Pedicure w domu

Pedicure w domu

Advance przygotowanie wszystkich narzędzi i instrumentów ułatwi procedurę pięknej pedicure w domu – nie trzeba się zerwać i zostawić mokre ślady biegające po domu w poszukiwaniu plików do paznokci! Upewnij się, że dokumenty zostały wysterylizowane.

Pincety lub nożyczki do paznokci

Zrób sobie pedicure

Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych przygotowań, trzeba znaleźć wygodne miejsce dla postępowania, w którym można odprężyć się i położyć nogi tak, że to było łatwe do osiągnięcia. Porady powiedzieć, jak zrobić dobry krok po kroku domu pedicure, można obejrzeć film na końcu.

Czy pedicure w domu, w etapach

 1.  Zorganizować wygodne miejsce. Jeśli zdecydujesz się łazienka może mieć jeden duży ręcznik i złóż go na pół, a następnie perekin’te przez krawędzi wanny, który zostanie utworzony. Jeśli kąpiel nie nadaje, a wybrano inne miejsce, a następnie rozłożyć ręcznik na podłodze. Weź kąpiel stóp wypełniony wodą i umieścić go na ręczniku tak, że to nie uzyskać to było.

Przed wannie z wodą, trzeba rozłożyć dodatkowy ręcznik, składany na cztery, a na wierzchu położyć ręcznik papierowy – tutaj można umieścić swoje nogi.

2. Zetrzeć stare Nail Polish palce. Zwilżyć wacik w zmywacz do paznokci i usuń lakier z każdym paznokciu. Jeśli wolisz ciemne kolory paznokci, nogi pod spodem papierowy ręcznik – zawarte w pigmenty lakieru może wchłonąć do ręczników tkanin i psują im.

Krok 2.  Ciąć i kształt paznokci:

1.  Po usunięciu starego lakieru trzeba je przycinać. Można to zrobić przy użyciu pęsety lub nożyczki do paznokci. Paznokcie na palcach są zazwyczaj o wiele grubsze i dłuższe niż w innych, a często są one łatwiejsze do cięcia pęsety i nożyczki nie są: odciąć paznokci, zaczynając od jednego końca, a na drodze do innego małego ruchu jednostajnym.

Nigdy nie zacznie przycinać je w środku (może pękać i złuszczają silną presję) i nie przerywaj gwóźdź głęboko w narożnikach. Nie ciąć je bardzo krótko i być ostrożnym podczas tej procedury w domu!

2.  Podaj formę stosując pilnik do paznokci. W procesie paznokci składającej na palcach lepiej znosi presję – jak również korzystanie z gruboziarnistego pilniki do paznokci – inne niż paznokcie u rąk i nóg. Istnieją dwie opcje, jak złożyć poprawnie pazury. Opcja pierwsza: jeśli są słabe i kruche, muszą złożyć tylko w jednym kierunku.

Druga opcja: jeśli masz zdrowe i silne pazury, cięcie, jak są wygodne, co najważniejsze, co by ruchy były powolne i szeroki, a nie fragmentaryczne i łza. Wniosek o kogotochki, pozostałe palce, używać piły o powierzchni drobnoziarnistych.

3. Z polerowania buff barze lub jazdy wszystkich widocznych nieprawidłowości: krzyż delikatnie wypolerować powierzchnię ruchów kciuka z boku na bok. Także wyprostować i wypolerować powierzchnię wszystkich innych pazurami palce.

4.  Z pomocą laski drzewa pomarańczowego lub wacikiem, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni oraz z tyłu paznokci. Zwilżyć końcówkę palcach ciepłej wody.

1.  Zastosuj krem, balsam lub olej na powierzchni paznokci i skórek naskórka palców, pocierać ją, ale nie całkowicie.

2.  Położyć nogi – mokry płyn lub olej – kąpiel stóp w ciepłej wodzie. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się. Jest to najbardziej przyjemny moment w całym procesie!

3.  Gdy znudzi (lub po ochłodzeniu docierane wody), wziąć jedną nogę z wody. Przesuń powrotem naskórka naskórka za pomocą kija. Przygotuj skórę na wszystkich stronach paznokci – lewy, prawy i dolny – jak również upewnić się odciąć martwy naskórek pomiędzy płytki paznokcia i naskórka, zwłaszcza na kciuk.

Jeśli masz curette, użyj go, aby całkowicie usunąć gromadzeniu się martwego naskórka. Wykonaj te same czynności z drugiej nodze. Następnie nałóż balsam i niższe nogi z powrotem w wannie. Przenieś swoje naskórek na każdym palcu.

Jeśli chcesz, możesz powtórzyć tę procedurę.

1.  Teraz jest czas, aby złuszczają skórę. Zdejmij nogę z wody i delikatnie osuszyć je z nadmiaru wilgoci. Nogi powinny być gotowane na parze. Trzymaj nogę z jednej strony i paznokci pliku – w innym (może to wymagać wprowadzenia stopę na kolana jednej nogi innych), szorstka skóra na podeszwach usunąć ostre i szerokie ruchy z boku na bok. Nie spiesz się, rób to ostrożnie ostrożnie, pilnikiem, aby zanurzyć się w wodzie częściej. Zmyć resztki skóry i upewnij się, że było mokro cały czas.

Jest to również wygodny położyć pod nogi ręcznikiem papierowym w kilku warstwach, aby leci płatki martwego naskórka.

2.  Nadal przeszukują martwy naskórek. Nie zapomnij, aby traktować krawędzie nóg, końce palców, wewnętrzne kąciki kciuki, kostek i tyłu – jeśli często noszą buty na wysokim obcasie – przodostopia. Przestań natychmiast, jeśli zachorują.

Jeśli skóra jest lekko zaczerwieniona, nie warto się o nic martwić. Po zakończeniu pracy z jedną nogą, przejdź do drugiej. Jeżeli stopa stała się bardzo sucha, zwilżyć wodą, pilnik do paznokci i kontynuować pracę.

3.  Wysuszyć stopy czyste wilgotny ręcznik papierowy.

Po zakończeniu tej procedury, odrzucić wszelkie zanieczyszczenia, wykończenia i akcesoria metalowe. Dokładnie umyć wszystkie narzędzia metalu i szkła w gorącej wodzie z mydłem antybakteryjnym, strącając je z polskich pędzla. Pozostawić do wyschnięcia, a instrumentem sterylizować je.

Jak widać poniżej, jak zrobić sobie szczegóły pedicure. Jeśli nie – lub nie rozumieją, można obejrzeć film, lub zadać pytanie w sekcji „Uwagi”

Share →