Peelingi chemiczne: skuteczne, bezpieczne, niedrogie

Peelingi chemiczne: skuteczne, bezpieczne, niedrogie

Ponieważ zaczyna kompleksowej twarzy, szyi. Bez obierania wpływ procedury jest znacznie zmniejszona.

Być może Czytałeś za «horrory» o «czerwony obrzęk twarzy» i «tygodnie nie wychodzić z domu», Tak więc, peelingi chemiczne – szkody dla skóry. Aby uzyskać odpowiedź na to uraz.

Dlatego łuskane. I pęcznieje. Zwłaszcza, jeśli robisz to po raz pierwszy.

Po peelingu skóra Jednak zaczyna «oddychać», Różowy odcień gładkie zakręty, nie pojawiają się mniejsze pory i drobne zmarszczki i trądzik. Jest minus 10 lat off twarzy. Ze względu na ten efekt jest wart trochę cierpliwości.

Punkt – zrozumieć, co osobiście muszą złuszczanie.

Odkryj piękno niskich cen!

Złuszczający kwasów owocowych – popularnie

Jest to najbardziej delikatne złuszczanie. Kwasy owocowe – glikolowy, kwas pirogronowy, kwas mlekowy, jabłkowy, winowy, cytrynowy akt na poziomie warstw wierzchnich naskórka.

Peelingi owocowe:

 • Działać szybko – nadaje się do «resuscytacji osób w szybkim tempie», Jeśli nie masz czasu na rehabilitację długoterminowej. I pilnie dobrze wyglądać.
 • Faktycznie – po peelingu odświeża i wyrównuje, jest zmęczony, a wzmaga tworzenie własnych «Białka młodzieży» – kolagenu i elastyny. Oczywiście, zupełnie cię odmłodzić, nie może. Tu potrzebny jest mocniejszy efekt.
 • Bezpieczne i korzystne – zaszkodzić te peelingi bardzo trudne. Regularne glikolowego ceny skórki, które są absolutnie dostępne, pozwala na stałe «być w postaci»,

Jak to:

Usuwania makijażu, sprzątanie, Peeling + masaż powłoka światło. Następnie przemywa się i kładziemy krem ​​nawilżający. Zazwyczaj nie ma ciężkie zapalenie, ale jeśli pierwszy zdecydował się na tę procedurę kilka dni lepiej zostać w domu. I nie zapomnij o ochronie przeciwsłonecznej.

Zainteresowany?

Wszystko. Zwłaszcza tych, którzy mają suchą, stracił sygnał, zmęczonej skóry. Możesz zrobić jeden na tydzień do 1 raz na miesiąc.

Konsekwentnie dobry stan skóry trwa od 3 do 7 procedury.

Jak dużo skórki owocowe?

Glikolowy peelingi, które można kupić w naszej klinice jest od 3120 rubli.

Delikatnie, ale stanowczo, czy obieranie Jessnera 

Mlekowego i kwasu salicylowego, rezorcyny i resweratrol – Taka kompozycja Jessnera peelingi. Efekt to silniejszy niż gdy obierki owoców, ale działa bardziej delikatnie i równomiernie niż peelingi TCA.

Jeśli masz: drobne zmarszczki, skóra uszkodzona przez słońce, dużo piegów i plam starczych, skóry tłustej i trądzikowej często pojawiają się nie tylko na twarzy, ale także na plecach i klatce piersiowej – Jessnera skórki jest świetnym rozwiązaniem. Działa płynnie, złuszczanie trwa 2-3 dni. Widoczna poprawa nastąpi w procedurze 1-3.

Jessnera peel przeprowadza się 1 raz na 45 dni.

Silny wpływ – Peelingi TCA

Głębokość kwasu trichlorooctowego skórki zależy od stężenia. Wyższe – głębsze oddziaływanie. TCA peelingi wpływa nie tylko naskórka, ale także głębsze warstwy.

Więc masz zauważalny efekt liftingu – szelki.

Jak to proces:

 • Skóra jest oczyszczona i odtłuszczona.
 • Zastosuj peeling, spalanie zaczyna.
 • Wszystko zmyć, twarz nałożony kompres chłodzący.
 • Nagrywanie zatrzymuje się, nie jest uczucie skurczu.
 • Nałożona specjalna maska ​​łagodzi skórę.
 • Po obraniu rehabilitację potrzeba. Gdy surfaktant mediana – silne złuszczanie 5-7 dni. Z medianą – 2-3 dni crust.

  Jest to około tygodnia, przez siebie. Tear to nie może być – może być barwione lub blizna.

Nadaje się do:

Jeśli masz jakieś blizny po trądziku «oczko» zmarszczki, lub «pływaliśmy» owal twarzy. Albo dużo plam starczych, a cera nie jesteś zadowolony z jej świeżości, pomimo wysiłków.

Peelingi chemiczne koszty które można znaleźć w tej chwili jest 4320 rubli

Peeling ten nie może:

Ciąży, karmisz piersią, skłonność do bliznowców, jeśli jest ostra infekcja lub pogłębić przewlekłe, a także zapalenie lub zaostrzenie opryszczki.

Formuła prawidłowe złuszczanie

Peeling, szczególnie wpływa na głębsze warstwy – poważne procedura. Dlatego, aby nie pisać na forum, a następnie «horrory» typ «I spalił twarz» i «Teraz mogę nakręcić horror bez makijażu»I wybrać odpowiednią klinikę i właściwego specjalisty.

Klinika «Instytut Chirurgii Plastycznej» Specjaliści, aby takie procedury codziennie, przez 15 lat. Dlatego wiemy dokładnie, co, kiedy i jak to zrobić.

A otrzymasz:

 1. Maksymalna indywidualne podejście – aby uzyskać optymalne wyniki.

  Lekarz ocenia stan początkowy i wybiera peelingu i rozwiązać problem, i to było wygodne dla Ciebie.

 2. Dokładność w realizacji procedur – działała, peeling, a skóra nie cierpi dodatkowy stres.
 3. Zabezpieczenie 100% – Wszystkie produkty są certyfikowane. Przed peelingiem przekazać kontrolę do wykluczenia przeciwwskazań.
 4. Pełna informacja – lekarz szczegółowo co i dlaczego robi, wyjaśnia, jak realistyczne oczekiwania od peelingu. Jak zachowywać się podczas rehabilitacji. Jeśli masz jakieś pytania po zabiegu, nie wahaj się zapytać.

  Jeśli jest problem, lekarz jest zawsze gotowy do pomocy.

 5. Opłacalna propozycja. tutaj można przejść chemiczny cenę skórki, która jest tylko 4320 rubli. A dla naszych klientów regularnie posiadają akcji.

Jeśli chcesz, aby opóźnić ten moment, kiedy interwencja chirurgiczna jest konieczna, aktualizowania i usuwania niedoskonałości skóry – kontakt dzisiaj. Zadzwoń i zapisz się na konsultację. Bring The Akcja!

Share →