Paulo Coelho

Paulo Coelho

przejdź do książek (20)

Paulo Coelho (Paulo Coelho) urodził się w Rio de Janeiro, w Brazylii, w sierpniu 1947 roku prowadził bardzo intensywne życie. Zanim stał się znany w wielu krajach (i jego książki – na całym świecie bestsellerów), musiał pokonać wiele przeszkód. Jako nastolatek był konfrontacji z brutalną porażenia leczenia wstrząsu w szpitalu psychiatrycznym, gdzie jego rodzice, którzy wzięli jego buntu znak szaleństwa, został umieszczony trzy razy między 1966 i 1968.

Jako uczestnik ezoterycznej podziemia, był w więzieniu dla więźniów politycznych i poddany tortur fizycznych. dalej.

Później, Paulo połączył siły z gwiazdą rocka Raul Seixas i jak hipis, był w dużej mierze częścią pokolenia "miłości i pokoju" i "Sex & Drugs & Rock & Roll", Wspólnie napisali 120 piosenek (między 1973 a 1982), zrewolucjonizował brazylijski muzyki rockowej; niektóre z tych piosenek – hity dzisiaj. Hérica Marmo opisał ten okres swojego życia w książce "Kreator Piosenka: Musical Kariera Paulo Coelho", Opublikowane w 2007 r.

Hippie, dziennikarka, gwiazda rocka, aktor, dramaturg, reżyser i producent telewizyjny – wicher życie skończyło się w 1982 roku podczas podróży do Europy. W Dachau, a później w Amsterdamie, Paulo odbyło się spotkanie z mistycznym "J"Jego nowy trener, który przekonał go, aby przejść przez Santiago de Compostela, średniowiecznego pielgrzyma drodze między Francją i Hiszpanią.

W 1986 roku, w wieku 38 lat Paulo Coelho szedł wzdłuż drogi do Santiago, i to właśnie tam ponownie nawrócił się na chrześcijaństwo i odzyskał wiarę w którym podniósł ojców jezuitów w latach szkolnych. Później opisał później to doświadczenie w swojej pierwszej książce "Pielgrzymka" (W wydaniu rosyjskiego – "Diary of Magus"), Publikacja w 1987 roku. W następnym roku, jego druga książka "Alchemik" założył swoją światową reputację.

Powieść zyskała status współczesnej klasyki, i podziwiany na całym świecie. Jest to opowieść z czasu, który nie przestaje fascynować i inspirować przyszłe pokolenia czytelników.

Coelho otrzymał wiele prestiżowych nagród międzynarodowych. Krytycy chwalili jego realistyczny i poetycki, styl, język filozoficzny symboliczną, która nie odnosi się do naszych głów, ale w naszych sercach. Stał się członkiem prestiżowej Akademii brazylijskiej listów w 2002 roku.

Cudzołóstwo

Dziennikarka Linda 31 lata, a każdy myśli, że jej samopoczucie mogą mu tylko zazdrościć: mieszka w Szwajcarii, jej kochającego męża i dzieci, godnej pracy.

Jednak Linda czuje, że na co dzień tonie głębiej w apatię i nie może już udawać, że jest szczęśliwy. Wszystko się zmienia, kiedy poznaje swoją miłość w szkole. Jakub stał się ważnym politykiem, a podczas wywiadu z nim w Linda nagle budzi to, co brakowało, – pasja.

Aleph

W swojej autobiograficznej powieści «Aleph» Paulo Coelho opowiada o niezwykłej podróży.

Przez duchowy kryzys w poszukiwaniu odnowy i wzrostu, on decyduje się na podróż, eksperymentować, poznawać nowych ludzi i miejsc. Podróż zaczyna się w Afryce, a następnie przechodzi przez Europę i Azję rosyjskiej kolei transsyberyjskiej. W Moskwie, spotyka Hilal, utalentowany młody skrzypek.

Wraz z nim pojedzie w podróż po ścieżce miłości, przebaczenia i odwagi, która jest tak potrzebna w celu nieuniknione wyzwaniom życia.

Brida

Paulo Coelho, jak w wielu swoich pracach mówi przewodników podążać własną ścieżką, drogie i wspiera dążenie do spełnienia swoich marzeń.

Valkyrie

Bohater «Walkirie» Disney Princess Zaczarowane Tales: Śledź Your Dreams, chcąc zmienić swoje życie.

Podszedł do pustyni Mojave, aby sprostać jego anioł stróż, i znaleźć prawdziwą wiedzę o sobie i świecie. Paolo wie, że pustynia nie jest tak słaby i niezamieszkane, jak może się wydawać: słowa swojego mentora, Jean ona stawia nowe spotkania i możliwości. Daleko od zgiełku doczesnego życia młodego maga i grupy kobiet wojowników, Walkirii, Paolo pomóc osiągnąć cel.

Wraz z Paolo i jego żona, Chris, idą w podróż – metafizyczne i prawdziwe, kwestionując ich uczucia i wiary, ale w końcu prowadzi do prawdziwej miłości i prawdziwej wiedzy.

Czarownica z Portobello

Kim jest ten tajemniczy Athena, "Czarownica Ulica Portabello"? Córka cygańskiej i nieznanego Anglik wychowany w arystokratycznej rodzinie libańskiej? Traveler-awanturnik z synkiem na ręku?

Trener? Kapłanka "Wielka Matka"? Albo Wielka Bogini sama?

B "Czarownica z Portobello" Znajdziesz tu, co się do ciebie w księgach ulubionego autora – i fascynująca historia i puzzle, które będą rozstrzygane wyłącznie na koniec pracy; i żeńskie archetypy i czytelne opisy praktyk duchowych i ćwiczeń, oraz, oczywiście, po prostu brzmią, ale zaskakująco dokładne i głębokie myśli filozoficznej.

Share →