Peeling (peeling) dla ciała w domu

Peeling (peeling) dla ciała w domu

Scrub (Peeling z angielskie. – Czyste, ścieranie) – środków zmiękczających cząstek składających się z bazy i złuszczających. Cząstki stosowane w zarośla mogą być naturalne (np różne doły mielone orzechy, owoce, cukier) i sztuczne (najczęściej kulki polietylenowe). Oczywiście, naturalne produkty lepiej.

Są one używane w domu i ciała peelingi i maseczki.

Domowy peeling zakłada stosowanie produktów kosmetycznych zawierających małe naturalnych lub sztucznych materiałów ściernych. Może to być orzechy, różne elementy gojenia błota, sól, małe kawałki pestki moreli, jak i specjalny wosk. Te środki do domu są nazywane zarośla.

Małe cząstki te stosuje się substancje złuszczają uformowany warstwę rogową skóry, usuwając wszystkie stare łuski zapobiegania skórę odświeżenia. Większość zarośla zawiera detergentów, które czyszczą skórę dobrze.

Domu może być stosowany jako peelingu do twarzy i ciele. Główną różnicą między nimi jest ilość zmielonych cząstek ściernych) (. W drodze do peelingu twarzy cząstki te mniejsze, dzięki czemu skóra jest bardziej delikatna i wrażliwa.

Chcę podzielić się kilka dobrych i sprawdzonych receptur, które mogą być stosowane w leczeniu skóry ciała i zapobiega wrastaniu włosków.

Scrubs jest lepiej umieścić na parze i absolutnie skóry zdrowej skóry. W zapobieganiu wrastających włosków Scrubs lepiej wybrać większą i bardziej sztywne cząstki.

Peeling całego ciała pomaga oczyścić i usunąć starą skórę, dzięki czemu nową skórkę być zdrowsze, twoje piękno będzie po prostu oprzeć! Peeling usuwa nierówną opaleniznę, oczyszcza pory z zanieczyszczeń z zewnątrz, dzięki czemu Twoja skóra musi być płaska i gładka.

Ty na co dzień nie można używać peeling, peeling może uszkodzić delikatną młodą skórę. Raz lub dwa razy w tygodniu wystarczy, aby Twoja skóra odnowić, czuć świeże i czyste. Jeśli masz suchą skórę, być bardzo ostrożnym przy wyborze peeling.

W okresie zimowym – do zwrócenia większej uwagi na odżywianie skóry – na zimno robi się sucho – do tego trzeba wybrać pożywne zarośla.

Share →