Partia Piratów dla dzieci

Partia Piratów dla dzieci

Każdy chce znaleźć skarb! Zarówno dorosłych, jak i dzieci, tylko dorośli w poszukiwaniu skarbu, nie mają czasu, żeby nie znaleźć. Ale dzieci są ułożone inaczej. Nie mają czasu dla wszystkich małych rzeczy, takich jak zbieranie zabawek, usuwanie śmieci i pylenie, w poszukiwaniu skarbów, razem na pewno jest! Oni po prostu potrzebują powodu, żeby się spotkać i dobry kapitan.

Co nie jest powód, aby Urodziny… Kapitan. Tak, to będzie kapitanem urodziny i jego zespół udać się na poszukiwanie skarbu piratów, ale oczywiście, po rozpoczęciu prawdziwych piratów. Być proste konieczne, ale to nie jest zabawa na nich grać, zagra nieustraszonych piratów! Ale jak znaleźć skarb bez tej karty.

To nie jest problem, Jack Sparrow, Elizabeth Pirate ma wszystko co potrzeba, oni pomogą dzieciom pozostać na ścieżce, aby przezwyciężyć wszystkie przeszkody i jak się bawić na imprezie urodzinowej kapitana, bo tylko piraci wiedzą jak świętować urodziny na różnych kontynentach globu ; stanie ze zwykłymi długich piłek do tworzenia prawdziwych i bardzo oryginalne prezenty na urodziny, uczy tańca lekkomyślnie, razrisuy twarz i wymyślić nicki pirat cały zespół, i oczywiście, również dzielić skarb na wszystkich jednakowo.

Pirat urodziny będzie pamiętał, jak to będzie w centrum uwagi, to był on i jego zespół wybiera się w podróż i tylko dzięki nim, chłopaki znajdą prawdziwy skarb.

– Program może Partii Piratów trwa od 1 do 06:00.

– Poszukiwanie skarbów mogą być organizowane w domu, kawiarni / restauracji i natury.

– Możesz zaprosić do DJ święta, a następnie uzyskać prawdziwą imprezę z dyskoteką, który jest bardzo popularny wśród dzieci.

– Liczba piraci animatorów określonych przez klienta oraz liczby gości na imprezie (jeśli więcej niż 10 osób polecam zaprosić dwóch animatorów).

W ramach programu Partii Piratów dla dzieci:

– inicjacja w piratów

– Zawody morskie

– Bitwa piratów

– Test odwaga

– ruchu przekaźnik piratów

Share →