poniżej 12 ºC. W ogrodzie letnim z Chamedora mogą być podjęte na świeże powietrze, co najważniejsze, że była pokryta od przeciągów i bezpośredniego światła słonecznego.

Masa dla hamedorei w okresie, kiedy dorosną, być stale wilgotne, ale nie nadmiernie – nie jest to roślina bagno. Wlać ciepłą dłoń i bronić wody. W zimie podlewanie może być zmniejszona – pamiętać, że w zbiorniku jest zawsze wysoka wilgotność, więc ziemia potrzebuje więcej czasu do wyschnięcia na otwartym terenie

Wysoka wilgotność powietrza, która jest tworzona w zbiorniku, to doskonały środek zapobiegawczy przeciwko występowaniu szkodników. Na hamedorei miłości «karmić» przędziorki, wciornastki, owady skalę, które osiadają na wszystkich częściach rośliny.

Share →